Opelclub Fórum
kontrolka "check servis" u vectry

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
erik
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 15.06.2007
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Pi Jún 15, 2007 5:08 pm    Predmet: kontrolka "check servis" u vectry Odpovedať s citátom

Ahojte, pred 10 mesiacmi som kúpil vectru 1,6 16 V r. v.2000.Najazdených má 98000 km.Z ničoho nič sa mi raz rozsvietila kontrolka"check servis".Bolo jedno či je motor studený alebo teplý.Po tomto začal motor ísť na 3 valce.Toto sa stalo vždy po pár minútach.Ak som potom motor vypol a zapol motor išiel normálne a kontrolka nesvietila.Ale zasa iba pár minút.Bol sam v servise kde diagnostikovali "neprítomné spalovanie 4 valca.Vymenili sma modul, sú nové sviečky-nič nepomáha.Je zaujímavé keď idem dlhšiu trasu,okolo 40-50 km-nie v meste, motor začne ísť normálne.Keď znova začnem jazdiť po meste po pár dňoch znova začne ísť na 3 valce a kontrolka svieti.A teraz naposledy som išiel z Piešťan do Trnavy,všetko v poriadku.Zapol som klímu a hneď sa rozsvietila kontrolka.Ak mi viete niekto poradiť budem vám veľmi vďačný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Jún 15, 2007 8:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedokonale spalovanie moze byt sposobene aj tym,ze sa pridieraju ventily vo voditkach. Skus dat prisadu do benzinu a prejst s autom cca 20-30km naj, po dialnici na co najvyssich otackach napr. na 3 prevodovy stupen stale po max. otacky,samozrejme ak mas nove rozvody inak to ani neskusaj aby sa neroztrhol rozvodovy remen.
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
erik
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 15.06.2007
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Pi Jún 22, 2007 4:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Signum ďakujem, určite to vyskúšam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group