Opelclub Fórum
signum

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
simo
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.06.2007
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Ut Jún 26, 2007 11:09 pm    Predmet: signum Odpovedať s citátom

Caute vsetci.mam opel signum 2.2DTI,motor je Y 22DTR,r.v.2003 automat a nasledujuci problem.Zacala mi svietit kontrolka motorova elektronika alebo elektronika automatickej prevodovky.Zaroven poklesne vykon motora a neda sa vytocit do vyssich otacok.(predpokladam ze je v nudzovom rezime ).Nesvieti stale ,niekedy(pocas jazdy) sama zhasne a motor ide normalne.Ked vypnem motor a nastartujem tak niekedy je vsetko ok a niekedy hned zacne svietit.dakujem za radu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Duski
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 10.01.2006
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi Júl 27, 2007 9:11 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Simo.

Neviem ci ti pomozem, ale ja by som ti poradil dat to skontrolovat v autorizovanom servise OPEL, lebo viem, ze SIGNUM je dost haklivy na automaticku prevodovku. Ja mam sice SIGNUM 3.0CDTI s manualnou 6-stupnovou prevodovkou, ale mam mechanika v Oply a ten mi hovoril, ze tie automaty su haklive. Podla mojich informacii tam odchadza chladic oleja v aut.prevodovke a potom sa prehreje ta prevodovka a odide. Mozno ty mas iny problem a preto by bolo dobre navstivit ten servis.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MatoNr
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 30.06.2009
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Ut Jún 30, 2009 10:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

aj ja mam ten isti problem.ked bude niekto vedet pomoct tak budem vdacni
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group