Opelclub Fórum
kolísavé otáčky

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TIGRA, SPEEDSTER - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Po Júl 23, 2007 1:06 pm    Predmet: kolísavé otáčky Odpovedať s citátom

takže ked si to jazdím, príde červená, zastavím, vyhodím rýxlosť a otáčky mi klesajú a po xvíľi zdoxne motor, a možno by ste boli prekvapení, je to spôsobené tým, že sa mi pokazil budík rýxlosti Rolling Eyes
najprv som si myslel, že je to čidlo ktoré meria rýxlosť, potom že treba (tak ako macilko vravel) krokový elektroventil voľnobehu (xixi dúfam že dobre som napísal) a nakoniec niečo v prevodovke či čo... to mexanik spomínal......... a prito je to taká banalita, vrrrr
to som len xcel, aby aj druhí sa poučili, ked mu odíjde budík a auto začne blbnúť, že sa nič nedeje
_________________
Mam v pi-či, je-bem miestne intrigy, a môžem si to dovoliť, úder pod pás vraciam dva krát tak silno, važím si týx, ktorí sú stále mojou oporou, mojou silnou rodinou a byť jedným z Vás mi to za to stojí
"gangsta angel"
http://www.youtube.com/watch?v=kmUflMDybGw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
walkiri13
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.09.2007
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Po Sep 24, 2007 2:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, ja mam to iste, len sa chcem opytat (aby som vedela ci je to 100 percent ono), ze ci ti blikala a potom aj zacala svietit oranzova kontrolka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TIGRA, SPEEDSTER - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group