Opelclub Fórum
sensor vackoveho hriadela
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kreator391
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.04.2007
Príspevky: 50
Bydlisko: united kingdom

PríspevokZaslal: Pi Sep 14, 2007 6:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No ten EGR ventil som zaslepil. A ten krokac z benzinom, ale sa neda dostat ku tej tycke. Da sa ta tycka dajako vysrubovat vonku? Hm a tie podtlakove hadicky su kde ? Ja som tiez ako ty na elektroniku software a tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Sep 14, 2007 6:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Benzín si nalej do nádrže. Kúp čistič na karburátory a ten tam nastriekaj. Tyčku vyberať nemusíš, len to poriadne prepláchni, naruš štetcom a keď už z toho nepôjde čierny maglajz, tak to prepláchni benzínom a poskladaj. EGR rovnako. Pred zaslepením musí byť funkčný, inak ti to bude hádzať chybu. Hadičky prekontroluj všetky. Tie tenké sú ukončené takými gumenými kolienkami a tie občas praskajú.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
kreator391
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.04.2007
Príspevky: 50
Bydlisko: united kingdom

PríspevokZaslal: Pi Sep 14, 2007 7:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no ten EGR asi je funkcny lebo mi nevypisuje ziadnu chybu. Dufam ze nebude problem v prevodovke. A este jedna vec macil=kupil som si do nahrady ECU jednotku ze vraj "perfect wotking" ale ked som ju zapojil a otocil klucikom tak hned zacala vkuse blikat kontrolka ecu a niekde som cital na nete ze je to problem s imobilizerom ze nespolupracuje ten cip v kluciku s ecu. Nevies ako mam "obelhat" ten system?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Sep 14, 2007 7:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

S tým ti asi neporadím. Confused
Čo je "wotking"?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Sep 14, 2007 7:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kreator391 Napísal:
no ten EGR asi je funkcny lebo mi nevypisuje ziadnu chybu. Dufam ze nebude problem v prevodovke. A este jedna vec macil=kupil som si do nahrady ECU jednotku ze vraj "perfect wotking" ale ked som ju zapojil a otocil klucikom tak hned zacala vkuse blikat kontrolka ecu a niekde som cital na nete ze je to problem s imobilizerom ze nespolupracuje ten cip v kluciku s ecu. Nevies ako mam "obelhat" ten system?
RJ motora+imobilizer su sparovane to je prva vec a ak nebola RJ motora co si kupil odhlasena z imobilizeru vozidla v ktorom bola namontovana tak Ti je na nic Crying or Very sad
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kreator391
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.04.2007
Príspevky: 50
Bydlisko: united kingdom

PríspevokZaslal: So Sep 15, 2007 7:10 am    Predmet: Odpovedať s citátom

MACIL to si robis srandu zo mna? Mal som na mysli "working" vidis ze "t" je blizko "r" niekedy sa stane ked pises rychlo. Aj kon ma 4 nohy a predsa sa podkne , som clovek omylny tvor. A ja to uz nedokazem odhlasit tu jednotku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Sep 15, 2007 9:34 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Podľa toho, čo napísal Signum, tak k odhláseniu jednotky asi potrbuješ aj pôvodný imobilizér.
PS: Nie som v angličtine taký zbehlý, aby som rozoznal preklep od slova, ktoré nepoznám. Cool
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
kreator391
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.04.2007
Príspevky: 50
Bydlisko: united kingdom

PríspevokZaslal: So Sep 15, 2007 1:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

To nic stou anglictinou ja som mal tiez problem ale musel som sa naucit aspon nieco ked chcem zit tu. Tak ten tupec co mi to predal ta je dobry ko... vydno ze je to anglican ked navie co predava
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kreator391
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.04.2007
Príspevky: 50
Bydlisko: united kingdom

PríspevokZaslal: Št Okt 11, 2007 7:05 am    Predmet: Odpovedať s citátom

caute oplaci a macil. Takze nepomohlo ani vycisteni ani zaslepenie egr ventila a krokoveho motorceka. horsie je ze teraz mi ide tak ze ked stojim na krizovatke zo zaradenim D tak snim nenormalne trasie a este ktomu ked stojim na volnobeh tak ked vyberiem tu tycku co sa kontroluje olej tak ide s tamade dum jak z vyfuku. ale po dialnici /pocas jazdy slape jak hodinky/ no neviete ci moze byt s tym dymom?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alino
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 24.10.2007
Príspevky: 152
Bydlisko: Modrý Kameň

PríspevokZaslal: So Okt 27, 2007 2:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kreator391 Napísal:
caute oplaci a macil. Takze nepomohlo ani vycisteni ani zaslepenie egr ventila a krokoveho motorceka. horsie je ze teraz mi ide tak ze ked stojim na krizovatke zo zaradenim D tak snim nenormalne trasie a este ktomu ked stojim na volnobeh tak ked vyberiem tu tycku co sa kontroluje olej tak ide s tamade dum jak z vyfuku. ale po dialnici /pocas jazdy slape jak hodinky/ no neviete ci moze byt s tym dymom?


Vadné krúžky na piestoch, alebo tenenie pod hlavou. Tlak pri zapálení ide popri nich do olejovej vane a cez odvetrávanie do výfuku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
turbo astra
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 07.09.2008
Príspevky: 155
Bydlisko: kosice

PríspevokZaslal: St Feb 18, 2009 11:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vsetci tu pisete o tom vyblikani kodov co to je?
_________________
astra G coupe 2.0 16V Turbo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
emilko
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 13.04.2009
Príspevky: 66
Bydlisko: Skalica

PríspevokZaslal: Ut Apr 14, 2009 12:05 am    Predmet: Odpovedať s citátom

kreator391 Napísal:
caute oplaci a macil. Takze nepomohlo ani vycisteni ani zaslepenie egr ventila a krokoveho motorceka. horsie je ze teraz mi ide tak ze ked stojim na krizovatke zo zaradenim D tak snim nenormalne trasie a este ktomu ked stojim na volnobeh tak ked vyberiem tu tycku co sa kontroluje olej tak ide s tamade dum jak z vyfuku. ale po dialnici /pocas jazdy slape jak hodinky/ no neviete ci moze byt s tym dymom?


kreator, ja som mal podobny problem. Otacky nizkoa, auto sa triaslo, rozsvietila sa kontrolka motoru, pridal som stratila sa. No a nakoniec sme zistili ze napinacia kladka na alternator je vadna. Pri nizkych otackach sa rozklepala jak osika a koniec. Kukni, mozno je to blbost a mozno pomoze.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
TUKESKO
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.12.2008
Príspevky: 1336
Bydlisko: Hrádok medzi NM a PN pri D1

PríspevokZaslal: Ut Apr 14, 2009 2:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

emilko Napísal:
kreator391 Napísal:
caute oplaci a macil. Takze nepomohlo ani vycisteni ani zaslepenie egr ventila a krokoveho motorceka. horsie je ze teraz mi ide tak ze ked stojim na krizovatke zo zaradenim D tak snim nenormalne trasie a este ktomu ked stojim na volnobeh tak ked vyberiem tu tycku co sa kontroluje olej tak ide s tamade dum jak z vyfuku. ale po dialnici /pocas jazdy slape jak hodinky/ no neviete ci moze byt s tym dymom?


kreator, ja som mal podobny problem. Otacky nizkoa, auto sa triaslo, rozsvietila sa kontrolka motoru, pridal som stratila sa. No a nakoniec sme zistili ze napinacia kladka na alternator je vadna. Pri nizkych otackach sa rozklepala jak osika a koniec. Kukni, mozno je to blbost a mozno pomoze.


Ked piseš prispevok pozri najprv na datum, odpovedaš na 2roky staru temu a pochybujem ze mu to este nejde! ahoj
_________________
0918338400
Opel omega B 3.2 CARAVAN
auto scan opel
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group