Opelclub Fórum
Subwoofer značky Pioneer

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
24petusko
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 11.12.2009
Príspevky: 6975
Bydlisko: Košice okolie

PríspevokZaslal: Po Okt 04, 2010 8:11 pm    Predmet: Subwoofer značky Pioneer Odpovedať s citátom

chlapi, máte niekto skúsenosti s pioneer sobwoofer-mi?
ide mi konkrétne o tie, čo sú také malé a skladné ktoré sa zmestia pod predné sedačky

konkrétne tento TS-WX22A

a druhý je TS-WX11A

na prekvapenie hrajú asi fakt dobre, pretože kamoš má vo svojom cliu tento a je ho počuť, lenže ja by som chcel ten prvý pod sedačku - ten poslený je do kufra a mne ide práve o to, aby som basy z kufra dostal do kabíny keďže mám sedan
_________________
VeCe: '06, Z18XER, Black beauty OPC
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coli84
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.03.2010
Príspevky: 201
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Po Okt 04, 2010 10:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vlastnú skúsenosť nemám takže ti napíšem jedine názor,nemusíš ho brať do úvahy Very Happy

určite to bude basovať keďže je to woofer no v porovnaní z "ozajstným" ,teda pevný box a silná konštrukcia repro,bas nebude až taký presný a pevný,ale ako som už vravel,nepočul som to tak to netvrdím,je to len domnienka

jednu radu ti ale môžem dať ak chceš,malý 8" alebo 6" woofer si môžeš dať pod zadné okno,bedňu už nejako do kufra dorobíš aby to malo správny objem,nieje problém to spraviť a rozdiel v basoch bude podľa mňa citeľný,napr. toto by ťi mohlo vyhovovať

http://mobile.jlaudio.com/products_subs.php?series_id=29
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
24petusko
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 11.12.2009
Príspevky: 6975
Bydlisko: Košice okolie

PríspevokZaslal: Po Okt 04, 2010 11:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no poviem ti ze som bol aj ja skepticky k tymto plochym woofrom, ale potom som pocul uz spominany pioneer v kamosovom cliu a hra tam krasne

a na pocudovanie, tie mensie hrau asi tiez pekne
znamy co ma obchod s hifi to vychvaloval neskutocne...

chcem sa zbavit vsetkeho co mi zabera miesto, takze patnastka DLD ide prec z kufra a do zadneho plata nechcem davat nic, kedze je to sedan a je tam plech v ktorom su teraz uchytene dva zosiky a kapacitor zospodu + kablovacka

v podstate potrebujem len nieco, co mi podpori spodne pasmo pretoze par dni jazdim s vypnutym subom ( to naschval ) a pocuvam ako to hra bez neho

a ti poviem ze tie 4 kompa cantony basuju neskutocne, hlavne ked ich krmi Phase evolution - kazdy hladal woofer ked som pustil hlasnejsie hudbu, ale ten bol vypnuty
_________________
VeCe: '06, Z18XER, Black beauty OPC
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dušan992
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 22.03.2008
Príspevky: 653
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

PríspevokZaslal: Ut Okt 05, 2010 9:53 am    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem ti povedať ako bude hrať Pioneer ale ja mám Blaupunkt thb200 trocha väčší oproti tím dvom pioneerom ale v podstate taká istá konštrukcia len sa mi nevojde pod sedadlo takže ho mám v kufri. Zámer som mal odbremeniť repráky od basov aby to stíhalo a nerezonovali dvere.výsledok sa dostavil.Ako som písal mám ho v kufri ale aj tak počuť tie basy.najprv sa mi zdalo že to nefunguje tak ako som si predstavoval, ale keď som ho po nejakom čase vypol a nastavenie zvuku som nechal tak (stiahnuté basy z repro) tak som zistil že to to hraje celkom dobre. Jedno je isté že tie basy budú len pre posádku auta a nebudú fungovať ako húkačka na aute - pozor lebo idem Very Happy. vonku tie basy prenikajú minimálne.
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe & OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=16923
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
24petusko
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 11.12.2009
Príspevky: 6975
Bydlisko: Košice okolie

PríspevokZaslal: Ut Okt 05, 2010 10:02 am    Predmet: Odpovedať s citátom

a to je aj dobre ze tie basy su len pre posadku...
v podstate aj tak nepocuvam hlasno hudbu a takym stylom ze 200 metrov predo mnou ide najprv dun dun dun a az tak pride auto ako poniektori...

a o to mi ide, aby zbytocne nebola otriasana karoseria od terajsieho woofra v kufri - kombiky a liftbacky su na tom omnoho lepsie
mne musi woofer basovat pomerne silno aby sa basy dostali do kabiny takze aj preto to chcem riesit takto...

aj ked to mam vytlmene, ale skusim zit bez zbytocnych otrasov
_________________
VeCe: '06, Z18XER, Black beauty OPC
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
24petusko
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 11.12.2009
Príspevky: 6975
Bydlisko: Košice okolie

PríspevokZaslal: Ut Okt 05, 2010 10:09 am    Predmet: Odpovedať s citátom

cekoval som teraz ten blaupunkt, vyzera to tiez dobre a ako je mozne ze sa ti pod sedacku nezmesti?
ved ma len 7 cm na vysku...
skusal si ako to hra pod sedackou niekedy?
nevibruje to divne pod zadkom?
_________________
VeCe: '06, Z18XER, Black beauty OPC
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dušan992
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 22.03.2008
Príspevky: 653
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

PríspevokZaslal: Ut Okt 05, 2010 12:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

v astre pod sedačkou nie je rovna podlaha je zkosena z bokov a na šírku sa nezmestí takže trčal by spod sedadla. výška nebola problém. keby že v zadu nikoho nenosím,tak by som to tam možno mal,ale...
Nie neskúšal som ako to hraje-rezonuje ak je to pod sedadlom.ale tie pioneery sú omnoho menšie.ten by sa mi tam asi zmestil ale bol o 100€ drahší Sad
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe & OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=16923
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marwi
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 10.01.2009
Príspevky: 553

PríspevokZaslal: Ut Okt 05, 2010 12:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak by si chcel , mam podobny PIO , starsi typ , za dobru cenu na predaj. Ako hra netusim nie je moj ja ho len predavam. Ak chces ozvi sa cez SS. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group