Opelclub Fórum
5diera miesto 4x100

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Shuya
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 14.09.2009
Príspevky: 41
Bydlisko: Modra

PríspevokZaslal: Št Júl 28, 2011 11:32 am    Predmet: 5diera miesto 4x100 Odpovedať s citátom

Ahojte, chcem zmeniť rozteč na mojej astre, vzadu s vymenia náboje to je ok, ale mám otázku na prednú nápravu, bude rovnako velký náboj 5 dierový ako 4 ? ci to pojde vlozit do povodnej tehlice, resp otoce. alebo mám zhánat komplet otoc. Ak má niekto skúsenosť tak budem vdačný za kazdú radu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirda2908
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 23.01.2010
Príspevky: 190
Bydlisko: PLZEN-PRIEVIDZA

PríspevokZaslal: Št Júl 28, 2011 2:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

viem ze predavaju podlozky pre zmenu roztece-http://www.tuning-in.sk/podlozky-pod-kolesa/podlozky-pre-zmenu-roztece/
_________________
mirdova2908 1.7TD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
mick04
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 21.11.2008
Príspevky: 1224
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Júl 28, 2011 4:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

sú na zmenu rozteče, ale keď máš napr. 5x100 na 5x110, alebo 4x98 na 4x100, zmenu rozteče z 4x100 na 5x110 je dosť obtiažne dosiahnúť tak aby to bolo aj z certifikátom pretože tam koliduje vždy jedna diera na skrutku s druhou a je tam malá stena medzi nimi a neviem či sa to takto vôbec niekde vyrába, viem že si to chalani potom dali dorobiť u sústružníka dodatočne, a s podložkami bude mať minimálne o 2cm kolesá von, budú mu šúchať o lemy, toto neni najlepšie riešenie Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Shuya
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 14.09.2009
Príspevky: 41
Bydlisko: Modra

PríspevokZaslal: Pi Júl 29, 2011 1:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Áno podložky, toto by som ale riešiť nechel, chcem originál náboje resp. tehlice... podlozky som a ko riesenie nebral, che mto mat origo len teda neviem to co som sa pýtal Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group