Opelclub Fórum
Zafira 1,6 Elektrické chladenie motora kontrolka.

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kliko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 03.08.2010
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: So Aug 21, 2010 12:02 am    Predmet: Zafira 1,6 Elektrické chladenie motora kontrolka. Odpovedať s citátom

Ahojte som tu nový kto poradí,teraz v lete mám problém s kontrolkou elektrické chladenie motora,Stáva sa to teraz častejšie. Stiahol som si od Vás manuály,príručky no niekde som nedostal vysvetlenie,kto dá radu čo s tým,Auto bolo na diagnostike asi 2 mesiace do zadu ukazovalo opotrebenie brzdových bubnou,žhaviče.To je už ok len tá kontrolka ma štve, ak idem do kopca príklad Soroška,vernár mám stále ten problém začne stúpať teplota motora a potom sa zapne chladenie,voda hneď klesne no kontrolka svieti stále počas jazdy a ide ventilátor chladenia. Čo s tým mám robiť. Veľmi pekne ďakujem za radu. Super stránka!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
clio1
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2009
Príspevky: 1166
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: So Aug 21, 2010 5:42 am    Predmet: Odpovedať s citátom

a ten ventillátor ti ide vkuse??ak iba ked ideš do kopca asi nemáš dostatok kvapaliny.....a neviem či by som to riešil, hlavne že ide ten ventilátor, horšie keby nešiel a nechladilo by ti to....
_________________
Opel Zafira-A, 2.2 DTI, r.v. 2003
Opel Zafira-A, 1.8i, 85 kw, r.v. 2000 - ex
Škoda Felícia Combi 1.3 MPI, 50kw, r.v. 1996 - ex
Toyota Carinna II, 1.9D, 51kw, r.v. 1987 - ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kliko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 03.08.2010
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: So Aug 21, 2010 8:50 am    Predmet: Zafira elektronické chladenie motora Odpovedať s citátom

K tomu chladeniu,ono sa to zapne ak voda stúpne do tých 100,ke to zjavné keď idem do kopca,ventilátor sa zapne voda zíde úplne dolu,no ide v kuse počas celej jazdy až kým nevypnem motor,schladenie je kratšie ako 1 minúta, ja by som len potreboval infomáciu či sa nemôže niečo stať motoru, ja som nováčik a rád by som zafirke pomohol s tým ak je to vada,šlape inak ako švajčiarske hodinky dostala nový olej,nové teleskopy,br.kotúče.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
clio1
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2009
Príspevky: 1166
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: Št Aug 26, 2010 10:46 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no týmto ti môže odísť ventilátor...skús diagnostiku či nemáš vadné čidlo teploty lebo ako hovoríš tak to vyzerá na to že ti nevypína ventilátor alebo sa ti hreje cez 100°C aj ked ti ide ventilátor????
_________________
Opel Zafira-A, 2.2 DTI, r.v. 2003
Opel Zafira-A, 1.8i, 85 kw, r.v. 2000 - ex
Škoda Felícia Combi 1.3 MPI, 50kw, r.v. 1996 - ex
Toyota Carinna II, 1.9D, 51kw, r.v. 1987 - ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group