Opelclub Fórum
Zafira 2,0 dízel 1999 - nedá sa naštartovať.

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kliko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 03.08.2010
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Št Jún 23, 2011 5:27 pm    Predmet: Zafira 2,0 dízel 1999 - nedá sa naštartovať. Odpovedať s citátom

Chalani poradte,dnes som si bol po auto v servise,všetko ok celý deň no po jednom zaparkovaní a odstavení som už auto nevedel naštartovať, mám vymenenú baterku,olejový filter,olej po 150000km,počítač nič nevykazuje žiadne problémy,no nie a nie naštartovať,ani len palubný pc neukazoval návštevu servisu,čo s tým môže byť akurát čo som urobil po príchode zo servisu bolo tankovanie nafty nič iné autíčko išlo ako hodinky,ani technik podľa diagnostiky nevie čo s tým je žiadne hlásenie chyby počítača. Dajte mi prosím vedieť čo sa s tým dá robiť. Prosím!


Upravený názov, viď pravidlá fóra - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=7047 Exclamation

edited by admin
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Št Jún 23, 2011 6:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ako už v poslednej dobe býva zvykom zrejme umrelo vstrek. čerpadlo Crying or Very sad
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group