Opelclub Fórum
palivova sustava kadett/racer

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KADETT - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
shipply
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2007
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Aug 06, 2007 1:19 pm    Predmet: palivova sustava kadett/racer Odpovedať s citátom

Caute mozno mi budete niekto vediet poradit aspon na jednu z mojich otazok mam sice daewoo racer ale viacmenej je to iste co kadett pod lavym blatnikom mam akysi filter na palivo,stane sa nieco ak ho odpojim? popripade aku ma funkciu? a dalsia otazka je ci by sa dal vymenit dejvacky motor 1,5 za klasiku opel c16nz? pripadne ci by sa dala dat rj z c16nz na tento dejvo motor dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Marcelo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.04.2007
Príspevky: 180
Bydlisko: Vrbov

PríspevokZaslal: Po Aug 06, 2007 4:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten filter pod lavym blatnikom sa nazýva "aktivne uhlie" - služi na zachytávanie výparov z palivovej nádrže.
Myslím že ho tam nemusiš mať , ale budeš mať v garáži smrad alebo vôňu (ak ti to vonia)
Very Happy od benzinu. Wink
_________________
Kadett E C20NE - Keď už švihá, tak aspoň 200
Nissan Terrano I - a keď už hrabe, tak všetkými štyrmi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
shipply
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2007
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Aug 07, 2007 4:47 am    Predmet: Odpovedať s citátom

diky za radu mal som tam vsetky podtlaky rozpraskane a motor viac sycal ako isiel tak som to chcel odpojit.neviem ci je ten motor uz nezomiera vyskusal som vsetko sviecky kable filtre aj tlaky na valcoch som zmeral ale neda to viac ako 110 a to tlacim plyn do podlahy asi skusim niekde zohnat motor 1,6 do toho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Ut Aug 07, 2007 8:35 am    Predmet: Odpovedať s citátom

shipply Napísal:
diky za radu mal som tam vsetky podtlaky rozpraskane a motor viac sycal ako isiel tak som to chcel odpojit.neviem ci je ten motor uz nezomiera vyskusal som vsetko sviecky kable filtre aj tlaky na valcoch som zmeral ale neda to viac ako 110 a to tlacim plyn do podlahy asi skusim niekde zohnat motor 1,6 do toho


Ja som mal v Mante taky zniceny motor ze ked som ho nastartoval tak mal zvuk ako Multikara ale podialnici 160 len taky fukot...budes tam mat nieco ine podla mna..
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
shipply
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2007
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Aug 09, 2007 10:22 am    Predmet: Odpovedať s citátom

aj podla mna tam bude nieco viac ale neviem nato vobec dojst co to bude skusim vyrazit este katalyzator mozno je pricpany ale nezda sa mi to ajtak,brzdy niesu zakusnute fakt neviem palivo tecie je to zvlastne preco to nejde ked som meral tlaky na valcoch kazdy mal okolo desat a pol co je celkom v poho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KADETT - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group