Opelclub Fórum
Astra J- spojka, stupne, ch. kvap., klepot, cukanie,
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
f_fabregas4
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 04.09.2010
Príspevky: 2973
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 5:27 pm    Predmet: Astra J- spojka, stupne, ch. kvap., klepot, cukanie, Odpovedať s citátom

Chalani, potreboval by som helfnuť. Mame nemôžem nič také povedať a s ocom sa tiež už nedá baviť na tému áut. Zásah tiež nemôžem spraviť, aby sa potom servis nevyzul z toho, že som tam pobabral niečo ja...

Keďže nám už vymenili snímač brzdového a spojkového pedálu, myslel som, že už máme pokoj. ALE...

1, mama prišla s tým, že cítiť niekedy také jemne puknutie pružinky v pedáli spojky. tak reku, že somarina. ale niekedy, keď dlhšie postojí (stačí 2-3hodinky) tak pri stisnutí pedálu to zabrní. ako keď brnknete po natiahnutej spružinke. neurobí to však vždy. treba tomu venovať pozornosť?


2, neviem či je to normálne, ale mám niekedy problém zaradiť 1tku a spiatočku.
2.1,zo začiatku to do 1tky nechcelo zaliesť takmer vôbec, neskôr sa to zlepšilo a teraz sa to stane veľmi sporadicky. ak sme stáli na mieste, trebalo buď auto nechať troška zliesť a potom to zaskočilo, alebo dať N a pustiť na chvíľu spojku a skúsiť znova.
2.2, taktiež je problem niekedy hodiť spiatočku, aby to nechytlo zuby. keď počujem chytnuť zuby na iných autách, tak to vo mne vyvolá taký pocit, ako bol vodič amatér. ale šak stať sa môže. no len to nerobí dobre ani mne, ani autu. čiže, auto musí byť v pokoji, otáčky na voľnobehu a vtedy sa to vo veľkej väčšine podarí. avšak, hocikedy ho na dvore naštartujem(studené/teplé) a idem zaradiť spiatočku a vtedy ten nepríjemný zvuk Rolling Eyes a aby niekto nerýpal, spojka je až na podlahe. a stáva sa to aj mame aj ocovi. čiže nieje chyba medzi volantom a sedačkou Wink
TAKŽE, môže to byť spôsobené spojkou? že nedobre rozspája? lebo na inom aute som sa s tým nestretol.


3, pred pár dňami som šiel večer do mesta a keď som zastavil na parkovisku(na rovine) tak mi vyskočila na BC chyba (nízka hladina chl. kvapaliny... prosím, doplńte kvapalinu). tak som prestrašený otvoril kapotu, že skontrolujem, lebo nemôžem ísť na diaľnicu s únikom kvapaliny. nikde nič. ani nakvapkané pod autom, ani žiadne hadice nevyzerali byť vlhké. v nádržke bolo tesne pod hranicou MAX. tak som sadol dnu a pozerám, hláška preč. tak reku, fajne. a za takyćh 5 min zase. ale zmizlo to tak po 30sekundách a už potom nič. a to som šiel PP-SNV-PP po diaľnici plný a žiadna hláška, teplota na 90°C. ale na druhý deň som šiel poobede so sestrou a šiel som do mierného kopčeka a zase tá hláška. tak som to oznámil ocovi a tomu to vypísalo večer zase. ale to bolo tiež len na chvíľu. radko signum mi napísal, že rovno vymeniť nádržku aj s čidlom. nebude len niekde vyskočený kontakt? ako je to vlastne riešené? je tam nejaký plaváčik? ja som to síce ešte nebol pozerať, ale otec vravel, že tam žiadne elektrické hadičky nie je vidno

4,
4.1, Jedno klepanie sa prejavuje, keď auto beriem z domu, vycúvam si to, prejdem 5m po zákrutu a asi 3 metre po zákrute v cca tom istom bode cesty mi niečo klepne. ako keby som o niečo zavadil. taký škôr plastový zvuk to má. neviem presne definovať čo to môže byť, lebo s tým nie je ináč problém. a aj to sa nestane vždy. len sem-tam, len neviem definovať za akých podmienok nastane to puknutie. nemám ani o čo zavadiť, lebo cestra je dosť široká a na boku je pokosená tráva. na mazde chodievam presne tak isto a nič. ani na ceste nevidno nejakú prekážku.
4.2, Ďalšie klepanie nastáva, keď idem rýchlejšie najmä po diaľnici. všimol som si to pri 180tke, keď som skúšal, koľko potiahne. ptm pri ďalšom skúšaní to nastalo znova. podotýkam, že som bol sám. a najnovšie to spravilo, keď som šiel "len" 130 po diaľnici(bol som plne naložený- 5ti ľudia), ale fúkal silný vietor. tak teraz neviem či to ma súvis skôr s odporom vetra, alebo s váhou vozidla. ale skôr s odporom, lebo mi to pripadá ako by bol niekde uvoľnený plastový kryt a pri silnom náraze vetre poklepával. nenašiel som nič uvoľnené. teda, nieje to viditeľné pri zbežnej kotrole očami. prichádza to z pravej strany. akoby podbehy, alebo späťák. je to možné?
4.3, Mal som pocit, že motor klepal horšie ako Hčko, ktoré malo najazdené 6x viac km. vraj hydroštely, ale tie sa nejakými návodmi vylúčili. takže to ostalo na ventily. také akoby cvrkanie. a mama nás zdrbala za to, že čo sme to natankovali do Jčka, keď to má rovnaký zvuk ako 5ročné Hčko. no ale po výmene oleja to stíchlo. tak som sa potešil, až kým som minule nestal na križovatke a započúval som sa. ježiš. bol už aj tichší. nedajú sa nastaviť vôle na ventiloch nejako?

5, Pár stovák km pred výmenou oleja sa auto spravalo miestami troška čudne. keď som uvoľnil plyn. pedal, tak akoby tak jemne zacukalo a potom pohodka. nič strašné, ale nepáčilo sa mi to. po kontrole resp. po výmene oleja motor stíchol a aj sa eliminovalo cukanie. no lenže, mám pocit, že to niekedy spraví aj tak. nie je to také cukanie, ako keď je zaradená 1tka a pustím pedal a tak to cukne silnejšie, ale skôr také trhanie. otáčky nie sú pod voľnobežnými.


Vedeli by ste mi pomôcť? Mám nakázané sledovať BC, či nevyskočí hláška o kvapaline ešte raz a ak áno, ide astra bez debaty do servisu, kým je v záruke. tak preto sa pýtam na všetky tieto problémy, ktoré som zaznamenal. aby som im vedel povedať, čo je problém ešte, keď mi ho budú preberať. lebo sme mali na Hčku 1 problém a v servise im nič také neurobilo a verím, že sa potom chyba ťažko vysvetľuje a diagnostikuje. pri prehliadke sa kontroluje aj výpis chýb z RJ? ak áno, tak zrejme bolo pri prehliadke a výmene oleja všetko ok, keď mi nič nepovedali.

Crying or Very sad
_________________
Real identity: Robo Twisted Evil
Astra J, A14NET+LPG, r.v. 2012
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rasto
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 05.12.2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 6:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem akú radu očakávaš. Auto je v záruke ako píšeš, vytlač tento referát a choď to reklamovať a reklamovať a reklamovať, ak sa ovšem zase nebojíš mamy že Ťa doseká za to, že ste kúpili Astru Rolling Eyes ....
Zdá sa mi ale, že nejaké Ople (neviem však či sa to týkalo Astry alebo Insignie) majú problémy so snímačom výšky chladiacej kvapaliny a ten sa nemí za iný.
_________________
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, originálnym diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER + LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE + LPG, Ex Opel Astra G, X16XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
f_fabregas4
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 04.09.2010
Príspevky: 2973
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 6:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no napr. či ste sa s tým stretli už niekedy+ či sa to nedá riešiť nejako ináč ako servisom. lebo ak nenájdu závadu a zapytajú si niekoľko desiatok euro za nič, tak to by ma fakt nepotešilo. a darmo im budem vysvetľovať, že to tak je Rolling Eyes a pri tom by stačilo dotiahnuť šrubku, pripevniť poriadne konektor atď atď
a nejak nemienime nechať 2 dni auto v servise, aby len poskúšali, či vobec sa niečo deje, čo som písal. napr. tá spojka puká len sem tam, klepanie sa dá zistiť len pri silnom vetre alebo veľkej rýchlosti a ako naschvál neverím, že im chytnú zuby na spiatočke

ja to naozaj tak spravím, ako vravíš. lebo vysvetliť im volačo, tak to by zasa dopadlo. išiel som len prezúvať gumy a aj vtedy sme sa nepochopili. len predtým som to chcel prebrať s vami.

a mama ma nedoseká. akože, dosť je divná v poslednej dobe a vš. chyby zvalí na iných, ale tak bohužial. nekúpili sme najdokonalejšie auto na svete. len ide o to, že zase bude mať prehnané reakcie, že my s ocom za to môžeme, že máme také auto Rolling Eyes pri tom kým na ňom jazdí, je všetko ok.
_________________
Real identity: Robo Twisted Evil
Astra J, A14NET+LPG, r.v. 2012
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 6:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kokos fabre... ty si uz tromfol v pisani litanii o neexistujucich problemoch aj bukela Mr. Green
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brano_co
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.10.2008
Príspevky: 947

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 7:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

akože moja Corsa mala tiež nejaké problémy ale to boli PROBLÉMY (že občas odišlo zadné ložisko, praskol chladič, alebo praskla trubka klímy, tu na fóre sratch takto prišiel o celý kompresor klímy (na novom OPC-čku), a to s tou 1tkou a R-kom robilo občas aj mne ale vôbec som sa nad tým nerozčuľoval...

vozte sa ďalej a maj v <> ak sú to len nejaké drobnosti tak to ani nerieš

ak sa poserie niečo závažné tak to auto povie samo (alebo rovno zostaneš nikde stáť - o čom ale dosť pochybujem), je v záruke, vtedy si zavolaj asistenciu & náhradné vozidlo až dopokiaľ sa problém v servise nedorieši...

môj Megane tiež nieje 100% aj keď je to nové auto, tieto veci riešim tak ako predtým na vxronline.co.uk dnes na meganesport.net a tieto problémy tam majú viacerý - zarosilo sa mi na 2 mesiace jedno LED denne svietenie, len by som im v živote nedal rozoberať kvôli tomu auto keď som videl po mesiaci že sa to veľmi pomaličky stráca, tak ako aj ťukanie sedadla spolujazdca keď tam sedí niekto ťažší, stále jeden malý kovoví "ťuk" pri zrýchľovaní a potom brzdení, cez zimu bolo tak trocha počuť pískavý zvuk nad 120 (zázračne sa to samo stratilo) občas zadrbe keyless a auto sa nezamkne (i keď to môže byť spôsobné aj prostredím) vtedy ho zamykám cez diaľkové a ešte nejaké malé drobnosti... a vieš čo mám to v <> pokiaľ to jazdí ako má je mi to jedno Cool lebo by som len sedel na fórach a riešil "neexistujúce" problémy Wink
_________________
Renault Megane R.S. 250 CUP
VW Golf Mk. 6 1.4 Very Happy
Opel Corsa OPC - St.3 - Gone, But Not Forgotten
Citroen Saxo VTS - Gone, But Not Forgotten
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 7:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Robo uvedom si jedno,že ak chceš niečo reklamovať tak sa závada aj musí prejaviť a na to potrebuje servis vykonať napr. skúšobnú jazdu. Denne riešim reklamácie zákazníkov ktorí sa sťažujú na rozne javy pritom sa prejavia možno raz za týždeň,pri zmene počasia atď. Najlepšie riešenie je ak priamo zákazník nasimuluje to čo vlastne reklamuje priamo servisnému technikovi a vtedy sa nemože nik vyhovárať,že sa závada neprejavila( čo sa kľudne može stať)
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Miro Kohut
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 28.02.2008
Príspevky: 4063
Bydlisko: Trencianske Teplice

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 7:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tu kvapalinu ti pise po slovensky?,lebo mne to furt pisalo tak som kukal a kukal a nic som neobjavil.Potom som viezol jednu babu čo vie po GB a ked to ukazalo tak jej hovorim aha kua zas ....a ona nato DOLEJ VODU DO OSTREKOVAčA Wink Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
bratranec ma omegu.....tak pridem na šniclu do Likavky ked bude
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 8:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom


_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brano_co
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.10.2008
Príspevky: 947

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 8:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Miro Kohut Napísal:
tu kvapalinu ti pise po slovensky?,lebo mne to furt pisalo tak som kukal a kukal a nic som neobjavil.Potom som viezol jednu babu čo vie po GB a ked to ukazalo tak jej hovorim aha kua zas ....a ona nato DOLEJ VODU DO OSTREKOVAčA Wink Very Happy Very Happy Very Happy


Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Renault Megane R.S. 250 CUP
VW Golf Mk. 6 1.4 Very Happy
Opel Corsa OPC - St.3 - Gone, But Not Forgotten
Citroen Saxo VTS - Gone, But Not Forgotten
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lubec
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.08.2010
Príspevky: 5170
Bydlisko: Bardejov SK

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 8:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

fabre nezostane ti nic ine nez sa s vacsinou popisanych problemov naucit zit, alebo cakat, kym sa z malych hovadin nestanu naozaj problemy. Hlavne vyluc hovadiny a vobec im to nespominaj, tymto sa u nich odpises sam. Niektorych servisoch su alergicky na ludi co maju pred koncom zaruky a zrazu by reklamovali cele auto.
Z bodu 2 si nic nerob, ked budes mat problem so zaradenim tak to nervi cez zuby, staci 2x preslapnut spojku. Jednoducho ti v prevodovke zostane stat zub na zub a nejde zaradit, ak to znova pretocis, tak si zuby do seba sadnu.
To plastove suchnutie sa deje ked vytocis bud plny rejd alebo odbacas stale do jednej strany a auto sa viac nakloni na stranu?
_________________
VeBe X25XE - Phoenix
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
f_fabregas4
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 04.09.2010
Príspevky: 2973
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 8:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

bukelo, čo už Very Happy mám také ťažšie obdobie, tak žu som horší než žena, ciboha Embarassed

braňo, no úplne si ma, že potešil. keby sme sa nikam nezbierali, tak to neriešim. ale plánujem budúci týždeň cez 1000km a nerad by som ostal visieť niekde.

rado, eem, no šak práve. preto som to písal to komentáru, ktoré reagoval na rasťa. na Hčku chcel otec ukázať ako klepkajú ventily ale vtedy sme ešte nevedeli čo to je, tak nech to pozrú. a zákon schválnosti, vtedy to akurát nerobilo, lebo bol teplý motor Rolling Eyes

miro, aj ja chcem vedieť po GB Very Happy a píše po anglicky. neboj nič, anglinu sa učím už nejaký ten rok, takže by som ti to tu mohol napísať aj po anglicky, ale tak polovica by nevedela čo to je. a už vybehlo aj dočapovanie vody v ostrekovačoch a tá hláška vyzerá aj znie ináč Wink ale tak ty si expert no Very Happy

takže to zhrniem. asi si vytlačím, že čo som to vôbec vyplodil dnes poobede a pojdem popozerať, kde môže byť problém. a po ceste okolo oplu sa pôjdem spýtať na tú prevodovku, teda spojku. nech sa kazí, kým je v záruke. nie ako môj úžasný NB a nabíjačka, ktoré sa dodrbali po pár týždňoch od skončenia záruky
_________________
Real identity: Robo Twisted Evil
Astra J, A14NET+LPG, r.v. 2012
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miro Kohut
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 28.02.2008
Príspevky: 4063
Bydlisko: Trencianske Teplice

PríspevokZaslal: Po Jún 13, 2011 8:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

k tej prevodovke: rovnaky pocit mam na novych superboch . Striedam dve ,jedna ma 42000km a druha 37000km. na oboch ide rovnako nahovno jednotka a spiatocka ......
_________________
bratranec ma omegu.....tak pridem na šniclu do Likavky ked bude
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rasto
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 05.12.2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ut Jún 14, 2011 7:59 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď už budeš v tom Opli, daj si vymeniť aj to čidlo vody, vedia o tom ...
_________________
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, originálnym diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER + LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE + LPG, Ex Opel Astra G, X16XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ut Jún 14, 2011 8:55 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Rasto Napísal:
Keď už budeš v tom Opli, daj si vymeniť aj to čidlo vody, vedia o tom ...

mení sa celá nádobka aj s čidlom Wink
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
f_fabregas4
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 04.09.2010
Príspevky: 2973
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ut Jún 14, 2011 6:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

lubo, nevšimol som si to, žesi písal. no, šak ja viem. nechcem byť plačko a chodiť ako na buben. najradšej by som šiel na dvor a popozeral a opravil sám. no len, viem ako to niekde chodí. vidia len malý zásah a už sa vyzujú z toho, že si za to môžem sám.
a čo s týka radení, tak je problém len s 1tkou a Rkom Rolling Eyes ináč nebádam problémy pri radení, radí presne a s ľahkosťou. no len vieš, ak to boli jedny z prvých astier, tak žeči náhodou neposrali aj spojku. to klepnutie pôjdem vyskúšať,aj zistiť čo mi to klepotá pri vyššej rýchlosti. lebo plným rejdom to nebude. s tým problem nie je. všimol som si to fakt len keď odchádzam z domu. je to skôr ako by mi plast buchol po podvozku.

takže pánové, zajtra zájdem do oplu spýtať sa o tú nádržku a zvyšné veci spravím na vlastnú päsť.

ospravedlňujem sa za takéto vyplakávanie, no len ako tak pozerám a čítam niektoré problémy, tak mám obavy. ozaj by som nerad ostal visieť ďaleko od domu. ak by sa to stalo tu, tak prosím. ale budem viesť 600km cudzích ľudí a nerád by som aby sa dačo stalo. rozumiem, že môže to byť len prkotina. ale človek nikdy nevie.

a ešte, radko, keď mi budú meniť nádržku a spomeniem im aj chyby, tak pôjdu ich premazať, že? myslíš, že by sa dalo, aby mi povedali, či im tam vyskočilo ešte niečo? ja by som si to pozrel aj sám, ale nechcem už dula otravovať


a ešte volačo. všimol som si, že keď je v nádrži pomenej benzínu(nejaká 8mina nádrže, teda ešte nad červeným poľom, alebo ešte menej), tak kým nenalejem do plna alebo skoro doplna, tak sa tej ručičke nejako nechce posúvať hore. strašne pomaly stúpa, ako keby sa mi postupne kotil benzín v nádrži. ale nakoniec to výjde na správnu hodnotu na budíku aj v dojazde. je to normálka? lebo s tým som sa tiež ešte nestretol
_________________
Real identity: Robo Twisted Evil
Astra J, A14NET+LPG, r.v. 2012
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
f_fabregas4
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 04.09.2010
Príspevky: 2973
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ut Jún 14, 2011 9:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes som šiel zase ako každý deň preč a zase na tom istom mieste ten istý zvuk. 3x som sa vrátil a prešiel ešte raz a nič. Rolling Eyes
_________________
Real identity: Robo Twisted Evil
Astra J, A14NET+LPG, r.v. 2012
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ut Jún 14, 2011 9:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

f_fabregas4 Napísal:
dnes som šiel zase ako každý deň preč a zase na tom istom mieste ten istý zvuk. 3x som sa vrátil a prešiel ešte raz a nič. Rolling Eyes

Robo nestresuj Rolling Eyes
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
f_fabregas4
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 04.09.2010
Príspevky: 2973
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ut Jún 14, 2011 9:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

šak ja som v pohode. len mi to je až smiešne ako to dokáže robiť len na tom istom mieste stále dookola Very Happy a len tam. no nič, zvláštne

a čo s tymi chybami? je možné ich popýtať, že či by mi povedali, aké ďalšie chyby tam boli? ak boli teda
_________________
Real identity: Robo Twisted Evil
Astra J, A14NET+LPG, r.v. 2012
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lubec
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.08.2010
Príspevky: 5170
Bydlisko: Bardejov SK

PríspevokZaslal: Ut Jún 14, 2011 9:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

1 a R su rychlosti kde sa pohynas z 0 ver mi ze astra nieje jedine auto u ktoreho je to tak a opel nieje jedina automobilka u ktorej je to tak Wink
_________________
VeBe X25XE - Phoenix
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: St Jún 15, 2011 6:50 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak máš pocit,že sú tam chyby tak to reklamuj ale odpoveď dostaneš jedine ak sa závada prejaví Wink
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group