Opelclub Fórum
SERVIS
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
NRMAN
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 08.06.2007
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 6:06 pm    Predmet: SERVIS Odpovedať s citátom

Zdravim vas vsetkych .... bludim po internete a narazim na tuto super stranku ta som sa zaregistroval a mam na vas jednu otazku??????

Moje auticko ma uz najazdenych presne 520 tisic km a uz je to na nom poznat ... papka olej aj tecie z neho olej, mizne v nom voda.... je uz na nom poznat ze to nie je to co volakedy....
inak je este celkom v pohode no a rozmyslal som ze by som chcel dat motor pretesnit vymenit rozvody a vsetko co treba taka mensia generalka ked ze nemam so servismi skusenosti neviete mi doporucit nejaky dobry servis na zapadnom slovensku ale naozaj kvalita pretoze pocuvam mnoho ludi ako sa na tie nase servisi stazuju....a nerad by som bol oklamany ..... pocul som ze kvalitnu pracu maju v
MOTORSERVIS KOLENO BANOVCE NAD BEBRAVOU NEVIETE NIECO O TYCHTO LUDOCH ????????? alebo aj nejaky iny len nech je dobry
DAKUJEM
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 6:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no spočítaj si, koľko ťa to vyjde peniažkov (myslím opravy, ktoré xceš robiť), lebo možno za tú istú cenu si kúpiš a nasadíš nový agregát, a to by bolo lepšie ako opravovať staré, hm..........?
_________________
Mam v pi-či, je-bem miestne intrigy, a môžem si to dovoliť, úder pod pás vraciam dva krát tak silno, važím si týx, ktorí sú stále mojou oporou, mojou silnou rodinou a byť jedným z Vás mi to za to stojí
"gangsta angel"
http://www.youtube.com/watch?v=kmUflMDybGw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NRMAN
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 08.06.2007
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 7:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

wlassto Napísal:
no spočítaj si, koľko ťa to vyjde peniažkov (myslím opravy, ktoré xceš robiť), lebo možno za tú istú cenu si kúpiš a nasadíš nový agregát, a to by bolo lepšie ako opravovať staré, hm..........?


To mas pravdu len ci je to dobre neviem lebo ak kupis pouzity motor nevies aky bol a das za neho 20 000 a co potom ak bude na ho..???? a ked to necham urobit v kvalitnom servise ten motor ktory mam aspon budem vediet ze je opraveny ci nie??? ja momentalne neviem co to moze stat??? preto sa tu informujem ci niekto nemal motor v generalke a co ho to vyslo??????
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 7:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

O akymotor sa jedna?
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 8:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

NRMAN Napísal:
wlassto Napísal:
no spočítaj si, koľko ťa to vyjde peniažkov (myslím opravy, ktoré xceš robiť), lebo možno za tú istú cenu si kúpiš a nasadíš nový agregát, a to by bolo lepšie ako opravovať staré, hm..........?


To mas pravdu len ci je to dobre neviem lebo ak kupis pouzity motor nevies aky bol a das za neho 20 000 a co potom ak bude na ho..???? a ked to necham urobit v kvalitnom servise ten motor ktory mam aspon budem vediet ze je opraveny ci nie??? ja momentalne neviem co to moze stat??? preto sa tu informujem ci niekto nemal motor v generalke a co ho to vyslo??????


ja ti poviem, že aj tak by som riešil výmenu, pri najbližšej generálke, ked mi náhodou vyčíslia sumu nad 20 000sk, tak mením agregát, ale ty rob ako xceš Wink
_________________
Mam v pi-či, je-bem miestne intrigy, a môžem si to dovoliť, úder pod pás vraciam dva krát tak silno, važím si týx, ktorí sú stále mojou oporou, mojou silnou rodinou a byť jedným z Vás mi to za to stojí
"gangsta angel"
http://www.youtube.com/watch?v=kmUflMDybGw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NRMAN
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 08.06.2007
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 8:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Signum Napísal:
O akymotor sa jedna?


Je to motor X25xe alebo take nieco proste 2.5 V6 RV 1995 je v omege ....
...co som tu cital tak tu ma viac ludi taky motor ale zatial sa nikto neozval?????
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 8:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

wlassto ma pravdu,pretoze generalku pod 20000sk urcite neurobis samozrejme nieje generalka ako generalka.vybrus bloku,vybrus kluky,nove piesty+kruzky,nove hlavne+ojnicne loziska,zrovnanie hlavy valcov+nove voditka ventilov,zabrusenie ventilov+nove gufera na voditka,komplet nove tesnenia........................atd,atd
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 8:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

NRMAN Napísal:
Signum Napísal:
O akymotor sa jedna?


Je to motor X25xe alebo take nieco proste 2.5 V6 RV 1995 je v omege ....
...co som tu cital tak tu ma viac ludi taky motor ale zatial sa nikto neozval?????
A na X25XE by som urcite neriesil GO Crying or Very sad
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 9:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Signum Napísal:
NRMAN Napísal:
Signum Napísal:
O akymotor sa jedna?


Je to motor X25xe alebo take nieco proste 2.5 V6 RV 1995 je v omege ....
...co som tu cital tak tu ma viac ludi taky motor ale zatial sa nikto neozval?????
A na X25XE by som urcite neriesil GO Crying or Very sad


Môžem len súhlasiť.Mal som tiež tento motor. Na kompletnú generálku si priprav caa 50 litrov.Je to strašne drahý motor na opravu. Len výmena rozvodov a remeňa ma stála 16 tis. a to je len základ. Neviem či tých 50 bude dosť.
Byť tebou,tak pokukujem po niečom z vonku.Nejaku búračku a určite sa ti z nej ešte podarý niečo predať aj mimo motora.A určite z vonku nebude stočený tachometer.Nie ako u nás. Tu má stočené kilometre a hlavne diesle , hádam každé druhé auto. Je to nefér voči ostatným. Vedel by som ich za to biť po hlave!
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 9:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jerryl Napísal:
Signum Napísal:
NRMAN Napísal:
Signum Napísal:
O akymotor sa jedna?


Je to motor X25xe alebo take nieco proste 2.5 V6 RV 1995 je v omege ....
...co som tu cital tak tu ma viac ludi taky motor ale zatial sa nikto neozval?????
A na X25XE by som urcite neriesil GO Crying or Very sad


Môžem len súhlasiť.Mal som tiež tento motor. Na kompletnú generálku si priprav caa 50 litrov.Je to strašne drahý motor na opravu. Len výmena rozvodov a remeňa ma stála 16 tis. a to je len základ. Neviem či tých 50 bude dosť.
Byť tebou,tak pokukujem po niečom z vonku.Nejaku búračku a určite sa ti z nej ešte podarý niečo predať aj mimo motora.A určite z vonku nebude stočený tachometer.Nie ako u nás. Tu má stočené kilometre a hlavne diesle , hádam každé druhé auto. Je to nefér voči ostatným. Vedel by som ich za to biť po hlave!
Zalezi aj na tom ake piesty+kruzky by sa pouzily,ale osobne to vydim na 80litrov a viac
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 10:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Uff, za to už kúpi hádam aj ďalšiu omegu. Rolling Eyes
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
NRMAN
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 08.06.2007
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 10:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim ze mate pravdu teda ak to trvdite vy odbornici..... a neviete my niekto poradit kde by sa taky motor dal zohnat lebo ja som toto skutocne nikdy pred tym nezhanal nemam tusenie co to stoji ???
a mozno by tam nemusel ist presne taky motor ci ano?? Prosim vas poradte mi stym aspon trochu... a este niekto tu pisal ze priniesol nejaky motor z prahy a ze snim nebol velmi spokojny tak ja neviem????
DAKUJEM
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 10:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Skus na www.benneettcars.sk je to v BA predavaju pouzite diely iba na Opel aj so zarukou, alebo www.opeldiely.sk tiez v BA.Alebo naozaj doviezt radsej Omegu z vonku.Iny motor tam ide iba X20XE a to je podla mna na taky korab slabe a este X30XE sa tam davali.
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 10:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Undy. Ten to, chudák, schytal za všetkých oplistov, tak ušiel k Roveru, ale občas sa tu ukáže. Stále ho to ťahá k blesku. Wink
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 10:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte môžeš skúsiť aj www.autotuzex.sk . Je to autovrakovisko vo Vrakuni (BA). Teraz však pozerám, že im stránky nefungujú.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
NRMAN
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 08.06.2007
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 10:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="macil"]Ešte môžeš skúsiť aj www.autotuzex.sk . Je to autovrakovisko vo Vrakuni (BA). Teraz však pozerám, že im stránky nefungujú.[/quo

Dakujem vam pekne ludia ja si to prezriem a budem uvazovat ale ked tu tak vsetci svorne tvrdite ze nie go ale druhy motor tak asi viete co hovorite Laughing Laughing Laughing a este k tym autam zo zahranicia to ako by sa tam dalo nieco take najst lebo ja sa v tychto dovozoch aut velmi nevyznam......

ludia ja som si to tu pozrel a uz ide aj ten autotuzex to myslite vazne ze kupim cely motor z hruba za 17000 a bude fungovat, ako je to celkom zaujimave ale mam strach aby ma ne ....bali ????
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 11:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale to si pozeral ten X20xe ako som Ti uz pisal je slaby na taku hmotnost(vysoka spotreba) a hlavne je to 4-valec.Nepasuje kabelaz,vyfuky........................... Crying or Very sad
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 11:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pýtal si sa, či si tam máš dať niečo iné, kľudne môžeš dať iný agregát, ale počítaj s tým, že výmena ťa vyjde viac ako kebyže si tam dával ten istý agregát, pretože ten istý tam 100% bude pasovať, iný bude treba prispôsobovať a dávať a novú prevodovku
(pod pojmom ten istý agregát myslím samozrejeme už nový, ale taký typ ako si v autíčku mal) Wink
_________________
Mam v pi-či, je-bem miestne intrigy, a môžem si to dovoliť, úder pod pás vraciam dva krát tak silno, važím si týx, ktorí sú stále mojou oporou, mojou silnou rodinou a byť jedným z Vás mi to za to stojí
"gangsta angel"
http://www.youtube.com/watch?v=kmUflMDybGw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NRMAN
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 08.06.2007
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 11:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

wlassto Napísal:
pýtal si sa, či si tam máš dať niečo iné, kľudne môžeš dať iný agregát, ale počítaj s tým, že výmena ťa vyjde viac ako kebyže si tam dával ten istý agregát, pretože ten istý tam 100% bude pasovať, iný bude treba prispôsobovať a dávať a novú prevodovku
(pod pojmom ten istý agregát myslím samozrejeme už nový, ale taký typ ako si v autíčku mal) Wink


Suhlasim dam tam taky motor ako tam bol aj tak to vyjde lacnejsie ako keby mam dat tem povodny opravovat....len musim taky kus zohnat ...
ludia keby ste nieco o takom motore vedeli dajte my vediet....
Dufam ze sa mi to podari....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wlassto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.10.2006
Príspevky: 1084
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: Pi Jún 08, 2007 11:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jj, pozri z toho svojho niečo by si mohol predať, čo je ešte funkčné, a ak by sa ti podarilo kúpiť nový agregát odhadujem maxi do 25 000 aj s robotou. Wink
_________________
Mam v pi-či, je-bem miestne intrigy, a môžem si to dovoliť, úder pod pás vraciam dva krát tak silno, važím si týx, ktorí sú stále mojou oporou, mojou silnou rodinou a byť jedným z Vás mi to za to stojí
"gangsta angel"
http://www.youtube.com/watch?v=kmUflMDybGw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group