Opelclub Fórum
usb a vymena radia

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
orion
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.12.2008
Príspevky: 150
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Nov 24, 2011 7:50 pm    Predmet: usb a vymena radia Odpovedať s citátom

ahojte majstri,
pisem asi duplikat nejakej temy ale presiel som to tu cele 2x a vsade len utrzkovite informacie Smile
mam radio crd2005 a kedze soudruzi v ndr udelali chybu a v roku 2002 este nepoznali poriadne mp3 ani na cd co by mi bohate stacilo ale pre mna je cd v aute ako vinilova platna lebo mame usb s 18 albumami a tym padom nekonecnu hudbu na ranne zapchy...
moje otazky su
1-cdr2005 ma iso konektor ako som sa tu docital, cize je zamanitelne za hocico co vie zozrat usb kluc?(k tomu este plastovu suplotu treba kupit aby tam nebola diera rad by som vedel kde a lacno ju zohnat? Smile
2-ovladanie na volante bude funkcne? (su to len talcitka nie kolecka)
3-co urobi po vymene palubny pc?
4-co si zmysli display ze mi ukaze po vymene?
5-da sa vymenit za ine orig radio z opla co vie mp3 hltat aspon na cd?

nehodlam ivestovat 400e do 2din radia aby som tam strcil usb mal som obycajny panasonic vo VeBe a zvuk napohodu, vzhlad som velmo neriesil no vo VeCe je to uz ine a radio typu "made in china" urcite nie rovnako ani alpine ... je to auto nie obyvacka! Very Happy

dakujem vam za pripadnu pomoc

doplnim auto je VeCe 2,2DTI
_________________
Opel Vectra B - 1,7TD r.v. 96 Smile moj Hektor
Opel Vectra B - 2,2DTI r.v. 02
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Pi Nov 25, 2011 11:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom

1. Po úprave ano, konektory, ktore mas teraz v aute, do dotacone montovaneho neoriginalneho autoradia nestrcis (je par vynimiek, ale to je ta cena, aku si uviedol, ze nehodlas investovat). Plastovy ramik na 1DIN radio zozenies original v Opli (aj spresnou farbou), alebo aj na niektorych eshopoch zaoberajucich sa auto-hifi. Tiez niekedy natrafis aj na vyber farby.

2. Ak si to zapojis, alebo to radio bude podporovat, tak ano. S danym problemom ti tu moze pomoct napr. Troodon.

3. Bude nadalej funkcny, akurat na displeji sa ti miesto radiostanice neukaze nic. Ak si zozenies take radio, co ma vystup aj na dislplej, tak je sanca, ze displej nieco z radia aj zobrazi.

4. Nič, bude tam prazdne miesto, ako som pisal v bode 3, pri pouziti istych znaciek a typov radii existuje vystup na externy displej.

5. Da, ale treba pouzit redukciu (Can-bus -> ISO). Len tie s inymi koncovkami ako mas teraz ty (aj to len niektore - presne tie, ktore maju v oznaceni radia MP3), vedia prehravat format MP3. Stále ale takýmto rádiam chýba vstup cez USB. Musel by si mat napalene MP3 CD. Blizsie info najdes v tu v teme + vyobrazenie konektorov v sekcii audio/video/navigacia.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group