Opelclub Fórum
vyhrievane zadne sklo

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
lado
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 10.10.2006
Príspevky: 145
Bydlisko: Moldava nad bodvou

PríspevokZaslal: Po Okt 15, 2007 2:14 pm    Predmet: vyhrievane zadne sklo Odpovedať s citátom

caute znicoho nic mi prestalo ist zap -vyp zadneho skla nefunguje mi vypinac da sa opravit co moze byt v nom pokazene urcite je to vypinac lebo mi to islo a teraz znicoho nic nefunguje ani nesvieti kontrolka na vypinaci co stoji taky vypinac alebo sa da opravit a este so neskusal pozriet poistku lebo neviem ktora by to mohla byt
_________________
Opel vectra 1.6 16V 74kw 100PS
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Okt 15, 2007 8:04 pm    Predmet: Re: vyhrievane zadne sklo Odpovedať s citátom

lado Napísal:
caute znicoho nic mi prestalo ist zap -vyp zadneho skla nefunguje mi vypinac da sa opravit co moze byt v nom pokazene urcite je to vypinac lebo mi to islo a teraz znicoho nic nefunguje ani nesvieti kontrolka na vypinaci co stoji taky vypinac alebo sa da opravit a este so neskusal pozriet poistku lebo neviem ktora by to mohla byt


zadne okno nema vypinac ale tlacitko a riadi to multitimer.

rocnik 1997 - poistka cislo 40, 10 amperov
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group