Opelclub Fórum
zamok

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
shadoww19
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.09.2011
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: Št Sep 29, 2011 4:21 pm    Predmet: zamok Odpovedať s citátom

prosim vas da sa rozobrat zamok zadnych dveri za vodicom....zasekuju sa mi obcas a nejdu vobec otvorit,potom z nicoho nic zasa idu otvorit.....a nereaguju mi na central...mam uz dole zamok,len ho chcem rozobrat,ak to vobec pojde.....dik za radu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
robo99999
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 183

PríspevokZaslal: Pi Sep 30, 2011 9:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ak mas G-ckovu astru tak to ide,ale je to zbytocne.treba novy,alebo z vrakoviska...ja mam s tym tiez taky isty problem,aj som to uz 2 krat rozobral ale asi po mesiaci to zase neslo.chyba je ze sa mne tam vydral mechanyzmus a vyskoci z drazky.ak mas dole skrutky a vyhnuty plech na zaistovanie tak to staci len vypacit-v strede je maly nit a ten to drzi,ale pozor je to vnutry dost zlozite tak prene sleduj ako to ma bit.potom ten nit uz moc nedrzi tak som to dotiahol samoreznou skrutkou-vedla nitu je dost miesta.....central nereaguje kôly zaseknutiu,alebo sa odpojil kontakt vnutry zamku-staci ho naspät zasunut.vela stastia........a hlavne nervov.....potom napis ako si dopadol
_________________
ASTRA G X20 DTL 60kw rv1998 caravan
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group