Opelclub Fórum
Nefunkcne zamknutie-zadne dvere Astra H

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
franky
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 08.10.2009
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Okt 18, 2010 5:06 pm    Predmet: Nefunkcne zamknutie-zadne dvere Astra H Odpovedať s citátom

Nefunguje mi zamknutie zadnych dveri, pri potiahnuti klucky sa cele auto centralom odomkne. Poradte, co s tym... Som s autom v BA. Dik
_________________
Astra 1.7 DTL 59kW +nejake kone naviac od Profituningu Surprised), r.2004
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kesi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 23.09.2008
Príspevky: 4865
Bydlisko: EHMK :-)

PríspevokZaslal: Po Okt 18, 2010 8:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zaujímavé Question Rolling Eyes Akože máš zamknuté auto a keď stlačíš kľučku 5tých dverí tak sa auto odomkne?
_________________
Astra F 1,4 Caravan
Astra H GTC 1,9 (110 kw)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
franky
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 08.10.2009
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Okt 19, 2010 7:15 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ide o zadne dvere za vodicom... ked dam zamknut cez central, tak sa zamknu vsetky okrem tychto... ked potiahnem kluckou tychto dveri, tak sa cele auto domkne...
_________________
Astra 1.7 DTL 59kW +nejake kone naviac od Profituningu Surprised), r.2004
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
buci_vectra
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 20.04.2009
Príspevky: 7280
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Okt 19, 2010 7:46 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Vies ich rucne zamknut a skusit odomknut centralom?
Ide o to skusit, ci ide motorcek centralu, alebo ci ho aspon pocut.
Ked nie, tak treba skontrolovat kablovacku k dveram a vo dverach, najma ten prechod medzi stlpikom a dverami (husi krk).
Potom skontrolovat motorcek ci je funkcny a nakoniec uz zostane snad len rozobrat zamok. Ktovie ci v nom tiez niesu mikrospinace na polohu zamku...
_________________
Vectra B 1.8 16v sedan
Tigra X14XE
Zoznam dielov EPC online
MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NET
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kesi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 23.09.2008
Príspevky: 4865
Bydlisko: EHMK :-)

PríspevokZaslal: Ut Okt 19, 2010 7:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Súhlasím z Bucim skontrolovať káble na prechode zo stĺpika.
_________________
Astra F 1,4 Caravan
Astra H GTC 1,9 (110 kw)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
franky
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 08.10.2009
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Okt 26, 2010 12:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Caute, no kable mam uz opravene aj napatia skontrolovane a sprava sa to rovnako... bude to zamkom? Ci sa da kupit len motorcek centralu? Diki
_________________
Astra 1.7 DTL 59kW +nejake kone naviac od Profituningu Surprised), r.2004
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
pernik
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 12.06.2011
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ne Jún 12, 2011 2:56 pm    Predmet: nejdu otvorit dvere Odpovedať s citátom

ako to nakoniec dopadlo?
mne sa stalo to iste, akurat moj opravar, co mi meni gumy a olej povedal, ze to nevie opravit a tak mi aspon nejako zablokoval otvaranie lavych zadnych dveri z vonka kluckou, aby som mohol ist aspon do roboty.
Lenze ako napotvoru som sa s tym este doma hral a zatocil som detsku poistku.... Crying or Very sad
teraz mam dvere zatvorene a nejdu uz otvorit vobec

daju sa otvorit takto zablokovane dvere?
alebo viete mi niekto s tym pomoct? som z okresu MA
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
franky
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 08.10.2009
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Jún 30, 2011 9:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Na dverach je detska poistka(cerveny knoflik) a potom tam je diera na kluc, cez ktoru sa daju zamknut dvere... treba zatlacit klucom...
_________________
Astra 1.7 DTL 59kW +nejake kone naviac od Profituningu Surprised), r.2004
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
pernik
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 12.06.2011
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Št Jún 30, 2011 9:30 pm    Predmet: nejdu otvorit dvere Odpovedať s citátom

ja som nemal problem dvere zatvorit ale prave otvorit, lebo detska poistka zapnuta a tiahlo z vonkajsej klucky odpojene, takze sa nedali otvorit ani zvonku ani zvnutra...
uz som si to opravil, odkrutil som skrutky v klucke a v rukadle dveri, odpojil klucku na okno a podarilo sa mi hore podobrat plastove calunenie (takym plastovym skrutkovacom) a podvihnut ho a vyskocilo zo zapadiek hore pri skle, takze som calunenie "odlacil" zvrchu od dveri, odlepil foliu a strcil ruku do dveri a otvoril dvere. Potom som okrutil aj poslednu skrutku na caluneni (spodnu) a dal calunenie prec, vykrutil reproduktor, a odpojil konektor dolu vo dverach. Je tam taka gumena harmonikova hadica a v nej 6 kablikov. 4 boli rozseknute... kabiky som nadpojil (musel som este odchylit calunenie prahu dveri pri stlpiku aby som ten zvazok lepsie spristupnil, lebo tych 6 kablikov vychadza ako odbocka z velkeho zvazku kablov co ide spredu do zadu v lavom prahu) a hop, zamok zacal fungovat... ale keby som nemal pozicanu knizku "jak na to", tak by som to nevedel asi sam rozobrat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Pi Júl 01, 2011 1:19 am    Predmet: Odpovedať s citátom

gratulujem k uspechu !
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
pivat
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.09.2012
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Po Sep 17, 2012 7:31 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám podobný problém. Zamykal jsem dveře a místo obvyklého zvuku se ozval takový divný. Zkontroloval jsem dveře a zadní nebyly zamknuté, zkusil jsem to ještě 2x a pak jsem vyměnil klíček. No a bylo po srandě. Pravé zadní dveře už jsem neotevřel, jak to budu mít, tak se ozvu, ale myslím, že je lanko nebo drát v háji...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
pivat
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.09.2012
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Št Sep 20, 2012 1:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapi, nedari se dostat klicku na okno pryc, jinak by uz tapec sel sundat. Neporadite nekdo, jak to dostat ven? Koukal jsem do prirucek a zkousel jsem to s kamosem, ale neslo to. (Mam taky Astru H)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Št Sep 20, 2012 1:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Klucka na okno ma taku poistku (zvanu aj segerka). Tu musis dostat prec, inak klucku z tisichranu nestiahnes. Posluzi ti na to skrutkovac, prip. nieco ostrejsie.

Nieco podobne tomuto.

_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pivat
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.09.2012
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Št Sep 20, 2012 1:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky!! Jak to bude ok, ozvu se.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group