Opelclub Fórum
ZApojenie tempomatu O Astra G 1,7 DTi isuzu

 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
1micra
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 22.09.2009
Príspevky: 108
Bydlisko: Levoča

PríspevokZaslal: Ne Mar 21, 2010 6:39 pm    Predmet: ZApojenie tempomatu O Astra G 1,7 DTi isuzu Odpovedať s citátom

Nazdar, chcel som napojiť tempomat, že akože podľa servisaka bez problemov ale nenasiel som samicu pri riadení, potrebujem ak sa da preposlať schému a či sa dajú kúpiť káble ku RJ a motoru alebo si ich vyrobyť---- vlastnoručne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rasto
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 05.12.2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po Mar 22, 2010 9:24 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Všetko sa dá kúpiť, ale toto by som Ti neradil Very Happy . Budeš si to musieť vyrobiť sám. Ako protikus konektora k páčke tempomatu pasuje konektor z páčky palubného PC. Veľa chalanov si dorábalo modul PP od Davida a pôvodný konektor odstrihávajú, tak si skús od niekoho zohnať, ale budeš potrebovať dva kusy, lebo Ti bude chýbať jeden pin (konektor PP používa len 3 piny, konektor tempomatu 4 piny).
Väčší problém bude ak nemáš kabeláž ani v konektore RJ motora, piny do neho sa veľmi zle zháňajú.
Schéma je závislá od typu motora a potrebné info o zapojení nájdeš na českom opel Astra G fóre. Do 1.7 sa dá dorobiť aj kontrolka na palubke, ale neviem či to platí práve pre Tvoj typ motora.
_________________
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, originálnym diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER + LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE + LPG, Ex Opel Astra G, X16XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
1micra
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 22.09.2009
Príspevky: 108
Bydlisko: Levoča

PríspevokZaslal: Št Apr 15, 2010 9:22 am    Predmet: Odpovedať s citátom

vie mi niekto napísať popis farieb káblov cca dĺžku od páčky až ku RJ s tým, že potrebujem aj čísla pinov s počtom či 4 alebo 3 s farbou
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Apr 15, 2010 1:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pozri sem:

http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=17897&highlight=

::: zamknute :::
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group