Opelclub Fórum
SERVISNA PREHLIADKA

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
suli.jani
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.02.2007
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Št Okt 25, 2007 11:25 am    Predmet: SERVISNA PREHLIADKA Odpovedať s citátom

Ahojte. Som šťastným majiteľom Opela Corsy D Smile AKurát som ju dal do servisu kvôli jednoroťnej servisnej prehliadke.... Bolo všetko v pohode. Servis funguje...len keď som uvidel účet.... čakal som asi o 1000-1500 SKK menej... platil som 6200 SKK . Je to v pohode? Je pravda ze dali do motora ten "naj" olej čo mali z Castrolu : Castrol Formula SLX 0W-30 ..kt. stál skoro 4000 SKK...s dph. Poradíte? Dik. Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Okt 25, 2007 1:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nuz, to tak byva v opel servise, tam docela vela platis aj za pracu Very Happy
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pepem
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.11.2006
Príspevky: 23
Bydlisko: PN

PríspevokZaslal: So Okt 27, 2007 8:58 am    Predmet: ceny Odpovedať s citátom

A neponukli Ti moznost doniest si vlastny olej?
Ten Castrol je hooodne predrazeny...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
forester
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 28.08.2007
Príspevky: 10
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Dec 23, 2007 5:50 pm    Predmet: Servisna prehliadka Odpovedať s citátom

V ziadnom servise ti taku moznost neponuknu nebud naivny pepem.A ked nahodou pripustia ze ti tam daju ten tvoj tak je tu namieste otazka ci ti ho tam vobec daju.Bohuzial na Slovensku je to tak
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pepem
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.11.2006
Príspevky: 23
Bydlisko: PN

PríspevokZaslal: Ut Dec 25, 2007 11:29 am    Predmet: Re: Servisna prehliadka Odpovedať s citátom

forester Napísal:
V ziadnom servise ti taku moznost neponuknu nebud naivny pepem.A ked nahodou pripustia ze ti tam daju ten tvoj tak je tu namieste otazka ci ti ho tam vobec daju.Bohuzial na Slovensku je to tak


asi takto

Doležité informácie pre vlastníkov automobilov v záručnej dobe

Na území EÚ si autorizované servisy nemôžu dovoliť, aby pri záručnej prehliadke nepríjimali od majiteľa auta motorový olej, ktorý je v originálnom balení s vyhovujúcimi parametrami určenými v knihe pre vlastníka automobilu.
Takéto správanie je proti konkurenčným pravidlám EÚ a za nedodržanie možno uložiť vysoké pokuty.
Nedovoľte, aby ste sa aj Vy stali takouto obeťou, kdekoľvek na uzemí EÚ...

zdroj je sice olejposta, ale ja na tom nevidim nic co by odporovalo zdravemu rozumu...
a po zarucnej dobe je to uz uplne na lubovoli majitela

naivny?
to ze `na Slovensku to je tak` plati len ked si nechas `srat na hlavu`
nie je problem dohodnut sa ze chcem byt pri tom, (len treba otvorit hubu) ked je, tak dovi dopo

moje prachy - moja volba
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
forester
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 28.08.2007
Príspevky: 10
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Dec 26, 2007 9:30 pm    Predmet: Reakcia Odpovedať s citátom

No mily pepem citas len to co chces.Je tam predsa napisane ze "tu sluzbu ti neponuknu"samozrejme ze deklaruju ze existuje ale vsetci vieme ze kazdy servis ma od svojho distributora sudovy olej s velkou obchodnou marzou tak neviem preco by ti tam mali davat tvoj olej.A ked ich aj znasilnis nech ti ho tam aj daju tak budu mat sto dovodov ako ti tvoju volbu znechutit napr.ze ked sa vam tam nieco pokazi tak mi za to nerucime lebo ten olej moze byt zly.
No a napis v ktorom servise pustaju zakaznikov pocas opravy k vozidlu.Keby to tak robili tak by tam bol dobry blazninec.Dokonca to nerobia ani pocas dna otvorenych dveri ked su pozvanky na zimne vs. letne gratis prehliadky.Tak prosim uved kde to tak funguje a mi budeme vsetci radi.Mozem ti garantovat ze na Roznavskej ulici v Bratislave to tak nefuguje.
Treba byt realny a nebasnit o tom co je iba nasim snom!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group