Opelclub Fórum
pristrojovka VeCe

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Ne Feb 06, 2011 6:32 pm    Predmet: pristrojovka VeCe Odpovedať s citátom

Mam problem a hladal som uz na fore ale nenasiel som nic o probleme co mam.Tak zacnem takto asi pred tyzdnom som spozoroval ze mi pristrojovka blika ked nemam zapnute svetla vobec.Poznate to ked auto odomknete rozsvietia sa vam vsetky budiky a po case neviem presne,kolko sekund zhasnu...Tu je moj problem ze mne nezhasnu ale preblikavaju,ake ak zapnem svetla svieti mi to ako ma.Tak neviem kde by mohol byt problem.Pozeral som poistky ci nie je zly toktakt alebo nejaka zla poistka.Poistky su v poriadku a prekontrolovane.Pred tym mi to robilo iba po zapnuti a vypnuti svetial a az po tom mi to blikalo ale teraz je to horsie a blika mi to aj ked auto zamknem.Po zamknuti by mali zhasnut vsetky svetla ale zhasne iba hlavne svetlo v aute nad hlavou ale pristrojovka komplet cela pristrojovka z budikmy ale aj stredny panel komplet,Stretol sa uz niekto z tymto a vie mi niekto poradit co by mohlo byt zle a co mam robit??Dakujem za vsetky prispevky

moved by admin
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH


Naposledy upravil rawenn dňa St Júl 06, 2011 9:44 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lubo22
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.04.2009
Príspevky: 4321
Bydlisko: trstena

PríspevokZaslal: Ne Feb 06, 2011 9:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem mozno strelim do blba ale co tak skusit odpojit baterku? ci nepomoze
_________________
Vectra C cierna
Vectra C modra ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Feb 06, 2011 10:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemenil si nejaké žiarovky za LED?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Po Feb 07, 2011 8:58 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie nie nemenil som absolutne nic.Preto sa pytam co sa deje lebo toto som este nevidel,nezazil a ani tu na fore som nic take necital a hladal som skoro 5 dni a nic take som tu nenasiel a az tak som sa odvazil napisat.Cital som ze chcu menit ledky aby mali podsvietenie inej farby ale mne take veci netreba aj ked by som bol radsej aby mi to svietilo na modro alebo inej farby.No z tou baterkou to skusim ale fakt som z toho vystraseny aby sa nieco nestalo.Dalzie spozorovanie...rano ked som siel z prace mi to normal zasvietilo ako stale ked vojdete do auta.Vlozil som klucik do zapalovania startol a zapol svetla a siel domov.Ked som zaparkoval auto pred domom a vypol zapalovanie uz mi nesvietilo nic...tak ako zvycajne ked vypnete zapalovanie Vam svieti este par sekund to podsvietenie a az tak by malo vypnut.Tak neviem ci nevyhorel nejaky obvod alebo nie je problem niekde v elektrike alebo nejaky skrat..Nestretol sa niekto z takym niecim??Alebo ked som videl tu na fore ze mali problemy z podsvietenim a museli vymenit ten multimeter alebo tak nejako sa to vola ??Sam neviem co to moze byt a kde je pes zakopany.... Rolling Eyes Idea
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RASTY
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 07.04.2006
Príspevky: 225
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Ut Feb 08, 2011 2:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

najskor budes mat vypaleny nejaky "driver" vzadu v budikoch na plošaku... nemal si v minulosti problem s dobijanim?.. prepatie robi divy... Very Happy Vectra C je hakliva na "elektriku"
_________________
1. Vectra C GTS 1,9 CDTI Z 19 DTH, 110 kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Ut Feb 08, 2011 6:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

RASTY nie nemal som problem z elektrikou preto ma to nejako teraz znervoznilo.No asi musim zajst niekam do sercisu na kontrolu cez pocitac aby som vedel co je vo veci ...ked vobec na nieco pridu nie??
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frenky Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.09.2008
Príspevky: 908
Bydlisko: Sabinov

PríspevokZaslal: St Feb 09, 2011 8:14 am    Predmet: Odpovedať s citátom

RASTY Napísal:
.......Vectra C je hakliva na "elektriku"
Na toto tvrdenie si sa odvážil na základe jedného svojho problému, alebo si opravoval XY Vectier C s vadnou elektrikou?
_________________
OPEL SIGNUM 1.9 CDTi 110kW (2004)
OPEL CORSA B 1.0 12V 40kW (1997)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group