Opelclub Fórum
Názor na výškovo nastaviteľný podvozok

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mosondominik
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 22.10.2010
Príspevky: 197
Bydlisko: Stará Ľubovňa

PríspevokZaslal: Ut Apr 26, 2011 9:48 am    Predmet: Názor na výškovo nastaviteľný podvozok Odpovedať s citátom

Zdravím oplistov, na mojej vebe ma pomaly ale iste caka zrestaurovanie naprav t.j. vymena kotucov, platniciek, (mam v plane ate )vymena zadnych silenblokov, planujem este asfaltovat podvozok a nastriekat na novo vsetky pohyblive casti na zadnej naprave a mam v plane menit aj tlmice komplet s perami nasiel som na nete nejaky takyto produkt:

http://www.shop-tuning.cz/e107_plugins/data_tuning/karta.php?kod=EVOGWOP05&znacka=Opel&model=Vectra%20B&tuning_kategorie=&tuning_nazev_kategorie=&r1=Opel&r2=Vectra%20B&r3=&r4=&stranka=5&koko=24

má s tým niekto skúsenosť ? lebo myslím že cena je prijateľná oproti strednej triede bežných tlmičov a pier.......

Vďaka.............
_________________
Opel Vectra B Caravan 1.8 16 V ( 1998)
Opel Astra G 1,7 DTI (2001)
Lada 2105
Suzuki Samurai 1.3

keby nieco: mosondominik@gmail.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
yurcko
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 37

PríspevokZaslal: St Apr 27, 2011 11:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mam nastaviteľný podvozok na Vebe.....Mám ho asi rok - rok a pol a zatial drží, ale je to o dost tvrdšie.
_________________
Opel
Vectra Caravan
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vincoxxx
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 31.10.2009
Príspevky: 270
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St Apr 27, 2011 11:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No ak budu nato dobre reakcie tak ich pojdem aj ja zobrat .. este popozeram ohladom tej znacky ake su recenzie a isiel by som donich .. No tak ako tak citam recenzie tak kazdy nane nadava .. podobne ako JOM zevraj sa oplati radsej trocha nasporit a kupit nieco lepsie .... hmmm
_________________
Opel vectra b 1.8i rv98 x18xe
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lubo098
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.09.2008
Príspevky: 1260
Bydlisko: LV

PríspevokZaslal: Št Apr 28, 2011 6:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mam V-Maxx rok zatial som spokojny.je o nieco tuhsi ako seria co mi uplne vyhovuje.
moj nazor ak mas rad tvrdsi podvozok kludne to kup za tie prachy aj seriovy kupis len nizsiu triedu ak budes kupovat aj struny
_________________
vectra uz je prec, ostala zena, dva psy a dcera...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Denny
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.02.2012
Príspevky: 22
Bydlisko: Šaštín-Stráže

PríspevokZaslal: Ut Aug 07, 2012 10:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Čawte borci, ja rozmýšľam práve o tom istom, tiež som ho našiel na nete, ale zo slovenska, nie z čiech. TA Technix (i keď nie sú naň moc dobré názory ako si hovoril, treba skúsiť, máš tam záruku, čiže ľahko ho dáš reklamovať) http://www.angeleyes.sk/63/0/0/detail/3716/Opel+Vectra+B+nastavite%BEn%FD+podvozok+TA+Technix.html
Zohnal som v tej cene aj klasický športový podvozok, ale oproti tomuto nastaviteľnému sa mi zdá ten klasicky až moc labilný, tenký atď., tento nastaviteľný vyzerá byť schopný viac. Máš to nemeckú značku, aspoň dáka značka to je, tamten čo som zohnal ja, ten klasický je značky EGC a takú som na nete ani nenašiel
_________________
Opel Vectra B 1.6 16V 96
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Denny
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.02.2012
Príspevky: 22
Bydlisko: Šaštín-Stráže

PríspevokZaslal: Ut Aug 07, 2012 11:52 am    Predmet: Odpovedať s citátom

mosondominik - mám dobrú správu, toto som sa dočítal o tomto športovom podvozku (ta technics je slušná kvalita ako AP čo predava aj tu vr6corado , ma ho par čechov aj tu neaký klubák na G3 vyše roka a vraj OK ,Jom je brutal Čína , tá je o triedu nišie aspon ako som počul , ja som na G1 kupil TA Technics tak uvidím, myslím že tieto tri značky sú kvalitou podobné , nije to KW ani HaR , ale dá sa na tom jazdiť , uvidíme po roku ... ja ho mam od maja minuleho roku a mesacne najazdim okolo 2000 km a je v pohode . nenutim ti ho , ale urcite lepsie ako JOM) myslím že za vyskúšanie určite stojí, idem ho hneď aj objednať.
_________________
Opel Vectra B 1.6 16V 96
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group