Opelclub Fórum
diagnostika vychod

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
paji222
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 06.10.2011
Príspevky: 34

PríspevokZaslal: So Dec 31, 2011 3:02 pm    Predmet: diagnostika vychod Odpovedať s citátom

..zdravim,kto robi orig. diagnotiku okolie TV ? astra g 1,2 16 v 1998
dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marwi
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 10.01.2009
Príspevky: 553

PríspevokZaslal: So Dec 31, 2011 6:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Co potrebujes urobit ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
paji222
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 06.10.2011
Príspevky: 34

PríspevokZaslal: Ne Jan 01, 2012 1:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

trha mi auto,ale nie stale,po vymene sviecok asi 200km ok potom zase zacalo trhat....vxduch by mal byt ok,bolo na diag. a ukazolo vadnye cidlo kluk.hriadele - po vymene ziadna zmena. vzduch by mal byt tiez ok. uz neviem co s nim robit...mozno zapalovaci modul...neviem (precistene aj s stp fuel cleaner)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Jan 01, 2012 1:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

paji222 Napísal:
trha mi auto,ale nie stale,po vymene sviecok asi 200km ok potom zase zacalo trhat....vxduch by mal byt ok,bolo na diag. a ukazolo vadnye cidlo kluk.hriadele - po vymene ziadna zmena. vzduch by mal byt tiez ok. uz neviem co s nim robit...mozno zapalovaci modul...neviem (precistene aj s stp fuel cleaner)
Napisem tu uplne banalnu poruchu kamosovi to robilo na opli vsetko mozne pochodil v servise pomenili nepomohlo nakoniec zistil ze prasknuta hadicka pri nadrzi:-)))to ale nemusi byt to ale mrkni na to vzhladom ze auto uz ma roky...13 rocna hadicka no treba to omrknut...jemu uplne trhalo a prestavalo ist potom slo aj 50 km bez trhania dokonca na tom bol aj na strednom slovensku ....parkarat pocas jazdy mu to zaclo robit...
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marwi
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 10.01.2009
Príspevky: 553

PríspevokZaslal: Ne Jan 01, 2012 2:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mam OPCom a som od VT. Ak chces tak sa ti na to mozem mrknut ... Posli cislo telefonu do SS ak chces.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
paji222
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 06.10.2011
Príspevky: 34

PríspevokZaslal: Ne Jan 01, 2012 2:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

frenkyto Napísal:
paji222 Napísal:
trha mi auto,ale nie stale,po vymene sviecok asi 200km ok potom zase zacalo trhat....vxduch by mal byt ok,bolo na diag. a ukazolo vadnye cidlo kluk.hriadele - po vymene ziadna zmena. vzduch by mal byt tiez ok. uz neviem co s nim robit...mozno zapalovaci modul...neviem (precistene aj s stp fuel cleaner)
Napisem tu uplne banalnu poruchu kamosovi to robilo na opli vsetko mozne pochodil v servise pomenili nepomohlo nakoniec zistil ze prasknuta hadicka pri nadrzi:-)))to ale nemusi byt to ale mrkni na to vzhladom ze auto uz ma roky...13 rocna hadicka no treba to omrknut...jemu uplne trhalo a prestavalo ist potom slo aj 50 km bez trhania dokonca na tom bol aj na strednom slovensku ....parkarat pocas jazdy mu to zaclo robit...

dik skusim pozriet aj tie hadicky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group