Opelclub Fórum
Predna naprava - pomoc/rada

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Zag
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.09.2007
Príspevky: 259

PríspevokZaslal: Pi Okt 05, 2007 1:42 am    Predmet: Predna naprava - pomoc/rada Odpovedať s citátom

Pozdravujem pekne pani ...

Kdo by mi vedel poradit /mozno to uz niekdo riesil alebo zo servisu skusenost .../ Vectra B 1.8/16v 95/9

Mam volu na volante ked tocim dolava a doprava ako ked sa skusa ci neni nieco "dodrbane " ... Ale to ma az tak nefascinuje lebo je troska vola aj na klboch od volantu a urcite aj na hrebeni ci ake je tam riadenie ... Embarassed

Nehazde mi z volantom pri normalnrj jazde to nepocitujem ale ked napriklad zabocim dolava na 90 stupnofke tak v polovicke uvrati mi cukne jemne na volante ako keby gulaky v pixi alebo cap riadenia ... Haluz je ta ze som mal komplet lavu aj pravu stranu od gulakof az po stabiky v "ruke" ...Samozrejme tuhost neni ako pri new "capoch" ale skusenost ktoru mam ze to lopka az ked je to fakt roztrepane a clovek to aj v ruke citi sa teraz nepotvrdila ... Bud je nejaky "cap" v pixi len v urcitom bode alebo neviem co ... Uvazoval som ci to nemoze aj ulozenie tlmica to vrchne lozisko alebo silonbloky na stabiku ... Ked som mal auto podlozene na oboch stranach mal som od vrchu ako ked tlaci stabik na tu gumu silenbloku medzeru asi 2-3mm ale bud je len stlacena alebo su zle ako som mal v zadu.Ale zadne bolo pocut lupkat ako ked je napr v pixi tlmic ako ked kov na kov a pritom len stabik lupkal v gume ... Skusal som aj podpacovat a tlacit a neviem co ale nichc ... Este to vie sem tam spravcat ked dochadzam z kopca na benzinku a je tam ako jemnucky obrubnik a citit to na volante ... neni to nic extra ale vadi mi to ... auto sa pri nakloneni a "lupnuti" /nepocut to citit na volante/ "neposunie necukne ako ked su spodne gulaky na mader strepane ... Capy riadenia su dost tuhe na to kolko to ma najzdene a neviem ci su uz menene alebo ako ... Ked "trham" trham volantom dolava doprava tak to jemne ale tlmene pocut ... skusal som aj pridrziavat ruku na urcite casti pocas "krutenia" ale tu volu alebo to co je zle som nenasiel ... Vie niekdo prosim poradit na co sa zamerat aleboa ko to rychlo odhalit ... ?Naprava bola vo vzduchu aby som odstranil pnutie stabika ... Secko som odmotoval len ma nenapadlo potocit s volantom rychlo ci to neni riadenie v urcitom """kusku""" .... Sad
Dakujem za radu a kazdu odpoved uz vopred ... jj a sorrac ze som to opat tak naskrabal ... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zag
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.09.2007
Príspevky: 259

PríspevokZaslal: So Okt 06, 2007 2:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

takze sa musim asi potrapit viacej a dalej sam ... Crying or Very sad
_________________
Vectra B-X18XE-UK
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jakub-ko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.11.2006
Príspevky: 780
Bydlisko: KOSICE

PríspevokZaslal: So Okt 06, 2007 5:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

moze to byt vybite riadenie co skor alebo neskor pride mozno na kazdu vectru alebomas vybitu kardanovu spojku medzi tycou riadenia a domcekom (dole pri pedaloch)
_________________
OPEL VECTRA CARAVAN X 16 XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zag
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.09.2007
Príspevky: 259

PríspevokZaslal: So Okt 06, 2007 6:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no dole som pozeral akurat na ten klb aj to preto ze mi cuchal ten dekel o klb asi som zatlacil s kolenom ale celkom dole som az nepoeral to ma nenapadlo ... dik ... zajtra kuknem dole ...
_________________
Vectra B-X18XE-UK
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group