Opelclub Fórum
corsa b 1.2 zvlastny zvuk pri nalievacom hrdle paliva

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
shipply
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2007
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So Aug 11, 2007 2:33 pm    Predmet: corsa b 1.2 zvlastny zvuk pri nalievacom hrdle paliva Odpovedať s citátom

ahojte mam corsu B 1,2 a ked nastartujem ide zozadu od nalievacieho hrdla bzucavy zvuk ako keby bolo vadne cerpadlo nikto mi nevie poradit co to tam moze byt palivove cerpadlo sme vymenili ale te zvuk ide odtial stale a este k tomu to ani palivove cerpadlo nebolo viete mi poradit co to moze byt? ps: auto ma slabsi tah ako obvykle a cim viac pridam tym menej to bzuci na volnobech ide motor ako keby tam bol karburator - vynechava a postreluje
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mikele_g
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 24.10.2006
Príspevky: 42
Bydlisko: Hrnčiarska 36, Pozdišovce, 07201

PríspevokZaslal: So Aug 11, 2007 9:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak si menil cerpadlo (ktore je 100%) a mas pocit, ze nic tak by bolo dobre pokracovat dalej - kontrola poistiek/rele/konektorov.
Nebolo by od veci skontrolovat tlak paliva.
_________________
Opel Agila Z10XE 03/03
Opel Corsa Z10XE 08/03
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
shipply
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2007
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Aug 12, 2007 9:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no to je vsetko ok aj tlak paliva tam daco bzuci,je to na 100% dajaky motorcek a ma to daco spolocne s palivom ale neviem si predstavit co to je vychadza to z tej ciernej skatulky co je na nalievacom hrdle ale myslel som ze to je iba nejaka vyrovnavacia nadrzka na pretlak v nadrzi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group