Opelclub Fórum
Corsa 1,7DI kolisanie otacok - zeby vaha vzduchu??

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
lacil1
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 04.04.2011
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Po Apr 04, 2011 2:58 pm    Predmet: Corsa 1,7DI kolisanie otacok - zeby vaha vzduchu?? Odpovedať s citátom

Ahoj oplaci,

som tu nový a mám ku Vám jednu prosbu. Pred časom mi začali kolísať otáčky na voľnobehu iba za tepla. Kolísanie je mierne okolo 50-100 otáčok od tých 750 až 850. Za studena všetko ok, robí to až po zahriatí, pritom výkon motora sa nezmenil ťahá rovnako ako pred tým. Budem vďačný za akúkoľvek radu. Model Corsa C 1,7DI.

Laci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lacil1
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 04.04.2011
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Pi Aug 12, 2011 5:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

doplnam sem live data: http://leteckaposta.cz/709745702
upravene a graficky vyhodnotene na liste 2 v exceli. Chcem Vas poprosit ci by na to niekto nemrkol, mam podozrenie na vahu. Hodnota merana vo V (voltoch) 1-5V je zosilnena 30krat aby sa lepsie dala porovnat s ostatnymi meranymi udajmi. Problem je v tom ze hodnota vo V velmi kmita aj o 1V.
Chcem sa este opytat hodnoty, ktore meria opcom, tie hodnoty vo V predstavuju skutocnu hodnotu a tie v kg/h ziadanu?

Pripadne by som mohol niekoho poprosit, kto ma 1,7DI a opcom, ze by spravil live data a poslal mi? Ja by som si to uz graficky vyhodnotil a porovnal s mojimi meraniami.

Diky za kazdy postreh, aj za live data keby niekto poskytol,za tie by sombol velmi vdacny.
Laci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group