Opelclub Fórum
110 km/h na D1 (BA-TT)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI....
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 5:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

...ja som ešte v pravom pruhu na D1 nešiel.
Nikdy.
Idem v strede tých 140-160, rýchlejší ma obehne vľavo (sa takmer nestáva) a pomalších ja obieham vľavo.
Pravý pomalý pruh je nebezpečný a nemá kvalitu, ktorú vyžadujem.
Tak ho ignorujem, nezajíma ma.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 5:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Celá trojprúdovka je nebezpečná. Vraj to budú prerábať. Rolling Eyes Ešte nie je dokončené prepojenie východ-západ a už idú prerábať, čo dokurvili. Evil or Very Mad
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 5:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Veru, je to tak macil, cesty sú všeobecne na Slovensku nekvalitné a nebezpečné.
Aspoň vy východniari to máte ako-tak dobré, nová kvalitná diaľnica do Levoče, vcelku slušná diaľnica KE-PO. Myslím, že iba raz ma tam nadhodilo na nejakom hrbe.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 6:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdeže, všade to flákajú, zvlášť pred voľbami, keď tlačia termíny. Na spiši sa už opravovalo a na prd je taká diaľnica, kde máš samé obmedzenia. Na to isté je v takom prípade aj tempomat. Pri Svidníku postavili obchvat, skolaudovali, otvorili a hneď aj zatvorili, lebo sa im to zosunulo. Už sa opravuje dlhšie, ako sa stavalo. Potom postavili pár km za Prešovom a robili z toho pomaly národnú udalosť. Lenže do Bratislavy je tých kilometrov ešte 450. Rolling Eyes
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 6:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Keby bola diaľnica BA-KE, to by bola paráda.
Teoreticky za 3,5 hod. pohodovej jazdy si tam.
A ak by na niektorých úsekoch povolili 160 kmh, 2,5 hodiny a pijem kávu u macila!
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
brano_co
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.10.2008
Príspevky: 947

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 6:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kajo Napísal:
...ja som ešte v pravom pruhu na D1 nešiel.
Nikdy.
Idem v strede tých 140-160, rýchlejší ma obehne vľavo (sa takmer nestáva) a pomalších ja obieham vľavo.
Pravý pomalý pruh je nebezpečný a nemá kvalitu, ktorú vyžadujem.
Tak ho ignorujem, nezajíma ma.



a kvôli takým ako si ty sa ty slušný musíme **** cez 2 pruhy občas ... Rolling Eyes
_________________
Renault Megane R.S. 250 CUP
VW Golf Mk. 6 1.4 Very Happy
Opel Corsa OPC - St.3 - Gone, But Not Forgotten
Citroen Saxo VTS - Gone, But Not Forgotten
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 6:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Áno, kedysi som aj ja tak uvažoval. Teraz je mi to viacmenej jedno, len aby už bola. Cool
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
mysiaq
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 06.06.2009
Príspevky: 3700
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 6:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

noooo ja som si chvilku myslel ze kym skoncim skolu tak hadam este pojdem cely cas po dialnici, no ziavne nie tak niekedy sa pojdem povozit len tak ku kajovi na navstevu Very Happy
_________________
nemam auto, nemam motorku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 6:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Braňo a nebodaj ty niekedy aj v pravom ideš? Smile
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 6:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mišku, sadneme do tvojej novej Insignie a o dve hodinky voláme Kajovi, že môže zalievať. Wink
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
brano_co
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.10.2008
Príspevky: 947

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 6:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
Braňo a nebodaj ty niekedy aj v pravom ideš? Smile


by si sa možno čudoval Macil, ale áno, aj keď jazdím trocha rýchlejšie, ak je na diaľnici menej áut (ked idem do BA napr o 10 doobeda), nemal som problém na Corse jazdiť aj s mojim profilom 35 v pravo, len ma potom vytáča že niekto na fabii, etc... ide v strednom 120 a ja musím krížom cez celú diaľnicu hore dole, jazdí sa predsa po pravej strane nie ?
_________________
Renault Megane R.S. 250 CUP
VW Golf Mk. 6 1.4 Very Happy
Opel Corsa OPC - St.3 - Gone, But Not Forgotten
Citroen Saxo VTS - Gone, But Not Forgotten
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 6:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dopĺňam.
Ak je diaľnica úplne prázdna, fičím síce v strednom, ale keď vidím, že sa ku mne blíži rýchlik v pravom, poviem si, nejaký blázon Smile a uhnem do pravého nachvíľu, aby nemusel cez 3 pruhy alebo nedajbože sprava...
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
brano_co
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.10.2008
Príspevky: 947

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 6:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kajo Napísal:
Dopĺňam.
Ak je diaľnica úplne prázdna, fičím síce v strednom, ale keď vidím, že sa ku mne blíži rýchlik v pravom, poviem si, nejaký blázon Smile a uhnem do pravého nachvíľu, aby nemusel cez 3 pruhy alebo nedajbože sprava...


Laughing Laughing Laughing
_________________
Renault Megane R.S. 250 CUP
VW Golf Mk. 6 1.4 Very Happy
Opel Corsa OPC - St.3 - Gone, But Not Forgotten
Citroen Saxo VTS - Gone, But Not Forgotten
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mick04
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 21.11.2008
Príspevky: 1224
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 7:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ísť v pravom?, samozrejme Kajo ja som tiež za takáto riešenie a keby aspoň tú vynikajúcu dialnicu teda pravý pruh stále neopravovali tak sa tam aj dá jazdiť a opravovať ju musia lebo má už 10rokov či 1rok Question Exclamation Angry
_________________
Astra Bertone Z20LET
Calibra C20NE-EX
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pežot
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2010
Príspevky: 2594
Bydlisko: Monte Carlova Ves (BA)

PríspevokZaslal: St Nov 03, 2010 11:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobre som sa pobavil Laughing napísal som veľkú esej, aj som ju vymazal Very Happy

No ale skúsim znova čo som chcel ...

Po D1 som šiel iba raz viac ako 200 a to bolo na Nový rok, keď na tej ceste fakt nikoho nebolo, čo som sa až divil (asi dospávali opicu) Smile

Len nechápem, prečo by som ja mal porušovať predpisy kvôli niekomu, kto ich porušuje? ... Prečo by som mal zrýchľovať nad 130? Môžem ho opluť ... a s najväčšou radosťou robím to, že ak vyblikuje, prípadne nechá zapnuté diaľkové, že pribrzdím, aj na 80!!!! Spravil som to raz, ko*otovi na Fábii, čo ma vyblikával keď som šiel na 613tke svoje Smile ale ako som zrýchlil potom za ním, keď mi ukázal isté gesto, chlapec musel mať asi v gatiach Wink Keď je niekto ko*ot, tak je ko*ot, ale on to nepochopí Wink všetci vieme prečo ...

V prípade, že idem rýchlejšie a predpokladám, že auto začne predbiehať v čase, keď dôjdem k nemu, nieje nič jednoduchšie ako naňho zablikať diaľkovými (v zákone sa píše "na upozornenie vodiča predchádzaného vozidla") ... lenže to málokto vie ... všetci budú blikať, až je auto v ľavom jazdnom pruhu ... treba blikať predtým ...

Ja blikám samozrejme tiež ... ale iba v prípade, že viem, že je pravý voľný a vodič v aute idúci predomnou má kam uhnúť a aj to používam skôr ľavú smerovku, ak ani to nevníma, potom používam diaľkové ...

Ale hádzať vinu na niekoho, kto nepredpokladá, že auto ide 230 je dosť choré ...

Bežne chodím teraz dva krát týždenne BA-ZA a poviem vám, že toľko ignorácie som nikde nevidel ... pokiaľ idem v pravom pruhu, kde som najčastejšie, pretože chodím okolo tých 100km/h a niekto ide v strednom 90 ... vôbec neriešim prechod do ľavého ... ja pokračujem vo svojom pruhu, nemám prekážku ... netrápi ma to ... ja nebudem ohrozovať seba ani ostatných nebezpečným manévrom cez tri pruhy ... niekedy robím aj to, že prejdem do stredného a vyblikávam ... v ľavom sa nachádzam veľmi málo ... povedal by som, že tak 0,0005% prejdených kilometrov, pretože to pre mňa nemá zmysel ... samozrejme, ak som na dvojprúdovej diaľnici tak pri predbiehaní kamiónov (v prípade, že ich ide viac ako 3) zrýchľujem na 130, prípadne predbieham vtedy ak za mnou nikto nejde ...

Celé je to o tom, že vodič, čo ide predbiehať si má skontrolovať či mu niečo nejde, ale nemusí predvídať, že auto pôjde 200 ... to je choré ...

Ak už niekto porušuje rýchlosť, tak by mal dať obiehanému najavo, že bude za ním podstatne rýchlejšie ako si obiehaný myslí ...

Mne sa to neraz stalo, že mi bliklo pár áut, keď som len vyhodil smerovku, tak som ju vypol, počkal až prejde a potom začal predbiehať, nič zložité, všetko je to samozrejme o tolerancií ... ale ak ma niekto začne vyblikávať v strede predbiehacieho manévru, kedy mi chýba do skončenia asi tak ešte 2-3 kamióny ... ej zišlo by sa mi na zadné okno ... veľké červené FUCK YOU
_________________
BMW 745i V8 4/03 - predaj
Opel Corsa 1,2 16V 12/99
Volvo V40 1,8i 5/02
2x Lada Samara 1,1 a 1,5 - ex
Tatra 613 3,5 V8 - ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
oFF
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2008
Príspevky: 203
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Nov 04, 2010 12:37 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Macil: Ako som vravel, urcite mas s jazdenim a autami viac skusenosti, kludne si necham poradit co sa uz zopar krat stalo a som vdacny. Len ked sa na to pozrem z pohladu ako si napisal, ze ked si chcem letiet si mam letiet, ale je to takmer nemozne, ja som potrboval nieco skusit, nesiel som 230km/h lebo som mal chut. Je pravda ze denno denne jazdim v BA a viem ako to tu chodi teda az na piatky poobede a pondelky rano kedy skor stojim v BA. Kazdopadne je to debata na dlho tak ju nechame tak.

Kajo: Ved taka rychlost je v dnesnej dobe na stredny pruh akurat, nestava sa uz casto ako zopar rokov dozadu, ze ta predbiehaju auta v 180km/h kazdu chvilku. Ja chodim casto trasu do Kutov po D2 a musim povedat, ze ked idem 140 na tempomate tak predbieham 99% aut. Tam som skual aj maximalku a musim povedat, ze sa mi nestalo, ze sa mi niekto supol do cesty, ta dialnica je prevazne dost prazdna. Ale na D1 som este ani ja nesiel v pravom pruhu, dokonca ani v strednom len ked som sa pripajal alebo odpajal z dialnice, to bude asi preto, ze som tadial isiel len raz a to 230km/h Evil or Very Mad

Pežot: No ja keby som vyblikaval tak by to bolo hlavne z dovodu, ze sa naozaj ponahlam a keby islo o nieco naozaj vazne a ty by si spomalil naschval na 80 a nedalo by sa ta obehnut tak by si pisal na forum do sekcii kupa, ze kupis zadny naraznik a piate dvere.
A este keby si protestoval tak by to mozno dopadlo horsie.
K tym co ukazuju strasne hrdinske gesta, asi pred mesiacom mi take gesto okazal nejaky panko na Toyote Auris v BA na pristavnej ulici. A zhodou okolnosti bola cervena perd nami, tak som vystupil dosiel k jeho auta a ten hrdina sa zamkol v aute a s vystrasenym pohladom pozeral na mna ako ho volam von nech mi povie do oci co ma na srdci takze jedine co som spravil som mu dal po streche ale ani to ho nenasralo dost aby vystupil. No skocila zelena a uz ho nebolo, taki su to hrdinovia.
_________________
Opel Astra G Coupe Bertone Edition, 2.0 T, 16V, Z20LET

Opel Astra G Coupe Bertone Edition 1.8, 16v, 116PS Moja EX.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Nov 04, 2010 1:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom

oFF, v mnohých veciach s Tebou súhlasím.
Ja si dám väčšinou tempomat 145 až 150, podľa hustoty premávky.
To je reálnych cca 138-145.
Tá rýchlosť je v mojich Oploch pohodová (tá 110ka bude fakt nuda).
(Samozrejme, keď sa ponáhľam napríklad do Senca, jazdím podľa premávky a podľa policajtov.)
V noci idem ešte trošku viac, spomaľujem len na km 103,5 kde je stacionárny radar (pri Beckove).
Potom ešte spomaľujem na klesaní za Trenčínom, kde sú tie ukazovatele rýchlosti, tie ma desia.
Čo sa južnej vetvy týka, TT-NR je kritická, keďže policajti sa vedia schovať a merajú aj z nadjazdov. Tam tempomatím 140-145 max.
Potom na pohroní je v podstate rýchlosť obmedzená iba možnosťami auta a stavom vozovky, meranie V je možné iba z idúceho auta a tie všetky poznám.
Tempomat neprichádza do úvahy.
Tam väčšinou šantím a tachometrové rýchlosti sú od 120-160.
(V opačnom smere pri Hronskom Beňadiku v kopci sa už tradične skúša kto z koho, radšej pomlčím)
Severná D1 - smer PP je horší ako smer RK. Nejazdím tam veľmi rýchlo, nie kvôli zákrutám, ale skôr kvôli tomu povrchu - 120-130 a kvôli tým malým zvieratkám, už neviem, ako sa volajú, nejakí mloci asi.
Až ďalej, za Liptovskou Marou, tam jemne pritlačím, na tých 140-150 - tempomat; ale už sa mi tam opakovane stalo, že dole kopcom ma tam nejaký kvázi český šrot tlačí na nárazníku a hore kopcom je dýchavičný a ja ho predbieham, čo ma otravuje, pretože v ďalšom klesaní isto priletí a musím dávať pozor, aby niečo nevyparatil.
Nová diaľnica smerom na Levoču - tam je strašne moc obmedzení a okrem toho, rád si užívam výhľad na krajinu, tam jazdím podľa predpisov. Vždy sa teším, keď na vrchole stúpania vidím ten nadjazd pre zvieratká...

No a teraz záver:
Ako vravíš - 99% áut ide pomalšie.
A odhadujem, že 80% áut ide menej ako 130, teda 120, 110...
Takže tá 110ka medzi TT a BA sa nepríjemne dotkne snáď 20% vodičov.

Môj názor je taký, že to nemá charakter diaľnice (rýchlosť, odstavný pruh) a nemalo by sa tam platiť mýto.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pežot
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2010
Príspevky: 2594
Bydlisko: Monte Carlova Ves (BA)

PríspevokZaslal: Št Nov 04, 2010 9:05 am    Predmet: Odpovedať s citátom

oFF ako hovorím, ak sa niekto ponáhľa vždy je ľahšie bliknúť dopredu ako sa potom rozčulovať ...

Ako som písal, stalo sa mi to viackrát a nemal som problém počkať, až prejde dané vozidlo okolo mňa ...

Ja nemám problém s tým, že by som sa bál niečoho ... lenže ak niekto začne robiť pi*oviny na fábii, že ti nechá zapnuté diaľkové a ty predbiehaš 20 kamiónov (kde sa samozrejme nemáš kam uhnúť) je trošku prisilná káva, nemyslíš? Rolling Eyes

Chcem sa ponáhľať musím rátať so všetkým ... aj s tým, že sa niekto hodí do toho ľavého pruhu ... (v prípade dvojpruhovej diaľnice) (v prípade trojpruhovej diaľnice je to už ko*otizmus toho, čo ide v strednom, že nejde do ľavého) ale aj to sa dá vyriešiť, obiehať sprava alebo ho vyblikať, až uhne Rolling Eyes Rolling Eyes v ľavom sa mi zásadne nepáči, pokiaľ nemám pod kapotou aspoň 280 koní Laughing
_________________
BMW 745i V8 4/03 - predaj
Opel Corsa 1,2 16V 12/99
Volvo V40 1,8i 5/02
2x Lada Samara 1,1 a 1,5 - ex
Tatra 613 3,5 V8 - ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brano_co
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.10.2008
Príspevky: 947

PríspevokZaslal: Št Nov 04, 2010 10:08 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Kajo Napísal:

V noci idem ešte trošku viac, spomaľujem len na km 103,5 kde je stacionárny radar (pri Beckove).
Potom ešte spomaľujem na klesaní za Trenčínom, kde sú tie ukazovatele rýchlosti, tie ma desia.


v tom prípade by som ťa chcel upozorniť aj na každé parkovisko, pumpu, na diaľnici, či už BA - ZA alebo aj na východe, tie ***** zvyknú stáť za tým "prírodným" valom, napr. BA-ZA Červeník, parkovisko pri PN, na vjazde na diaľnicu za PU (ja tam pravidelne vypínam tempomat nakoľko už som ich videl stáť skoro za každým takýmto valom - parkoviskom, stavajú tam podobným štýlom ako na výjazde z BA na OMW, len tam ich je aspoň trocha vidno, tuna len preletíš okolo valu resp. parkoviska, v tom ta niekto fotí a 3 minutý neskôr už stojíš na diaľnici v odstavnom (čo je tiež mega k0k0t výmysel) s S4 alebo Passatom za chrbtom...
_________________
Renault Megane R.S. 250 CUP
VW Golf Mk. 6 1.4 Very Happy
Opel Corsa OPC - St.3 - Gone, But Not Forgotten
Citroen Saxo VTS - Gone, But Not Forgotten
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pežot
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2010
Príspevky: 2594
Bydlisko: Monte Carlova Ves (BA)

PríspevokZaslal: Št Nov 04, 2010 10:10 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Brano ale to už nemôžu, resp. nemali by Very Happy

Už ich musí byť vidieť z cesty, na ktorej merajú Smile

Ale ko*ot sa nájde vždy Laughing
_________________
BMW 745i V8 4/03 - predaj
Opel Corsa 1,2 16V 12/99
Volvo V40 1,8i 5/02
2x Lada Samara 1,1 a 1,5 - ex
Tatra 613 3,5 V8 - ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI.... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 4 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group