Opelclub Fórum
Brzdové platničky Corsa C

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
forester
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 28.08.2007
Príspevky: 10
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Nov 04, 2007 11:07 pm    Predmet: Brzdové platničky Corsa C Odpovedať s citátom

Zdravím.Mohol by mi niekto poslať návod ako sa menia brzd.platničky na Corese C rok.vyr 7/2004.Alebo linku na servisný manuál.System používaný na Corse sa značne líši od Škody 105,čo bol moj bývalí automobil.Manuál neobsahuje žiadne info o brzd. platničkách.Za ochotu ďakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mikele_g
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 24.10.2006
Príspevky: 42
Bydlisko: Hrnčiarska 36, Pozdišovce, 07201

PríspevokZaslal: Št Nov 15, 2007 9:06 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to jednoduche Shocked
Vytoc si koleso do strany pre lepsi pristup, daj dole koleso.
Plochym srubovakom mierne zatlac piestik trosku dovnutra aby ti uvolnilo dosticky.
Vytoc spodny srub pohyblivej celuste - tusim je to 13ka ak si dobre pamatam a celu pohyblivu celust vyklop smerom hore.
Ak by to neslo, tak od spodu vloz srubovak medzi strmen a celust a podpac. Po doklopeni by ti uz nemalo nic branit vybrat dosticky.
Na krajoch su take zaistovacie pliesky ktrore treba stlacit.
Iba ak by tam velmi dobre drzali - ako moje, musel som jemne pacit o brzovy kotuc nech ho neohnem. Tak tam drzali - divim sa ze, to brzdilo.
_________________
Opel Agila Z10XE 03/03
Opel Corsa Z10XE 08/03
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group