Opelclub Fórum
tacho

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
siso
Anonymný





PríspevokZaslal: So Jan 21, 2006 6:45 pm    Predmet: tacho Odpovedať s citátom

nazdar oplaci,

na mojej corse mam maly problem, pocas jazdy mi z nicoho nic prestanu ukozovat otacky a rychlost na tacho a rozsvieti sa cervena kontrolka ! ako ked je zatiahnuta rucna. Potom to znovu nabehne a zbehne dolu, takto sa to zopakuje par krat a potom nabehne tacho aj otackomer normalne. Neviete mi pls poradit, kde by mozhla byt zrada??? Cidlo otaciek alebo nieco take ???
Návrat hore
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So Jan 21, 2006 8:56 pm    Predmet: .... Odpovedať s citátom

no neviem, ci ti to zrovna pomoze, ale oplati sa to sem napisat Wink Smile mal som kamarata, ktory mal celkom novu audinu. a robilo mu to iste co tebe Smile potom zistil, ze mu to robi (rusi) signal mobilneho telefonu, ktory si odkladal pred budiky Very Happy samozrejme cela pristrojovka bola elektronicka, ziadne lanka ani nic podobne. Ak mas aj ty elektronicku pristrojovku, asi to bude nejaka chyba elektroniky, mozno len blbo zapojeny konektor, alebo nejaky spoj blby...
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
chylo
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 18.07.2007
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: Pi Júl 20, 2007 7:43 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne takto padal otackomer ked som vbehol do mlaky. Trebalo vymenit remen lebo ked navlhol tak presmykoval. Vymenil som a bol pokoj. Tachomoeter mi zdochol teraz. Vydaval take divne zvuky najprv, cely sa klepal a potom mi padol uplne. Musim vymenit lanko. Mam Corsu B 1,5 TD.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
shipply
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2007
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Júl 23, 2008 7:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

na omege mi to robilo presne to co tebe siso a mal som zly kontakt na poistke po malej oprave bolo ok ale skus servis teda diagnostiku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group