Opelclub Fórum
Kupa noveho radia

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
S3RIOUs
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.05.2010
Príspevky: 14
Bydlisko: Vráble

PríspevokZaslal: Po Sep 27, 2010 9:05 am    Predmet: Kupa noveho radia Odpovedať s citátom

Zdravim Vás oplaci...
Potreboval by som radu ohladom kupy niejakeho radia s LCD do cca max 300 €

Poziadavky na radio su : aspom priemerna kvalita reprodukcie..kedze bude pohanat origo reproduktory v prednych dverach a repro JBL GT5-650C +JBL GT5-963 napojene na 4 kanal zosik BLAUPUNKT GTA 460.
Cize cez obycajne repro vystupy budu napojene origo predne repro a cez 4 RCA bude ten zosik

momentalne mam starsie radio JVC KD-S891r ktore je kvalitou postacujuce ale predsa uz ma daky ten mesiac...tak je cas na zmenu

-Do uvahy pripada radio Eonon E0821,Eonon D1302

Prvotny plan bol kupit ALPINE CDE 9880R alebo ALPINE CDE-9882Ri
-lenze tu je kamen urazu lebo nemaju farebne LCD...
Druhotny plan bolo SONY CDXGT930UI.EUR ale stale to neni ono...tak preto potrebujem dake rady a hlavne linky na eshopy kde je mozne kupit...alebo popripadne osobny odber v blizkom okoli Vráble,ZM,NR... mohlo by byt aj pouzite ale hlavne v dobrom stave !!!
_________________
Opel Vectra B Rv.97 1.8 16 V 115hp,X18 XE CDX Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Po Sep 27, 2010 9:12 am    Predmet: Odpovedať s citátom

dobre to chapem ?

predne dvere - origo reproduktory
zadne dvere - komponenty JBL 165 mm / JBL GT5-650C/
zadne plato - koaxialy JBL

a zadne dvere + plato bude pohanane zosilovacom

ANO ?
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
coli84
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.03.2010
Príspevky: 201
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Po Sep 27, 2010 10:59 am    Predmet: Odpovedať s citátom

mohol by si uviesť aj nejaká cenový strop no moja rada znie takto,sony môže byť univerzálne riešenie,nech pustíš čokoľvek zvuk bude stále rovnaký,ak si kúpiš Alpine,a budeš počúvať nekvalitné nahrávky zvuk bude hrozný nech už máš repro akékoľvek no ak budeš nahrávku kvalitnú,alebo dobre nahraté originálne CD budeš sa velmi radovať a to ti povie každý kto prešiel z nejakého sony či JVC na Alpine.ďalej by si mohol uviesť aj či by si rád nejaká AUX vstup alebo USB

mám na predaj rádio Alpine 9886r necelý rok staré takže ak by si mal záujem skús navrhnúť nejakú cenu,je ku nemu všetko tak ako som ho kúpil ja a kupoval som v obchode ako čisto nove,nieje nijako poškodené a nieje na ňom ani škrabanček

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_autoradia_ALPINE-CDA-9886R_124066.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
S3RIOUs
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.05.2010
Príspevky: 14
Bydlisko: Vráble

PríspevokZaslal: Po Sep 27, 2010 12:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bruno chapes takmer dobre Smile ono totiz..nechcelo sa mi davat druhe prechodky na kable do dveri,lebo prepchat cez tie origo by to bolo riadne zapasenie..kedze aj vzadu su el. okna..tak som to vyriesil vyrobou repro boxu kde su setky 4 repro osadene...ak chces mozem dat foto..

Kazdy sa ma pyta preco som to robil...lenze moj prvy plan bol namontovat tie komponenty do prednych dveri..ale ako vies s tym je vela roboty..a ja som absolutny neodbornik tak som to vyriesil takto,dalej tie ovalny som chcel dat na to "platno" co tiez ako vies je riadny kus plechu a aj nosny ram...a to by bol podla mna velky zasah...

coli-cenovy strop som uz uviedol vid vyssie ..max 300 €
samozrejme,USB,aux neni az taky dolezity..a mohlo by to podporovat bluetooth funkciu..samozrejme bez kupy externeho modulu..Ten tvoj ALPINE vyzera dobre aj splna moje poziadavky..ak nic ine nezozeniem tak by som aj mozno mal onho zaujem..tak
cca 200+ €
Teraz cakam na SMS z NAY-ka maju sa mi ozvat kedy mi prepravia autoradio EONON E0821,,kedze ich maju vo svojich iba 2 predajniach..tak pockam do 30.. ked nie tak idem si asi po to SONY Smile
_________________
Opel Vectra B Rv.97 1.8 16 V 115hp,X18 XE CDX Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coli84
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.03.2010
Príspevky: 201
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Po Sep 27, 2010 12:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ok som si to tam nevšimol,no v pohode ak teda nič nezozenieš tak sa kľudne ozvi nejako sa určite dohodneme a ešte jedne vec ku tým tvojim predným dverám,ak by si chcel mohol by ti s tým pomôcť,totiž základom dobrého audia je podľa môjho názoru silný predok,ostatné je druhoradé,keďže som z Kalnej nemám to do Vrábel ďaleko a ak chceš kludne ti s tým pomôžem,čo to som už pomontoval aj ja a viem teda o čom hovorím takže ak by si mal záujem daj vedieť Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Po Sep 27, 2010 9:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

takze som to pochopil a napisem ti to iste ako Coli - PORIES PREDNE DVERE !!! Tie komponenty daj dopredu namiesto originalov + bude ta to stat par € navyse na MDF medzikruzie alebo plastovu redukciu Wink
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
S3RIOUs
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.05.2010
Príspevky: 14
Bydlisko: Vráble

PríspevokZaslal: Ut Sep 28, 2010 9:24 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Viem ze predok konkretnejsie kvalitne komponenty v predu su zaklad dobreho zvuku,ale najblizsiu dobu sa do prerabky audia zatedy nebudem pustat,mne to v celku vyhovuje-aspom zatedy Very Happy tak,,ak by som zacal riesit dalsiu montaz tak sa urcite ozvem,,

Coli-do no konca tyzdna dam vediet ze co a jako Cool
_________________
Opel Vectra B Rv.97 1.8 16 V 115hp,X18 XE CDX Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group