Opelclub Fórum
z tigry mam traktor-svieti oranzova kontrolka

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TIGRA, SPEEDSTER - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
walkiri13
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.09.2007
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Po Sep 24, 2007 3:00 pm    Predmet: z tigry mam traktor-svieti oranzova kontrolka Odpovedať s citátom

Ahojte, tak ja mam taky maly velky problemik, ze uz mesiac mi blbne moj tiger a to tak, ze pred asi mesiacom som tomu vykurila a som citila, ako sa trhla, potom to uz neurobila. Po dvoch tyzdnoch mi blikla kontrolka motora, ale potom zasa zhasla, potom asi po tyzdni mi zacala kontrolka svietit uplne na pol ceste zdochol motor, tak som ho nechala vychladnut a znova som nastartovala a dala som ho na diagnostiku. Diagnostika neukazala uplne nic, iba ze bolo nieco robene z airbagmi. Pri tejto prilezitosti som si dala vymenit sviecky, vzduchovy a aj palivovy filter. Po tyzdni mi uz svietila kontrolka bez prestania a samozrejme mi to zdochlo na kazdom semafore. Islo znova do servisu, tam uz RJ ukazala problem s nejakym cidlom vyfukovych plynov, ale neviem to presne, ktore sa nasledne (teda dufam) vymenilo. Ked mi ho zo servisu doniesli, tak tiger znel ako traktor a teraz mi uz 3 dni stoji pred barakom, lebo nikdo nevie co tomu moze byt. Tak prosim, ked niekto vie, co to moze byt, tak PLS HELP!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dejv86
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 19.12.2006
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: Ut Sep 25, 2007 9:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj ... To mi je luto, ze ta tigi takto zlosti... Ale zavitaj na www.opeltigra.sk a tam sa urcite dozvies viacej informacii ohladom tej hnusnej kontrolky... Najskor to bude asi AGR ventil.. ako vzdy... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
walkiri13
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.09.2007
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Št Sep 27, 2007 8:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dejv86 Napísal:
Ahoj ... To mi je luto, ze ta tigi takto zlosti... Ale zavitaj na www.opeltigra.sk a tam sa urcite dozvies viacej informacii ohladom tej hnusnej kontrolky... Najskor to bude asi AGR ventil.. ako vzdy... Rolling Eyes
No hej, myslela som si z toho co som si vsetko precitala Sad Uz je objednany novy a dam ho potom oslepit, svinu Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
walkiri13
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.09.2007
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: St Okt 03, 2007 9:39 am    Predmet: neni za vsetkym EGR Odpovedať s citátom

No tak EGR to neni, teraz startuje iba preto, lebo mi chalani odpojili ten snimac otacok, ja neviem co s tym, ale viem ze som z toho auta uz na infarkt. Mate este nejake ine napady? Lebo mna uz klepne pepka Brick wall
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: St Okt 03, 2007 3:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ked ti svietila ta kontrolka motora tak ti auto nastartovalo?
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Okt 03, 2007 4:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:
...teraz startuje iba preto, lebo mi chalani odpojili ten snimac otacok.

Aký snímač a prečo ho odpojili? Kto ti robil diagnostiku?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
walkiri13
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.09.2007
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Št Okt 04, 2007 8:39 am    Predmet: Odpovedať s citátom

No uz mam tigrika rozobraneho do suciastky Shocked Dam vediet ako to vsetko dopadlo. A k tym otazkam: pri prvych zasvieteniach kontrolky islo startovat, resp. ked si oddychlo chvilu a potom uz nestartovalo vobec Crying or Very sad Vcera som ho viezla zo servisu do servisu (po tom co mi odpojili to cidlo otacok ci coho) otacky dost dobre skakali (hlavne na volnobehu - ked tam nebola hodena rychlost) a ked som sa dostala nad 3000 tak to zacalo brutalne trhat, no akoze jazda smrti, som myslela ze to niekde naburam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TIGRA, SPEEDSTER - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group