Opelclub Fórum
Utrhnute stresne vystuze a drnciace zadne sklo

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
M4jky
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 15.02.2010
Príspevky: 114
Bydlisko: Bánovce n/B

PríspevokZaslal: Št Aug 26, 2010 7:46 pm    Predmet: Utrhnute stresne vystuze a drnciace zadne sklo Odpovedať s citátom

Zdravim, potreboval by som poradit co napchat pod utrhnute stresne vystuze na vebe. Neviem co z autom predosly majitel robil ze sa mu to podarilo ale uz ma to zacina pri jazde otravovat. V podstate by stacil nejaky kus tensej gumy len neviem kde take cosi zohnat. Poradte mozno vas napadne nieco konkretne co by som mohol kupit.

Dalsim problemom je drnciace zadne sklo. Co by to mohlo sposobovat ? Mam taky dojem ze typek od ktoreho to bolo kupene mal v aute nahodenu mierne silnejsiu aparaturu a dopadlo to takto Sad

Vopred dakujem za rady.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lubo098
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.09.2008
Príspevky: 1260
Bydlisko: LV

PríspevokZaslal: Pi Aug 27, 2010 7:40 am    Predmet: Odpovedať s citátom

mozno pomoze http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=16524&postdays=0&postorder=asc&highlight=rezonuj
Wink
_________________
vectra uz je prec, ostala zena, dva psy a dcera...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
otto
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 10.02.2008
Príspevky: 145
Bydlisko: topolcany

PríspevokZaslal: Pi Aug 27, 2010 6:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ahoj ja som mal podobny problem s drnčanim strechy jednoducho som zmontoval strešne plato zhruba 20 min. roboty poodstranoval som zvišky tmelu ktory tam bol odvyroby a slnko ho vypalilo a ten popraskal povypadal z toho to drnčanie potom som do vyztuh nastriekal montažnu poliuretanovu penu pozor nie tu ktora po stvrdnuti zvečšuje objem je aj taka čo objen po vytvrdnuti nemeni aby nahodou nezvlnilo strechu a pozor na interier pena može kapnut a potom sa to strasne zle čisti ta niečim zakrit sedane ostatne ked pena vytvrdla vyčnievajuce zvyšky peny z nosnikov som orezal nožom nahodil plato a mam pokoj
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dertypek
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.07.2009
Príspevky: 215
Bydlisko: Topolcany

PríspevokZaslal: Pi Aug 27, 2010 6:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja to zas robim aj chalanom z opelklubu podobne len nedavam penu ale neutralny silikon Smile nesmrdi a urcite dozivotne nestvrdne Wink
_________________
Opel Vectra B 1998 2.0 DTI ,x20dth , digi. klima , tempomat , 4x airbag , abs , vyhrievane zrkadla......
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M4jky
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 15.02.2010
Príspevky: 114
Bydlisko: Bánovce n/B

PríspevokZaslal: Pi Aug 27, 2010 8:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem za rady, aspon viem ze to nie je nic zloziteho. Uz len najst si na to cas a zase bude pokoj Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group