Opelclub Fórum
Astra F pekelny stav :P
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Smrtka
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.08.2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: St Okt 27, 2010 11:30 am    Predmet: Odpovedať s citátom

to mam este do konca roka poistka je pohoda to neni take zle len teraz us STK neprejde pokial nieco nespravim s tym vyfukom ale dnes idem kupit zrkalo co mi tuna na forume chalan ponuka za 18 uer vodicove takze uz konecne budem moct normalne jazdit Very Happy dalsie pride na ranu ten vyfuk a filtre /oleje sviecky atd len na to niekoho najst...inak aka je pravdepodobnost ze na tch budikoch co mi nesvietia kontrolky je len poistka odpalena ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
langdon2
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.01.2008
Príspevky: 14262
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: St Okt 27, 2010 11:37 am    Predmet: Odpovedať s citátom

50/50 s tym ze tam mas vypalene ziarovky.....
Jedna taka ziarovka cca. 0,50€
_________________
Opel Astra G 1,4 16V
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika, rychlo servis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Smrtka
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.08.2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: St Okt 27, 2010 11:41 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no to je mi jasne ze to nieje nijako fin naorcne len sa bojim ze ked si to robozerem ja na kolene uz to nezlozim....uz som nasiel aj ochotneho baranka co mi vymeni ten vyfuk atd...tak skusim to nejako nafotit aby ste videli progress Very Happy ze z blata do kaluze alebo tak Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
red baron
Anonymný





PríspevokZaslal: St Okt 27, 2010 12:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kedže si blavák , lozorno máš na " censored " ... pozri si tam na vrakáči ( areal PD ) všetko čo potrebuješ zo súčiastok ....
Návrat hore
Smrtka
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.08.2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: St Okt 27, 2010 1:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jop dakujem ale tak ked vyfuck mam kupit novy tak ostatne mi moc netreba asi ostatne treba nove okrem toho okineka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: St Okt 27, 2010 11:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pochopil som ze okrem urcitych zenskych chorob ma auto 2 zname skutocne vady - rozbite okienko (15 euro) a tecie olej na sviecky (pravdepodobne veko ventilov - 20 eur)

dolezita otazka je, ze ci su tam aj ine vady tebou nezistene. - aby si zbytocne nedaval peniaze do oprav auta v beznajdejnom stave
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Smrtka
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.08.2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Št Okt 28, 2010 7:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom

tak to ja tazko zistim Very Happy ale vnoci som na auto domontoval konecne zrkadlo spetne od vodica hned sa lepsie soferuje Very Happy po pol roku :DDDDD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pecco
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 13.12.2009
Príspevky: 41
Bydlisko: B.Bystrica

PríspevokZaslal: Ne Okt 31, 2010 9:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom

v prvom rade si najdi nejaky šroten kde maju taku astru a pokup tam veci ktore nemusia byt nove ako napr,to male zadne sklo a určite tam najdeš este vela ineho.......a potom porob brzdi ako ti radi Macil ja som ich robil traz cez leto sam /okrem odvzdušnovania/ a je to jednodukšie ako na škode 120 čo som mal pred tim.komplet dielce na vymenu ma vysli približne ma 150 €
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Po Nov 01, 2010 12:19 pm    Predmet: Re: Astra F pekelny stav :P Odpovedať s citátom

Smrtka Napísal:
Zdravim Oplaci, ja mam mam taku pjeknu Astru F 94ku(nevyznam sa moc) vinikajuci stroj akoze nastartuje aj ked je -10 len ma par chyb, bol by som rad keby ste mi mohy poradit ako an to kde kupit rozne diely a ako postupovat pri dalsej obnove.
Takze aby som zacal skusim hned z interieru: palubna doska nesvieti kontrolka benzinu, svetiel a odsvietenie je len tak polovicne.

Palubovka: je tam radio take to origo oplacke nejde ani zapnut nic, neviem ci sa tam teda da dat nejake ine napr z tesca Very Happy.
Auto ma nejaky alarm taky ze otvori vsetky dvere no ked otvaram alarmorm (dialkovym)nie vzdy sa vsetky otvoria, a tym padom ked otvorim dvere zacne to hucaaaat jak na techno party Very Happy (klucom otvorit ide).

Dalej mam rozbite take to male okienko co na pravej strane vzadu medzi zadnimy dverami a zadnym sklom.

Motor : netesni hlava zateka mi olejcek na svicky (tento problem sa nehodlam riesit lebo som sa dopocul ze toto nieje nijako lacna zalezitost proste budem cisitit sviecky (no sviecky treba asi nove pocitam))

Alternator bol kupeny novy.

Filtre kvapaliny a secko ostatne(co by sa malo pravidelne menit) sa nemenilo no tak 5-8 rokov ? Very Happy

Auto som dostal zadara od kamosa ktoremu stalo na parkovisku hodinu som musel mlatit po zadnych kotucoch aby to povolilo z rucnej Very HappyD

KAPOTAAAA: kvitne mi pri antenkach a trosku na prednom kufri.
V zadnom kufri kedze je to hatchback tak tie koberceky co su tak pekne po stranach su nejake pofiderne a nedrzia Very Happy
Vyfuk: je deravy neviem kde nema ani silenbloky je len zadratovany niekde random o kapotu Very Happy.....

ZACNITE,NEBITE MA NESUDTE MA prosim je to 1.6i 94 rocnik benzin

ak by mal niekto zaujem mozem tieto chyby pofotit....na prebranie toho auta by trebalo nejakeho entuziastu ale pocitam ze keby som zanim dosiel tak by ma ubil na smrt Razz

Dakujem
Adam Smile
Ak by si mal cas urcite zbehni do polska kupis tam vsetko co treba a toi za polovicne ceny aj znackove nahradbe diely vyfuk na astru som kupoval ja pred dvoma rokmi 27 eur ...da sa to objednat aj u nas budes pozerat ake to budu ceny bavim sa o znackovych nahradnych dieloch....porozmyslaj...urcite polovicu usetris:-)))
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pecco
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 13.12.2009
Príspevky: 41
Bydlisko: B.Bystrica

PríspevokZaslal: Po Nov 01, 2010 1:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

s tym polskom je tiež dobra rad len z Blavi neviem či sa to to oplati
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Smrtka
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.08.2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Ut Nov 02, 2010 8:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no mam to v servise u kamosa tak uvidme co z toho vyleze povedal som mu ze mam 200 eur rob zazraky Very Happy tak uvidime
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lubo22
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.04.2009
Príspevky: 4321
Bydlisko: trstena

PríspevokZaslal: Ut Nov 02, 2010 11:16 am    Predmet: Odpovedať s citátom

za 200 eur v servise toho moc nenarobia aspon co ked tak pokukujem kolko stoja nejake opravy bud na vece alebo passat Very Happy
ale tak zasa mas starsie auto a ak je to kamos mozno nieco zlepi Smile
_________________
Vectra C cierna
Vectra C modra ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pecco
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 13.12.2009
Príspevky: 41
Bydlisko: B.Bystrica

PríspevokZaslal: Ut Nov 02, 2010 2:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak je dobry kamoš tak sa da ale dieli ti musi aj tak kupit...Mne to robil bratranec menil spoj.lamelu celi predni podvozok daval do poriatku t.j tlmiče ,pružini,ramena no proste všetko čo mi rozbili sport.tlmiče a podvozok na cestach v B.B a vzslo ma to na cca500€ ale aj zo sučiastkami za robotu si zobral 100ku tak nevim či sa spraces do 200€ ale bodaj by si sa ....a nech ti potom šlape ako ma.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 2:02 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Pecco Napísal:
s tym polskom je tiež dobra rad len z Blavi neviem či sa to to oplati


v polsku maju akurat tak rezen bez mäsa a dievcata so sirokymi tvarami.
ale lacno ti predaju staru mamu (nepojazdnu)
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Smrtka
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.08.2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Št Nov 04, 2010 7:14 am    Predmet: Odpovedať s citátom

iurai Napísal:
Pecco Napísal:
s tym polskom je tiež dobra rad len z Blavi neviem či sa to to oplati


v polsku maju akurat tak rezen bez mäsa a dievcata so sirokymi tvarami.
ale lacno ti predaju staru mamu (nepojazdnu)


mas s tym skusenosti hej ? Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group