Opelclub Fórum
Macilovej Hrdosti... Uprimne prepac...

 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mavy
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 203
Bydlisko: Namestovo

PríspevokZaslal: So Jún 18, 2011 4:26 pm    Predmet: Macilovej Hrdosti... Uprimne prepac... Odpovedať s citátom

k teme http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?p=680440#680440

Macil neryp som tu raz za cas a ked nieco mam tak to rozdam vsetkym a ci to je aktualne alebo nie myslim ze by si mohol trochu krotit ... vi tis alebo navi ked som tu tak to posuniem verejne a nerobim drahoty tak si to odpust... Nabuduce napis ze to tu uz raz bolo a som trocha po zadu a primem to skor ako ked takto zareagujes... vazim si ta a si admin lebo si king v tom co robis ale netrhaj ruku ktora chce iba neskodne pomoct...a ked sa ti zda ze sa moc urazam tak prepac... asi som iba precitlively a nemam vychodenu poriadne zakladku co vidno aj po gramatyke ale nevesiam sem nieco pre to aby som vinikol ale pre tych ktory su mozno tak isto hlupy a lajdaci ako ja a necitaju cele forum...Iba tolko keby si mi chcel nalozit tak verejne prosim alebo 0944953540 alebo mavy@mavy.sk.
_________________
Aktualne Vectra C caravan COSMO Sport 1.9cdti AT 110kw

0944935540
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Jún 18, 2011 4:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechápem, čo tým sleduješ, ale keď si sa rozhodol riešiť to takouto formou, čo si myslím, absolútne veci nepomôže, zopakujem ti to, čo som ti napísal aj do ss.

"Mavy, neber to osobne, čo konám, konám v záujme fóra. Navyše nemám čas, ani kapacitu vyšetrovať, kto ako často navštevuje fórum. Bohužiaľ, niektorí to chápu zle. Ak sa ťa to dotklo, v tom prípade sorry, ale nabudúce sa zachovám podobne, bez rozdielu, či pôjde o teba, alebo o niekoho iného. Viac k tomu nemám čo povedať."

_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
mavy
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 11.10.2008
Príspevky: 203
Bydlisko: Namestovo

PríspevokZaslal: So Jún 18, 2011 4:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A okrem toho skontroluj si zdrojovy kod verzie co som dal ja a ten co si ma upozornil... (ked chces byt protivny tak tu mas... KLIKNI PRAVYM TLACIDLOM NA MISKE A CHOD AZ DOLE NA VLASTNOSTI...)chalan ho zavesil minuli mesiac priamo z DE kde stahoval aktualizaciu priamo do svojho notebooku... Myslim ze je zbytocne vadit sa ci to je marec,maj,ci jun ...stale je podstatna pointa... POliaci by sa trapili stale s 2009 keby som wolekovi neposunul toto...

Pokora a ucta ...

Prepač ak som prehnal ale som uz raz taky...
_________________
Aktualne Vectra C caravan COSMO Sport 1.9cdti AT 110kw

0944935540
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Jún 18, 2011 4:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mavy, prečítaj si pravidlá fóra, nevytváraj duplicitné témy a v téme sa venuj topicu.
To je všetko.
Táto téma je bezpredmetná a nezmyselná. Ostane na očiach, pretože si to tak chcel, ale je nezmysel ju ďalej rozvíjať.

.: locked :.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Jún 18, 2011 7:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Koho by predsa len zaujímalo, ako tento duel dopadol, s Mavym sme si svoje postoje a pozície vyjasnili prostredníctvom súkromných správ a s potešením konštatujem, že náš pozitívny vzťah sa aj vďaka pochopeniu Mavyho nezmenil. Cool
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group