Opelclub Fórum
Rozrastajúca sa hrdza.

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
durinov
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.08.2009
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: St Jún 15, 2011 11:34 am    Predmet: Rozrastajúca sa hrdza. Odpovedať s citátom

Vlastním opel corsu B rok výroby 1998 a samozrejme začína kvitnúť a to nepkne rýchlo a masovo.Hlavne v oklolí spodku dverí,kde je to najviac vidno.Navštívila som autolakovne,kde mi odporúčili zbaviť sa auta a kúpiť nové(pretože vyvarenie komplet auta by vyšlo na 1300eur,čo je v porovnaní na trhovú cenu tohto auta nerentabilné).Ešte pred rokmi som si všimla nepatrné bodky hrdze,ktoré sa pomali šírili a dnes sú priam bijúce do očí.Bola mi aj ponúknutá možnosť vybrúsenia hrdze,ošetrenia odhrdzovačom,poprípade pregitovaním silno narušeních miest a zatretím farby.Lenže je to na krátku dobu a hrdza je opäť späť.No a tretia možnosť je ponechať pôvodnom stave(neprekrývať hrdzu hoc aj vybrúsenú,pretože to môže údajne urýchliť tvorbu hrdze).Teraz sa neviem rozhodnúť a prvá možnosť je v nedohladne na nové auto nemám a kupovať osem ročne a viac je podľa mňa rovnaký efekt.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
langdon2
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.01.2008
Príspevky: 14262
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: St Jún 15, 2011 11:53 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, tak zalezi vsetko od toho, kolko si to auto chces nechat.....A v akom stadiu ta hrdza je...Chcelo by to foto, viacej fotiek postihnutych miest....Myslim ze niektore diely by bolo lacnejsie aj kupit druhe...Ako dvere, kapota a pod.....Napr. zo zachovalejsej Corsi.
_________________
Opel Astra G 1,4 16V
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika, rychlo servis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group