Opelclub Fórum
ručička na tachometri

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mofinka
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.05.2011
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: So Máj 07, 2011 8:18 pm    Predmet: ručička na tachometri Odpovedať s citátom

cafte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, aka moze byt chyba s rucickou na tachometri, ktora skace ako sama chce hore dolu, napr. pri rychlosti 80km/hod. lieta od nuly az do nekonecna Very Happy a sama si s tym neviem rady ... diik
(opel corsa, 1998)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kimino
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.12.2008
Príspevky: 4564

PríspevokZaslal: So Máj 07, 2011 9:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nakrut si to na mobil a potom to zostrihaj a daj na youtube ake mas zrychlenie z 0 do nekonecna Wink Very Happy

ale ak to robi len rychlost tak by som skor tipoval nieco co ma nieco do cinenia s ratanim otacok od kolies - snimac ABS? ak ho mas alebo nieco tomu podobne
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ne Máj 08, 2011 4:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak mas mechanicky nahon rychlomera, tak to moze zapricinovat poskodeny stvorhran vystupnej hriadeli prevodovky, na ktorej je napojeny nahom mech. rychlomera, vstupujuci do zadnej strany budikov... ten sa pri nizsej rychlosti moze stihat otacat a nepresmykovat, ale pri vyssej zrejme uz preskakuje, a tak meni skokovo svoju rychlost (zasekne, rozbehne, .... a tak dokola), co moze zapricinovat to skakanie rucicky.

Ak mas elekricky nahon, tak moze byt poskodene nejake impulzne cidlo, pripadne ak ma auto ABS tak moze byt poskodeny snimac kolesa.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group