Opelclub Fórum
Uzivatelske profily

 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Klubové informácie pre Vás
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Nov 26, 2007 5:24 pm    Predmet: Uzivatelske profily Odpovedať s citátom

Skuste pisat svoje navrhy, ake moznosti vlastnej prezentacie by ste chceli mat v osobnych profiloch. Mam na mysli jednotlive policka ako vek, zaujmy, bydlisko atd atd. Nie popis vasich aut.
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Nov 27, 2007 7:57 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Predpokladám, že máš na mysli osobný profil vo fóre. No, podľa doterajších, nulových, reakcií a keď sa pozrieš na terajšie registrácie, tak mnohí by tam najradšej nemali nič, ale podľa mňa by aspoň bydlisko malo byť povinné. Nemyslím, samozrejme, presnú adresu, stačí mesto, či obec. Často by sa tým zrýchlila komunikácia. Možno aj nejaký vekový údaj, aspoň v intervaloch od - do, by sa hodil.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut Nov 27, 2007 8:19 am    Predmet: Odpovedať s citátom

to je pravda, urcite by tam malo byt bydlisko, mozno nejake zaujemy, mozno aj zamestnanie Very Happy
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
lacik
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 20.11.2007
Príspevky: 2
Bydlisko: Pod Hrabinou 36 Košice

PríspevokZaslal: Ut Nov 27, 2007 9:40 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Bydlisko by mohlo byt povinne ved asi jediny tam mam aj ulicu a nehambim sa za to. prispelo by to k lepšej orientacii a k osobnym kontaktom pri riešeni istych problemou. Ved nato aspon si myslim vzniklo toto forum.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roso
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 30.01.2007
Príspevky: 596
Bydlisko: Pov.Bystrica----Trenčín

PríspevokZaslal: Ut Nov 27, 2007 2:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Za bydlisko by som bol aj ja Wink
_________________
Vectra B 1,8 16V X18XE - Kawasaki Z 1000
Felda 1,3mpi Sporline ex
Kadet 1,6 i moja prvá vážna známosť ex
http://www.roso.salem.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
taky69
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 28.03.2007
Príspevky: 1204
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: St Nov 28, 2007 12:16 am    Predmet: Odpovedať s citátom

len aby potom nedošlo k zneužitiu tých údajov presného bydliska.... myslím že by stačilo to mesto veď ked niekto niečo bude xcieť dá sa telefon a dohodne sa...podľa mna to meno a priezvisko+nick,mesto kto xce tak aj vek a kontakty ako ICQ, Skype,mail...no a nakoniec to hobby popr. povolanie...no a pre detailistov kto by xcel tak aj skupiny vodičského oprávnenia Laughing Laughing
_________________
> PODPIS <
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
qwerty
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 15.12.2006
Príspevky: 149

PríspevokZaslal: St Nov 28, 2007 8:30 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ze bude niektory udaj povinny, neznamena, ze ho ludia vyplnia pravdivo. nutit ludi davat o sebe informacie vo fore tohto druhu je naozaj nezmysel. napokon, za dobu co to tu sledujem, nikto z vas nemal nikdy problem spytat sa niekoho odkial je. navyse, vela z vas sa pozna osobne zo zrazov. stale myslite, ze je potrebne takto otravovat ludi? naozaj necitite potrebu zachovat si trochu anonymity v absolutne neanonymnom internete?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Nov 28, 2007 1:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

qwerty Napísal:
ze bude niektory udaj povinny, neznamena, ze ho ludia vyplnia pravdivo. nutit ludi davat o sebe informacie vo fore tohto druhu je naozaj nezmysel. napokon, za dobu co to tu sledujem, nikto z vas nemal nikdy problem spytat sa niekoho odkial je. navyse, vela z vas sa pozna osobne zo zrazov. stale myslite, ze je potrebne takto otravovat ludi? naozaj necitite potrebu zachovat si trochu anonymity v absolutne neanonymnom internete?

O akom otravovaní to píšeš? Napísať mesto kde bývaš je podľa teba strata anonymity? Ak niekto žiada o pomoc a nemá ani len toľko slušnosti, aby aspoň v správe, keď už nie v registrácii, uviedol odkiaľ je a čaká, že sa ho na to pol Slovenska opýta, tak nemám chuť ani reagovať. Prečo by som ja mal kvoli nemu čo i len do tej klávesy ťuknúť, alebo dokonca vystúpiť z tej mojej anonymity? Väčšina z tu prítomných je tu preto, aby niečo získala, dozvedela sa, takpovediac grátis a majiteľ či správca stránok má právo od nich žiadať aspoň to málo. Ono to totiž tu nefunguje zadarmo. Ak s tým však má niekto problém, prosím, tu to síce tak nechodí, ale na mnohých iných, aj autičkárskych, fórach bez registrácie nemôžeš ani čítať.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: St Nov 28, 2007 1:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tak takyto profil to nemusi byt Laughing
http://moje.azet.sk/viac.phtml?i9=5c644ffab468&usr=6836922
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Nov 28, 2007 3:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

co tak nieco taketo?

http://www.opelclub.sk/article.php?benny
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: St Nov 28, 2007 5:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Benny Napísal:
co tak nieco taketo?

http://www.opelclub.sk/article.php?benny


moze byt....este pripadne nejake miesto pre osobne foto.
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
qwerty
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 15.12.2006
Príspevky: 149

PríspevokZaslal: St Nov 28, 2007 5:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
O akom otravovaní to píšeš? Napísať ...

asi to vnimame rozdielne, ale pod slusnym ziadanim o pomoc si nepredstavujem uvedenie bydliska, ako skor formu, akou je ziadost napisana. dva priklady, v tvojom ponimani zrejme oba slusne, lebo uvadzaju bydlisko:
1) kua macil, napis mi co najskor ako vymenim vodne cerpadlo. som z kosic
2) macil, prosim ta, ak budes mat cas, napises mi ako sa meni vodne cerpadlo? som z kosic
neviem ako ty, ale ja nemam chut reagovat na tu prvu verziu, hoci je v nej bydlisko.

dalsia vec, na vacsinu otazok sa da odpovedat bez toho, aby clovek poznal bydisko autora otazky. samozrejme treba rozlisovat pripad, kedy napriklad ide niekto nieco predat a neuvedie kontakt - nebudem sa ti divit, ak nebudes mat chut odpovedat takemu dementovi.

co sa tyka povinnych udajov v profile:
1) nemas moznost overit pravdivost
2) xx povinnych udajov pri registracii odradi vacsinu ludi
3) ak uz ma byt nieco povinne, tak nech to ma nejaky rozumny vyznam z hladiska fora


ako si si vsimol, na technicke otazky neodpovedam, lebo som absolutna auto-lama, to ale neznamena, ze som debil, ktory je zaregistrovany v jednom jedinom fore na svete a netusi ako sa veci maju. trochu nadhladu a sedliackeho rozumu nie je nikdy na skodu.

(co sa tyka fungovania "zadarmo", myslis tym, ze toto forum je bezplatne a majitel na tom preraba strasne prachy? trochu reality: jerryl ma na serveri svoj firemny web platon.sk, ktory zrejme potrebuje a je ochotny platit za jeho prevadzku. no a ze tam dal aj opelclub.sk (verim, ze tam hostuje aj ine domeny) stoji maximalne 714 sk/rok s dph. su to peniaze, ale ako argument to neobstoji)

ked uz tak trvate na povinnych udajoch, spravte si vo VIP sekcii post so vsetkymi osobnymi udajmi, cislami bankovych kont a kreditiek, cislami obciasnykch preukazov a fotkami nahych manzeliek, ale nezatazujte/neotravujte tym bezneho navstevnika fora, ktory chce "nieco ziskat, dozvediet sa". neuvazovali ste povolit pristup do fora len pre VIP clenov? lebo ak ano, ludia by sa mali zacat obzerat po inych volne dostupnych forach, v ktorych sa da zaregistrovat len pomocou e-mailovej adresy...

ak som sa ta nejak osobne dotkol, prepac. nemal som v umysle dovolovat si na moderatora/clena dozornej rady...

Pre vsetkych na upresnenie uvedenych "skutocnosti":

Jerryl ziadny svoj firemny web nema.
platon.sk je firma, ktora nam poskytuje webpriestor, za ktory normalne platime, tak isto ako sme platili redakcny system pod ktorym funguje opleclub.sk. Vsetky tieto platby idu z clenskeho, ktory si tu ludia platia. Len aby si vedel, ze nic nemame zadarmo.

K otazke profilov:
Pokial viem, ziadne taketo udaje na fore nie su vyzadovane ako "povinne".

Tak isto som sa nikdy nevyjadril, ze uvedene udaje v uzivatelskych profiloch budu vyzadovane ako "povinne"

Chcel som len vediet nazory ludi, ake udaje by tam chceli mat a nie, aby ste sa tu o tom zacali hadat. Kto si bude chciet uviest bydlisko, tak si uvedie, kto nie tak nie. Vidim, ze asi nema velky vyznam robit prieskum medzi tolkymi ludmi, lebo vzdy to konci len hadkou a kvantom zbytocnych prispevkov. A pri tom je tak jednoduche vyjadrit svoj nazor v jednom jedinom prispevku. Asi to budeme robit akoo doteraz, ze sa dohodneme 6ti ludia (spravna rada) a hotovo.

a na zaver:
moznost vytvorit si uzivatelsky profil s fotagaleriami budu mat iba clanovia klubu, ktori si platia rocne clenske.

Benny


Zamykam tuto temu ako uzavretu!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jarda BA
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 16.03.2007
Príspevky: 96
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St Nov 28, 2007 6:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Z väčšej časti suhlasim s qwertym,ale to bydlisko si myslim,že by tam malo byť ako zakladne minimum.To predsa nemože nikomu uškodiť.
_________________
Astra G 1.8 16V Sportive 3dv.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Klubové informácie pre Vás Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group