Opelclub Fórum
Rádio CCR600 a CD menič

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mayo
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 02.04.2007
Príspevky: 30
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Ut Aug 28, 2007 9:23 am    Predmet: Rádio CCR600 a CD menič Odpovedať s citátom

Ahoj všetci,
mám rádio CCR 600 (kúpil som na vrakovisku) a ak ma pamäť neklame, k tomuto rádiu bol aj CD menič. Nakoľko som ho nezohnal s rádiom, tak by ma zaujímalo, či to rádio aj ovládanie na volante spolupracuje výhradne s originál meničom, čo sa tam dodával, resp. či je možné tam pripojiť akýkoľvek menič?
Díky. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brhy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 25.08.2007
Príspevky: 971
Bydlisko: Pressburg

PríspevokZaslal: Ut Aug 28, 2007 9:28 am    Predmet: Re: Rádio CCR600 a CD menič Odpovedať s citátom

Mayo Napísal:
Ahoj všetci,
mám rádio CCR 600 (kúpil som na vrakovisku) a ak ma pamäť neklame, k tomuto rádiu bol aj CD menič. Nakoľko som ho nezohnal s rádiom, tak by ma zaujímalo, či to rádio aj ovládanie na volante spolupracuje výhradne s originál meničom, čo sa tam dodával, resp. či je možné tam pripojiť akýkoľvek menič?
Díky. Wink



napojit mozes podla mna hocijaky lebo ho napajas na radio a nie na volant takze z toho vypliva volnat je napojeny na radio a cdmenic tiez na radio fungovat by mal ak ho zobere radio Cool
_________________
Volvo C70 2.3T5 240hp Very Happy zatial ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
GIGI
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 30.09.2007
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ne Sep 30, 2007 1:43 pm    Predmet: sewa Odpovedať s citátom

aj ja mam to radio aj s CD menicom ale radio pyta kod na menic a ja ho nemam tak mi to nejde. ak by niekto vedel poradit tak dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group