Opelclub Fórum
zadne lozisko kolesa - Vectra, Astra-G, za 12500 Sk ?

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ut Nov 20, 2007 5:36 pm    Predmet: zadne lozisko kolesa - Vectra, Astra-G, za 12500 Sk ? Odpovedať s citátom

to ako Opel mysli vazne, ze lozisko zadneho kolesa sa predava len s nabojom a senzorom ABS sa ludovu cenu 12500 Sk (a vydrzi len 160000 km - v mojom pripade ?)

v Elite som nasiel nejake Corteco za 4900 Sk - je ta cena OK, alebo sa da este lepsie nieco najst ?

diky za radu
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zag
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.09.2007
Príspevky: 259

PríspevokZaslal: St Nov 21, 2007 8:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Corteco je vseobecne asi za tu cenu najprijatelnejsie ale zalezi aj na aku varku trafis a kto aako ti "dotiahne lozisko ...!!! Na VeA som trefil na Branisku v zakrute jamu /auto nalozene -4 ludia,batozina a hnal som z BA,moja slabost bola aj stare branisko tak som hnal na rucnu .../ noa asi po 30km to zacalo hucat ... Dal som nove dotiahlo sa momentakom presne na chlp ... Strepal som 300km a opat trebalo nove tak som reklamoval - no problemo.Opat sa dotiahlo a opat 300km tak som opat reklamoval ale musel som cakat 2 dni aby objadanala nova varka lebo tu starru komplet reklamacia 20 lozisk /bolo spolu okrem mna 8 reklmacii/ a potom to uz bolo dobre a pokial vime dalsi majitel beha bez problemu a ja som nabehal dalsich 160 000km ... Tak asi tak ...
_________________
Vectra B-X18XE-UK
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group