Opelclub Fórum
Dopravná nehoda - trestné stíhanie za ublíženie na zdraví
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI....
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bourak
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.11.2010
Príspevky: 142
Bydlisko: Dubová

PríspevokZaslal: Ut Aug 02, 2011 7:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

hej hej je to dobre v moj prospech comu som velmi rad len ma stve ze ten policajt mi to nechce poslat do PK.uz keby som to tam mal tka by mi uz len urcili kolko by som mal odklad a kolko pokuta. a ak by mi dali odklad rok tak 10 septembra si mozem poziadat o skratenie a ist hned aj na preskusanie. ale mozem dostat zevraj aj tri mesiace .comu b y som bol vlemi rad.
este sem dopisem len nwm ci to tu moze bit. ten majitel toho auta co som mu ho nechctiac rozbil tak poistovna mu ho ohodnotila ako totalna skoda a on mi vola ze sa chce somnou dohodnut ze kolko mu vyplatim.a ja sa pytam ze preco.a on ze dostal malo a potrebuje nove auto. ale ja mu hovorim mna to nezaujima ze moja poistovna je tu od toho aby to vyplatila co sa aj stalo. ale tak soms a ho spytal ze kolko mu bolo vyplatene.on ze to je jedno. a jaze to neni jedno. a on mi to asi dve minuty takto hovoril do telefonu a ja mu hovorim ze vam nic nevyplatim. on ze ak nie tak to da na sud..tak som sa ho este raz spytal kolko mu bolo vypaltene a stale to iste plietol a ja ze mne to je jedno ze ja sa mozem ist opytat do mojej poistovne lebo som akurat v BA a oni mi to pvedie. a on ze mu vypaltili 500€.a ze na druhy den mi zavola ze ako som sa rozhodool ze ci to da na sud alebo mu vyplatim dalsich 500€.ja som sa zobral a siel sa spytat do poistovne a nebolo to 500 ale 586€ z 1000€.tak on ma chcel este (pekne povedane) osalit o 86 eur.som pozeral jak puk na tu v tej poistovni a s usmevom som odchadzal odtial prec.a uz mi ani nevolal...
_________________
keby nieco to je jedno co tak 0915 148 638
Opel Vectra B 1.8i 16V 85Kw 96
(dočasne mimo provoz)
BMW320i E36 ex
skoda 120L 1.2i ex (este mi stoji pred domom) Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI.... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group