Opelclub Fórum
Pozor na RK Tech - roman 61
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Mar 30, 2011 9:08 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Mňa by zaujímalo roman, prečo si neodstavil to egr-ko?
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Mar 30, 2011 3:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

roman61 Napísal:
Este na margo toho chipera ak ty si taky uzasny MECHANIK ODBORNIK preco si nekupis drat na odblok cerpadiel PSG 16tiek ved to stoji par korun a kedze si spominal ze mas tych cerpadiel haldu tak kde je problem???? vrati sa ti to za mesiac .... pripadne ti poslem schemu zapojenia na stole inak funguje aj cez OBD aj na priamo ... cenovka 1200 eur ...

prosim Roman k teme ja viem ze topiaci sa aj slamky chyta ale co ma odblok cerpadiel s tym aky som mechanik niesi trosku mimo?
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Mar 30, 2011 3:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kajo Napísal:
Mňa by zaujímalo roman, prečo si neodstavil to egr-ko?

to aj mna a peniazky zobral ale aj by by som to radsej mal odstavene ako slubil ale co uz to nechajme tak ked sa to nepodarilo Crying or Very sad
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Mar 30, 2011 3:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

langdon2 Napísal:
Dobre som sa pobavil.... Laughing

Op Com v Cestine sa da stiahnut na Nete..a nie aby som si ho za 50 ci 60€ kupoval..... LOL Laughing Laughing Laughing
Len ten Op Com bude trocha starsi, cca. 2008, a chybove kody aj tak budu po Anglicky..
Ale ty, kedze robis tolko diagnostik, by si mal vediet anglicky Tutti Frutti.
A vobec, kto dneska nevie Anglicky, alebo Nemecky, Op Com sa da nastavit aj tak aj tak, tak nech sa namna nehneva, ale lopatu do ruky, a pre T - Com moze ist Optiku zakopavat.....

ja som mu predal komlet kabel aj soft za 50 co je na fore normalna cena len aby sa vedelo ze to nebol len soft ja sa zivim poctivou pracou a nemusim zapalovat ludi ako niektory....
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Mar 30, 2011 3:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Fifčok Napísal:
Teo Napísal:
chalanisko ale ty si kupoval moj pouzity a nie novy tak neviem co sa stazujes a navyse cislo na mna mas a to ze mas nejaky problem s diagnostikou tak to tu citam prvy krat.Ja sa reklamaciam nebranim a pristupujem ku nim cestne


Ja som stým aj rátal, že to je použité.Nekupoval som prvú vec, ktorá už bola používaná. A tiež rátam aj s tým, že ak sa niekoho spýtam, či to čo kupujem funguje ako má a či si mám dať na niečo pozor a ten človek ako tvrdí že je čestný a odpovie, že všetko je a funguje tak ako má, tak to tak aj bude... ale v tomto prípade to tak nebolo

ja som ti kabel chcel predviest a ty si sa ponahlal .Vies ked nieco poviem tak si za tym stojim. Ked mi kabel vratis tak ti dam spat 30Eur ako si zan zaplatil to je z mojej strany vsetko a nabuduce sa prosim ozvy mne ak mas nejaky problem z vecami odo mna a prosim neociernuj ma tu . Dakujem
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Mar 30, 2011 3:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak by bolo mozne tuto temu ukoncit bolo by fajn nakolko uz neplni funkciu na ktoru som ju zakladal a koniec je uz mimo temy uplne. Dik
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
jakobz
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 25.07.2009
Príspevky: 922
Bydlisko: Bzince pod Javorinou

PríspevokZaslal: St Mar 30, 2011 3:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja by som to tu navrhoval nech sa dotyční dohodnú a vymazať to tu - nikomu sa nepáči ak niekoho očierňujú - Teo tebe sa nepáči že ťa Fifčok očierňuje - a o čom je táto téma? Založil si ju ty aby si očiernil niekoho iného. A ako dotyčný napísal sám máš voči nemu nejaké resty... Ja by som si nedovolil len tak niekoho ohovárať, keď sám mu niečo dlžím... Mi to tu pripadá ako keby zlodej kričal Chytte zlodeja... Confused
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
kimino
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.12.2008
Príspevky: 4564

PríspevokZaslal: St Mar 30, 2011 3:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mozno by bolo lepsie sa teraz dohodnut skor po telefone ked si to uz aj roman vsimol ze Teo je s niecim nespokojny a tak sa skor vzajomne dohodnu ked si to vydiskutuju ako tuto cez forum pretoze takto to k nicomu ani nevedie Rolling Eyes

tiez poznam pripad kedy bol niekto odrbany a nenapisal na forum nic a bol odrbany clenom klubu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Mar 30, 2011 3:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak páni. Myslím, že je najvyšší čas vybaviť si vzájomné podlžnosti mimo tohto fóra. Verím, že sa dohodnete.

Túto tému definitívne zamykám, čím sa začína jej postupný prepad do dejín fóra.

.: locked :.

_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ONLINE KECY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group