Opelclub Fórum
VÝSTRAHA PRED PODVODNÍKMI!!!
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Miro Kohut
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 28.02.2008
Príspevky: 4063
Bydlisko: Trencianske Teplice

PríspevokZaslal: Št Feb 17, 2011 11:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

na mojich pracovnych potulkach po europe som tiez par krat potreboval pomoc lebo nie vzdy som jazdil na zanovnych autach a hadajte kto vam napr. v nemecku zastavi ??? jedine rus a turek a zaujmave je ze sa naozaj snazia pomoct a nic za to nechcu
_________________
bratranec ma omegu.....tak pridem na šniclu do Likavky ked bude
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dušan992
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 22.03.2008
Príspevky: 653
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

PríspevokZaslal: Pi Feb 18, 2011 7:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom

takemu romalesovi som "naletel" aj ja v MT pred tescom .kupil som od neho hodinky sada panske ,damske kovovy remienok v krABIčKE za 1000sk.určite to bolo predražene možno čorka ,....neviem. dostali ich stari rodičia. ja ciganom zasadne nezastavujem, a podozrivim idividuam sa vyhybam.
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe & OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=16923
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
clio1
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2009
Príspevky: 1166
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: Pi Feb 18, 2011 8:56 am    Predmet: Odpovedať s citátom

to je to že na slovensku je trend odrbávania ľudí a už to vedia všetci, preto väčšina odrbáva je to smutné!Sad
_________________
Opel Zafira-A, 2.2 DTI, r.v. 2003
Opel Zafira-A, 1.8i, 85 kw, r.v. 2000 - ex
Škoda Felícia Combi 1.3 MPI, 50kw, r.v. 1996 - ex
Toyota Carinna II, 1.9D, 51kw, r.v. 1987 - ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Pi Feb 18, 2011 6:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

na D2 v smere do BA som tiez mal moznost vidiet auto s cudzou SPZ a kopec tmavych , skakajucich , mavajucich ludi. Rychlo do laveho pruhu a prec .
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Rin-Tin-Tin
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.12.2008
Príspevky: 386
Bydlisko: ZM

PríspevokZaslal: Pi Feb 18, 2011 7:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

smutne zazitky toto sa mi este nestalo a dufam ani nestane ako nahle to bude cigan ani nezastavim a bieleho vezmem maximalne po benzinku ale peniaze uz nikdy nikomu cudziemu nedam....

ties som somar dobrak a zazvonil mi doma starsi pan ze on na nasej ulici byval ze si ho asi nepametam a ze mal nehodu a nema sa jak dostat domov ci mu mozem pozicat par korun, ja debil mne ho bolo luto este za slovenskych mal som doma len 100sk tusim a on chcel viac tak som snim isiel zazvonit kamaratovy co byva hned zarohom a pozical som si dalsich asi 70 alebo 100sk a tomuto panovy ich pozical hrozne mi dakoval ale viac sa neukazal potom som si pozistoval onom a vazne byval na nasej ulici ale teraz hrava automati a drblo mu v bedni od vtedy nam raz zazvonil z rovnakou hystorkou zacal som ponom hucat ze to uz raz skusal a dlzi mi peniaze tak zacal ze mi prisiel vratit ze kolko mi to ma dat tak som nahucal neh vypadne prv nez zanim vyletim alebo zavolam policajtov od vtedy sa neukazal... nebolo to vela penazi ale este som bol na strednej a dal som mu vsetko co som mal....

ludia su strasne svine lebo teraz uz nepomozem nikomu cudziemu...
_________________
Opel Omega B 2.5TD
Opel Omega A 2.0i Diamant - ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: So Feb 19, 2011 1:52 am    Predmet: Odpovedať s citátom

jus Napísal:
iurai Napísal:
90% tych co mavaju pri ceste potrebuje pomoc.
vzdy sa mozete ocitnut v ich situacii


az na to ze ten co naozaj potrbuje pomoc nemava na okoloiducich a uz vobec nehadze pod kolesa deti.....



tak kamarat, ked tvoja mama dostane infarkt ked si s nou na prechadzke a mas vybity mobil, mavat nebudes ?! spravne som ta pochopil Question
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: So Feb 19, 2011 10:07 am    Predmet: Odpovedať s citátom

... myslim, ze by maval aj keby ten mobil vybity nemal.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jus
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 26.02.2009
Príspevky: 523
Bydlisko: ze Žiliny naplaveny na kysuce :-)

PríspevokZaslal: So Feb 19, 2011 7:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

iurai Napísal:


tak kamarat, ked tvoja mama dostane infarkt ked si s nou na prechadzke a mas vybity mobil, mavat nebudes ?! spravne som ta pochopil Question


zasa to zenies do extremov, bavili sme sa o pokazenych autach na ceste...... ale budis, nieco podobne ako spominas ty akurat nie mama ale uplne cudzy pan skolaboval na chodniku, nikto sa pri nom ani nepristavil (mysleli si ze je opity) a predstav si nemaval som na okolo,ale snazil som sa ho prebrat k zivotu, medzitym niekto iny privolal RZS.
a konkretne dnes pred par hodinami "stal "(nemaval naokolo ako nepricetny)nestastny pan pri pokazenej felicii, tak som pristavil ci mu netreba s niecim pomoct ,chvylu na mna kukal co chcem, potom pochopil ze mu chcem iba pomoct,vraj mu nieco zrachotilo a koniec, tak som ho odtiahol ku garazi ujo bol zjavne rad ze sa dostal domov a ja mam dobry pocit ze som pomohol seniorovi v nudzi......
ale to je jedno ja som tym chcel iba povedat ze clovek ktory je naozaj v nudzi sa nesprava ako tu spominany "rumuni" co riskuju zivot deti len aby niekoho odrbali....
_________________
pred tym som VeCtroval,teraz Merivujem a najnovsie uz aj corsujem:-)
"Ked ta raz trafi BLESK, nie je co riesit"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
semir89
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.12.2010
Príspevky: 336
Bydlisko: Sedliska Vranov

PríspevokZaslal: Ne Mar 27, 2011 10:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Podobny zazitok s pomocou v nudzi,
Chlapik prevrateny v priekope na ceste do Prahy od Mladej Boleslavy cca 30Km,s Bratrancom na citroene c1,reku havaroval pomozeme,
Odstavili auto na krajnicu vystrazne smerovky, a prask rana zozadu a sme leteli...
tyzden som nevedle kde som...zevraj nas nevidel....

taze uz si dvakrat rozmyslim aj kde odstavim auto pri pomoci v nudzi
_________________
Vectra B1.8 16v GL 97.r (automaticka klima, 16 ALU, korozia minimalna) Very Happy Very Happy Very Happy

Vectra B 1.8 16v 85kw 97r. -ex Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alvin
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 25.09.2010
Príspevky: 41
Bydlisko: Nitra/Majcichov

PríspevokZaslal: Po Mar 28, 2011 11:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pred pár rokmi toto praktizovali Rumuni na Daciach,dokonca mali naučené aj tie vetičky po slovensky,kamoš mi spomínal,ako naháňali aj s kolegom 2 takých s monterajzňou v ruke,čo ich otravovali,keď zastali na odpočívadle so služobnou Aviou Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
BOL TO Opel Astra G/2005 RMG SONY,okolo 120 000 km,predtým iný výrobok GM -DAEWOO Matiz II,používal som aj OPEL ASTRA F/2001 sedan 1.4i a hatchback 1.6i, /1999 oba 8V,vrátil som sa ku Kórejcom,v rodine máme ASTRU J/2010
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group