Opelclub Fórum
Noví členovia !!!
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Klubové informácie pre Vás
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Aug 12, 2008 11:33 am    Predmet: Re: nic sa nedeje!!! Odpovedať s citátom

Skôr než niečo urobíš (pošleš), napíšeš, stačí čítať. Nič len čítať, ale aj toto mnohým zrejme robí problém a potom reagujú, ako je to uvedené nižšie. To je, samozrejme, fakt correct.

mikyblava Napísal:
Ja som vložil peniaze priamo cez banku a do poznamky som dal nick a nič sa neudialo a ani sa nikto neozval na email, fakt correct.


Chyba je, pochopiteľne, na našej strane, pretože nám nefunguje sklenená guľa. Rolling Eyes Stačilo sa normálne opýtať a dostal by si normálnu odpoveď.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
mikyblava
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 28.07.2008
Príspevky: 9
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Ut Aug 12, 2008 1:01 pm    Predmet: Re: nic sa nedeje!!! Odpovedať s citátom

macil Napísal:
Skôr než niečo urobíš (pošleš), napíšeš, stačí čítať. Nič len čítať, ale aj toto mnohým zrejme robí problém a potom reagujú, ako je to uvedené nižšie. To je, samozrejme, fakt correct.

mikyblava Napísal:
Ja som vložil peniaze priamo cez banku a do poznamky som dal nick a nič sa neudialo a ani sa nikto neozval na email, fakt correct.


Chyba je, pochopiteľne, na našej strane, pretože nám nefunguje sklenená guľa. Rolling Eyes Stačilo sa normálne opýtať a dostal by si normálnu odpoveď.


No comment, stále trvám na svojich predošlých požiadavkach a tým to končí.
Ďakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vikieso
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 26.05.2007
Príspevky: 1098
Bydlisko: Handlova

PríspevokZaslal: Ut Aug 12, 2008 6:19 pm    Predmet: Re: Zrušenie členstva. Odpovedať s citátom

[quote="mikyblava"]
macil Napísal:
To je ako u blbých že? A stále dookola. V pokynoch je jasne napísané, ako v. symbol uviesť r.č. To je také ťažké? Ako ďalšiu možnosť v tomto prípade uviedol Jerryl meno. Ty tam, samozrejme, uvedieš nick.
Nick používaš vo fóre. Fórum funguje nezávisle na členstve v Opelclube.
V prípade niektorých jedincov fakt nepochopím, ako mohli urobiť test na vodičský preukaz. Evil or Very Mad


Vzhladom na kozmickú PREmudrelosť macila žiadam o zrušenie členstva(ktoré ani nezačalo), vratenie prispevku spať na učet a zrušenie nicku na fore a poprosim zaslat potvrdzujuci email o zrušení. Číslo učtu na ktorý mi poukážete 300SK pošlem do emailu Jerrylovi. Ďakujem
Nemam dalej chut sa vyjadrovat k tomuto foru. Kultúra ........[/quoteS TOHO SI NIC NEROB JA SOM POSLAL PENIAZE V MAJI A VYPISAL SOM TO SPRAVNE CSETKO A AJ TAK SA NIC NEDEJE KEBY SOM NENAPISAL JERRYLOVI ANI NEVEDIA ZE SOM CLEN A NOVI PREUKAZ SOM NEDOSTAL TIEZ A TO ZA DVA TYZDNE MAME ZRAZ SU TO ZIVNOSTNICI A MAJU VELA ROBOTY ASPON TO TVRDIA
_________________
Vectra B 1.8 16V - PD 950 DB - X18XE

www.sosauto.eu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
s-mart-in
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 19.04.2008
Príspevky: 81
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Ut Aug 12, 2008 6:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

presne tak vikieso nic sa tu nedeje okrem slubou Thank You Confused
_________________
OPEL VECTRA B CARAVAN 1,6 16V 1996 www.smartin.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ut Aug 12, 2008 6:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

moj skromny nazor je taky, ze vedenie klubu robia ludia popri svojom zamestnani, dokonca su rozcestovani krizom krazom po svete, takze treba to brat do uvahy.

pri identifikacii prislej platby je treba pouzit rodne cislo, lebo je inaksie nemozne zistit, od koho peniaze dosli. jednoducho to na vypise z uctu nie je
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
s-mart-in
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 19.04.2008
Príspevky: 81
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: Ut Aug 12, 2008 7:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kompetentni cize jerryl a benny maju fotokopiu seku o zaplateni uz davno.viem o com pisem.zostalo len pri sluboch.
_________________
OPEL VECTRA B CARAVAN 1,6 16V 1996 www.smartin.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ut Aug 12, 2008 7:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

s-mart-in Napísal:
kompetentni cize jerryl a benny maju fotokopiu seku o zaplateni uz davno.viem o com pisem.zostalo len pri sluboch.

A co keby si bral do uvahy,ze ti ludia chodia do prace a robia to iba z dobrej vole?Taktiez maju aj svoje rodiny Wink Ja som tiez uhradil clenske pred viac ako mesiacom a nerobim z toho tragediu.Vsetci iba kritizujete ,ale pricinili ste sa aby Opelclub fungoval tak ako si predstavujete? Viete napr. co to stoji namahy a penazi zorganizovat celoslovensky zraz? Na to tie nase clenske prispevky sotva mozu stacit. Skuste aj vy podla svojich moznosti zohnat sponzorov,pripadne pomoct pri realizacii zrazu.To by bolo asi vsetko z mojej strany Wink
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bobo1
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.07.2008
Príspevky: 252
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Aug 13, 2008 7:28 am    Predmet: Môj názor na súčasný stav v OPEL CLUBE Odpovedať s citátom

Ahoj Opeláci, v poslednom čase sa nemôžem ubrániť pocitu, že toto fóru sa ocitlo v kríze. Je nás tu veľa a každý má svoju predstavu o jeho ďalšom fungovaní. Kritika do radov vedenia sa stupňuje a myslím, že sa cítia právom dotknutí najmä vzhľadom na množstvo úsilia času ..., ktoré do fungovania klubu vynaložili. Netvrdím, že je to tu všetko ideálne, no vedenie klubu je na to, aby okrem presadzovania rozumných návrhov a myšlienok jeho členov tieto presadzovalo cieľavedome a v súlade so schválenou koncepciou. Určite treba brať do úvahy že to robia vo voľnom čase.

Najlepšie by preto podľa mňa bolo - PRESTAŤ S OSOBNÝMI INVEKTÍVAMI, PTRESTAŤ BYŤ URAZENÝ, TEDA SCHLADIŤ SI HLAVY A ODLOŽIŤ JEŠITNOSŤ NABOK. ĎALEJ NAVRHUJEM PRÍSŤ NA ZRAZ S URČITÝMI PREDSTAVAMI A V KĽUDE PRI PIVEČKU ICH PREDISKUTOVAŤ A PRÍSŤ K NEJEKÉMU KONSENZU.

...LEBO KEĎ SA VŠETCI ROZHÁDAME, TAK TO TU MÔŽEME KĽUDNE ZABALIŤ. A TO BY BOLA VEĽKÁ ŠKODA!!!
_________________
Opel Astra G Caravan 1.8 - 92 Kw r.v. 2002

Spritmonitor.de

VW - Polo Clasic 1.4 - 44 Kw -na odpočinku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Aug 13, 2008 11:53 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že samotné fórum, ako také, v kríze nie je, ale ventiluje sa tu kríza Opelclubu, čo je, samozrejme, prirodzené, keďže fórum je jeho súčasťou a v podstate verejným a najprístupnejším komunikačným kanálom.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Aug 13, 2008 12:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Signum Napísal:
s-mart-in Napísal:
kompetentni cize jerryl a benny maju fotokopiu seku o zaplateni uz davno.viem o com pisem.zostalo len pri sluboch.

A co keby si bral do uvahy,ze ti ludia chodia do prace a robia to iba z dobrej vole?Taktiez maju aj svoje rodiny Wink Ja som tiez uhradil clenske pred viac ako mesiacom a nerobim z toho tragediu.Vsetci iba kritizujete ,ale pricinili ste sa aby Opelclub fungoval tak ako si predstavujete? Viete napr. co to stoji namahy a penazi zorganizovat celoslovensky zraz? Na to tie nase clenske prispevky sotva mozu stacit. Skuste aj vy podla svojich moznosti zohnat sponzorov,pripadne pomoct pri realizacii zrazu.To by bolo asi vsetko z mojej strany Wink


Uplne suhlasim s Radom, kazdy sa tu len stazuje, ale kto s tych, co sa tu stazuju, nieco urobil pre samotny klub. Ked mate nejake dobre napady a myslenky, neni problem to napisat bud tu na fore, alebo rovno kompetentnym ludom - ja si myslim ze kazda myslena stoi za to aby sa aspon prebrala a zhodnotila. Nikto tu neni poviny nieco robit na ukor svojej rodiny, alebo roboty. Kazdy tu je s vlastnej vole a venuje tomu tolko casu, kolko moze. Urcite by sa dalo chod klubu rozdelit medzi viacej ludi, len kto sa do toho pusti?....mozte sa hlasit....

Samozrejme je moznost najst cloveka, platit mu peniaze aby mal to tu vsetko na starosti (vlastne by to bolo jeho zamestanie), ale clenske by sa potom myselo zvysit a nie som si isty ci by vsetci s tym suhlasili.

Vsetkych nespokojnych a premudrelych ludi radi privitame na zraze a tam sa vsetko moze kludne prebrat.

Dufam ze som sa vyjadril celkom pochopitelne a svoim prispevkom nikoho neurazil.

S pozdravom Jurij


PS - ani sa ti necudujem jerryl
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
nak
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 29.10.2006
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: St Aug 13, 2008 6:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vždy to tak je aj bude,že ten kto nič nerobí,má vždy plnú hubu kritiky.Sama najlepšie viem za tie roky,čo času a úsilia stálo vedenie kým sa opelclub dostal tam,kam je teraz.Tak milí ničnerobiaci, máte šancu ukázať ako na to!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Aug 13, 2008 6:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak fajn vážení. Posledné príspevky sa už vymykajú určeniu tohto threadu, takže sa zhosťujem svojej funkcie a dočasne ho zamykám. V prípade potreby ho kompetentní odomknú.

Kto má potrebu sa k problematike fungovania klubu vyjadriť, či už podporiť, alebo pohaniť, nech tak spraví vo vlákne, ktoré založil Kimi.
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=5122
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Klubové informácie pre Vás Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group