Opelclub Fórum
nove pneumatiky
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Stano
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.07.2007
Príspevky: 74
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 3:51 pm    Predmet: nove pneumatiky Odpovedať s citátom

potreboval by som poradit, chcem kupit nove letne pneumatiky 195/55 R15 všetky 4 nove mozu byť aj na blok do firmy neviete mi poradit kde v okoli Topolčian alebo Nitry u nas mame len matador predajnu a ta nieje najlacnejšia, dostal som defekt a uz mam stare aj tak dost ojazdene
Dik- poslite adresu alebo odkaz nieco lacne a dobre ale nove, použité už nechcem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 4:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Napr. www.zetpneu.sk a mnoho iných.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Stano
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.07.2007
Príspevky: 74
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 4:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

chcel by som Matador MP 41 195/55 R15 85V ale neako ich neviem najst u viacerých predajcov, vsade su iba MP43
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rado.c
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.02.2007
Príspevky: 1282
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 5:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Stano Napísal:
chcel by som Matador MP 41 195/55 R15 85V ale neako ich neviem najst u viacerých predajcov, vsade su iba MP43

tak si predsa prebehni www.matador.sk, podla vsewtkeho MP41 je uz model, ktory je nahradeny MP43-kou, takze 41.ky sa asi predavaju iba zo zasob, teda ak ich niekto ma
_________________
Opel VECTRA B, 1.6i 16V - bejvávalo
-------------------------------------------
Opel ZAFIRA, 2.0DTI, 11/2002
-------------------------------------------
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stano
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.07.2007
Príspevky: 74
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 5:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tam som uz samozrejme hladal, stoja tam okolo 3500 s DHP ale našiel som ich aj u dvoch internetových predajcov za okolo 2300 s DPH prave tento velky cenovy rozdiel ma matie a ked sa mam priznat, este som cez NET nic neobjednaval, radcsej by som isiel autom tam, avsak prave u tychto predajcov sa to neda
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Buben
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 22.07.2007
Príspevky: 378
Bydlisko: Beluša

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 5:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kvalitou ale nie su teda TOP.

ake mas auto?
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16V EDITION 100 ,ex
BMW 525 tds limusine 143PS ,ex
FORD Focus 1,6 16V Champion X 100PS
Alfa Romeo 145 1,6 16V 120PS ex
OPEL SINTRA 2,2 TD (Chevrolet Venture)
VW BORA 1,6 100PS
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Buben
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 22.07.2007
Príspevky: 378
Bydlisko: Beluša

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 5:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ak ces mozem ti to pozret rovno v MATADORe
Wink
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16V EDITION 100 ,ex
BMW 525 tds limusine 143PS ,ex
FORD Focus 1,6 16V Champion X 100PS
Alfa Romeo 145 1,6 16V 120PS ex
OPEL SINTRA 2,2 TD (Chevrolet Venture)
VW BORA 1,6 100PS
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
taky69
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 28.03.2007
Príspevky: 1204
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 6:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Stano Napísal:
chcel by som Matador MP 41 195/55 R15 85V ale neako ich neviem najst u viacerých predajcov, vsade su iba MP43


bol si aj v Nicholtruck v Dolných krškanoch??
ale najskor sa ti oplatia cez net kde ti ich aj zadarmo dovetu rovno domov. brácha si teraz tak objednával... No škoda že si sa neozval skôr ked si z NR kamoš nedávno skončil s pneuservisom tam som ti mohol pomôcť ale už nič nezostalo všetko predané... skús ten net najviac adries nájdeš v téme LINKY
_________________
> PODPIS <
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Stano
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.07.2007
Príspevky: 74
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 7:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mam Astru G CC 1.6 ale zhanam ich pre otca, ten ich mal a uplne ich ojazdil a bol s nimi velmi spokojny. On ma astru G Caravan 1.6 16V a velmi ich chvalil v dazdi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zag
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.09.2007
Príspevky: 259

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 8:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Len nie Matador a nie Barum hlavne nie z ruskaaaaaaa ... Vzivote si uz nekupim ani jedno !!! Pred cestou do Svicerlandu som obul komplet auto do matadoru udrbal som 1250km aj s hranicnou kontrolou vsade za 12h !!! Ked som dosiel na na SK tak som infarktoval ako sa tie pneu na spojoch /polkruhoch/ oduvaju a to je choroba matadoru dodnes. Mad Barum je tak kvalitna ze som najazdil 15 tacof co na fuldach strepem 50 ked nie viac. Pardon ak to tak prirovnam ale polska znacka celeprotektorv PROFIL ma lepsiu kvalitu ako MAT. alebo BAR. ! Este zimne ako tak ale letne Shame on you .To nebudem rozpisovat reklamaciu,ze oni to vedia a ze je to v poriadku /ale mozu kludne poslat na "rengen" a pride papier ze secko OK/. No ked mi jedna guma v 90km/h v sikane drbla na pukel a auto skoncilo v sanci len tak na dvoch kolesach ze 5 ludi ma nemohlo dotlacit na cestu /autu uplne nic/ to trebalo natacat rano v MATADORKE. Dostal som komplet new sadu pneu /new model-drahsi od mojich// a este sadu na zimu ako odskodne a sluzby na 2r zadarmo a tomu kurte ze az vedenie sa posralo ... Mad Mad Mad
_________________
Vectra B-X18XE-UK
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 8:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám na ELITE 2-kách nabehaných zhruba 40000 km a ešte tak jednu sezónu by vydržali. Samozrejme, sú bez kazov.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
rikardo33
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 10.09.2006
Príspevky: 22

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 9:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ma niekto skusenost s pneumatikami Debica Frigo2?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rikardo33
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 10.09.2006
Príspevky: 22

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 9:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
Napr. www.zetpneu.sk a mnoho iných.


Dobra stranka - dik za tip. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Buben
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 22.07.2007
Príspevky: 378
Bydlisko: Beluša

PríspevokZaslal: Po Okt 08, 2007 10:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zag Napísal:
Len nie Matador a nie Barum hlavne nie z ruskaaaaaaa ... Vzivote si uz nekupim ani jedno !!! Pred cestou do Svicerlandu som obul komplet auto do matadoru udrbal som 1250km aj s hranicnou kontrolou vsade za 12h !!! Ked som dosiel na na SK tak som infarktoval ako sa tie pneu na spojoch /polkruhoch/ oduvaju a to je choroba matadoru dodnes. Mad Barum je tak kvalitna ze som najazdil 15 tacof co na fuldach strepem 50 ked nie viac. Pardon ak to tak prirovnam ale polska znacka celeprotektorv PROFIL ma lepsiu kvalitu ako MAT. alebo BAR. ! Este zimne ako tak ale letne Shame on you .To nebudem rozpisovat reklamaciu,ze oni to vedia a ze je to v poriadku /ale mozu kludne poslat na "rengen" a pride papier ze secko OK/. No ked mi jedna guma v 90km/h v sikane drbla na pukel a auto skoncilo v sanci len tak na dvoch kolesach ze 5 ludi ma nemohlo dotlacit na cestu /autu uplne nic/ to trebalo natacat rano v MATADORKE. Dostal som komplet new sadu pneu /new model-drahsi od mojich// a este sadu na zimu ako odskodne a sluzby na 2r zadarmo a tomu kurte ze az vedenie sa posralo ... Mad Mad Mad


ja mam Barum Bravuris a pohoda mam už na nich cca 55000 a dezen ma 4mm povodne som cel aquila ale boli na moj vkus moc hlučne a zmes bola tak mäkka že živitnost bola max 17000 (info priamo z matadoru)
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16V EDITION 100 ,ex
BMW 525 tds limusine 143PS ,ex
FORD Focus 1,6 16V Champion X 100PS
Alfa Romeo 145 1,6 16V 120PS ex
OPEL SINTRA 2,2 TD (Chevrolet Venture)
VW BORA 1,6 100PS
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Stano
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.07.2007
Príspevky: 74
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: St Okt 10, 2007 4:39 pm    Predmet: zlá skúsenosť Odpovedať s citátom

objednal som tie matadorky MP43 195/55 R15 85V otcovi budu stačiť, bolo to povrvé čo som nakupoval cez net, hned sa mi to zapačilo a objednal som si lakťovú operku univerzal najdrahšiu v chrome za okolo 999 na nemenovanej stranke, ta mi prišla už dnes, je samý škrabanec, nepasuje, diery su vyvrtane na h......., odliatok akoby so srandy, urobil som vlastný stojan aj tak nič a do palubovky kôli nej vrtat nemienim (asi som naročný robil som kvalitara v automobilovom priemysle a taketo cosi by som do obehu nepustil), a nakoniec som dospel k nazoru, že už cez net nič objednavať nebudem, lebo čo nedržím v ruke a neobzriem si predtým ako kúpim neexistuje a dufam že otcovi neprídu protektory alebo neaké gumy, ako sme to my volali na aftermarket (veci na h.... čo sa predaju do malých obchodíkov a nejdu do opla, audi, bmw a pod.) Takže tak
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: St Okt 10, 2007 5:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

rikardo33 Napísal:
Ma niekto skusenost s pneumatikami Debica Frigo2?


Vcelku OK...zatial som jazdil na nich len 1 sezonu. zozaciatku strasne hucali ale po cca 100 km vpohode.Dobre drzia na snehu. Ale v rovnakej cenovej kategorii uz najdes aj nieco lepsie.
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
rikardo33
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 10.09.2006
Príspevky: 22

PríspevokZaslal: St Okt 10, 2007 6:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bruno Napísal:
rikardo33 Napísal:
Ma niekto skusenost s pneumatikami Debica Frigo2?


Vcelku OK...zatial som jazdil na nich len 1 sezonu. zozaciatku strasne hucali ale po cca 100 km vpohode.Dobre drzia na snehu. Ale v rovnakej cenovej kategorii uz najdes aj nieco lepsie.


Mozes dat nejake tipy v danej cenovej kat.? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: St Okt 10, 2007 6:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Barum polaris 2 / Matador mp 58 / firestone winterhawk / avon Ice touring / Nankang SW Shocked osobne by som si ich nekupil /debica/ ale taka ponuka sa neodmieta 1400 kus , predtym som mal Michelin pilot alpin 2 cca 3500 Sk/ks.

rozmer 195 / 65 / R15
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
rikardo33
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 10.09.2006
Príspevky: 22

PríspevokZaslal: St Okt 10, 2007 6:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bruno Napísal:
Barum polaris 2 / Matador mp 58 / firestone winterhawk / avon Ice touring / Nankang SW Shocked osobne by som si ich nekupil /debica/ ale taka ponuka sa neodmieta 1400 kus , predtym som mal Michelin pilot alpin 2 cca 3500 Sk/ks.


Tak aj ja rozmyslam nad tymi Polarismi 2 alebo Winterhawkami - no co som cital nejake testy na nete tak Polarisy horsie drzia na vode Confused - tak asi zoberiem tie Hawky. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: St Okt 10, 2007 6:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
Ja mám na ELITE 2-kách nabehaných zhruba 40000 km a ešte tak jednu sezónu by vydržali. Samozrejme, sú bez kazov.


Macilovy davam za pravdu, ked som kupoval letne dostal som dobru ponuku na ELITE 2 a som spokojny.
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 1 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group