Opelclub Fórum
AUTOHIFI - DEBATA VSEOBECNE O HUDBE V AUTE
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 2:22 pm    Predmet: AUTOHIFI - DEBATA VSEOBECNE O HUDBE V AUTE Odpovedať s citátom

JE TU NIEKTO KTO SA VENUJE NAPLNO HUDBE DO AUTA CIZE AUTOHIFI AKO JA MOZME PODEBATOVAT...vseobecne transmitery autoradia...Ano povecsina chalanov tu ma pravdu kedze sa venujem predaju autohifi tie transmitery su aj u mna na predajni ...poviem takto: nie kazdy tu vie rozoznat kvaltu zvuku..su ludia ktori pocubaju hudbu a cokolvek im tam das povedia hra to dobre alebo mi to je jedno... su taki ktori preferuju funkcie a design,pokial nie si zazraty do hudby ako ja tak si to tam kludne daj....budes spokojny je to riesenie ak mas serieve radio v aute a nechces nic menit...Pokial ale pocuvas uroven informacii a vychutnavas si detail v muzike tak to tam davat zbytocne ...mam vselijkae transmitery vcelku to hra ani neprerusuje ked mas k tomu aj dialkove celkom potesi...malo by to byt uz standard a pripjenie kluca na mp3 je super vec...tak som tie transmitery skusal aj ja sadol som do auta zasunul naladil a pocuvam asi po par minutach som to vabral a dal prec ...Tu istu nahravku som nahodil do svojho alpine na cd a dal som si play.... pocuvam a hovorim si: nezrovnatelne!!!Dobra vec ten transmiter ale porovnanie z radiom alpine : velky sum ,transmiter vysky zastrete dynamika zvuku chaba detaily informacii zastrete nezrozumitelne prepinanie skladieb a vsetky veci ostatne z kluca su v poriadku..zalezi od modelu ...tie drahsie idu ok asi tolko, zasmial som sa a povedal si no more:-))) Alpine ja Alpine je prednes zvuku je neskutocny ,transmiter ti da dobry pocit mam mpr a da sa to pocuvat,nemusim kupovat nove radio a nic menit:-))...ked zoberies ceny 10-20 eur nie je co riesit ak mas seriove radio a nechces menit tak ti ostava jedine tento transmiter ....ja by som to ale v aute mat nemohol:-)) neprezil by som to lebo niekedy sa mi zda ze alpine sak nieco hraj:-))) ale to pochopim az potom zasa a opetovne ako hra Alpine az ked skusam ine znacky radii sony, jvc,panasonic atd...hladam tam ten zvuk a on tam jednoducho nie je poviem si nech zije ALPINE a tvorcom tejto znacky len vela zdravia!!nech im to ostane..su dalsie veci suvisiace repraky atd ak mas seriove je to jedno co tam das...rozpisal som sa ale uz som ticho:-))) vsetko nevie nikto ani ja a usi mame kazdy ine....podla tohio si kazdy ozvucuje auto......este poznamka:........prkrat sa mi dostali aj ine preslavene modely radii eclipse,clarion ci uz hi-end nakamichi, becker nad dizajnom by asi len kazdy mavol rukou smejd vratane znacky...ale naozaj toto su stroje ktore vedia zazrateho autohifistu priklincovat do auta a prinutit ho tam posediet par hodin..samozrejme z dobrymi reproduktormi ktore si uz dnes moze konecne dovolit aj bezny clovek a to plati aj o znacke alpine...moje prev radio od alpine bolo mini-disc stalo 29000sk....avsak dostalo nohy na parkovisku:-))).doteraz vsak jednotku davam znacke Alpine!!! takto to vyzera znacka ktoru vytaraju machri ktori maju dokonale sluchove bubienky.....Nenapisal som sem preto aby som zahadzoval alebo pochovaval nejake ine znacky alebo vychvaloval seba ....skor sa chem podelit zo skutocnostami a poznatkami ktore som ziskal pocas asi 20 rokov takze zdar oplaci:-)))
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í


Naposledy upravil frenkyto dňa Št Dec 02, 2010 8:36 pm, celkom upravené 3 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
poper25
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 10.01.2010
Príspevky: 60
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 5:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Noo celkom pekne si sa rozpisal ....
Od transprkotin:ˇ) az po alpine, ktory preferujes...
Hned v prvom rade nebudem s tebou suhlasit s tym, ze ked vymenis origo radio za ine, napr, ako preferujes alpine, pioneer, alebo hocijake radio, co ma aky taky ekvalizer, ci par nastaveni.....
ci uz frekvenciu a pod....
No zase ja z mojej kratkej 2rocnej skusenosti s auto-hifi hovorim za seba, ze moje prve radio bolo sony....
dobre, pocuval som obycajne cd, hocijaky styl, neriesil som.
potom som si kupil alpine 102ri...
no obrovsky skok, velke plus na seriovych reprakoch, ktore boli mimochdom v mojej ford fieste....
hned to bolo o niecom inom, potom prisla vymena reprakov za hertze DSK165.. no nejaky extra rozdiel to nebol...
neskor zosilovac Magnat RX-44 subak magnat. slabych 200watt rms.. ovaly magnat.. bol to set za 7-8tisic, neviem presne..
ale bolo to celkom fajne...
vydrzal som pri tom 2-3mesiace... predaval som ,
aj RADIO.... sice malo aj usb, presiel som k panasonicu.. konkretne model cq-c8405n....
na pohlad velmi pekna dizajnovka. no a co sa tyka zvuku???
uz nechcem ine radio. za tie peniaze sa to nemoze s nicim rovnat, ani s o dost drahsimi pioneermi ci alpinami...
5voltove predvystupy na zosilovace, na subwoofer.
7pasmovy equalizer, lpf, hpf.. no a vysledok je najkrajsi zvuk, aky som kedy pocul... samozrejme, je to zas len moj subjektivny nazor. aj ked pochvaleny zvuk bol u viacerych ludi....
repro osm vymenil za panasonicy. zosilovacov som mal tiez X... no toto je strasne nadlho...
_________________
Opel astra G. 1,8 16V 85kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
conos
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 22.07.2007
Príspevky: 249
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 5:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A9812 rules.... verny alpineu tiez ale skus diskutovat o hudbe na autohifi fore, tu asi vela nadsencov nenajdes Sad
_________________
---opel freunde---
opel kadett e C20NE
opel astra f gsi C20NE - donor pre kadetta
opel vectra c Y22DTR
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
poper25
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 10.01.2010
Príspevky: 60
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 5:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

conos

tak tak, aj ked ja sa k nim radim Smile

a myslim, ze sa ich tu mozno par najde.. aj ked asi nie, aby bol

frenkyto spokojny:)
_________________
Opel astra G. 1,8 16V 85kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 6:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

poper25 Napísal:
conos

tak tak, aj ked ja sa k nim radim Smile

a myslim, ze sa ich tu mozno par najde.. aj ked asi nie, aby bol

frenkyto spokojny:)
tak aj malo sa dnes ceni...verim ze tu bude viac a viacej ludi...ohladom hudby:-**))
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 6:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

poper25 Napísal:
conos

tak tak, aj ked ja sa k nim radim Smile

a myslim, ze sa ich tu mozno par najde.. aj ked asi nie, aby bol

frenkyto spokojny:)
tak aj malo sa dnes ceni...verim ze tu bude viac a viacej ludi...ohladom hudby:-**)) aspon mi tu poradia ludia ktori zase rozumeju do inych vseci...
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 7:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

POPEr moj clovek - PANASONIIIIIC Laughing , kua sa opytam na radio a vsetci ALPINE Rolling Eyes kua uz len ztoho dovodu ako ho vsetci vychvaluju a tlacia vsade si ho nekupim Very Happy

Ja tiez nedam dopustit na moj Panasonic CQ-C 7301 N : HPF/LPF, ovladanie woofra 6xRCA Wink
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 7:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

poper25 Napísal:
Noo celkom pekne si sa rozpisal ....
Od transprkotin:ˇ) az po alpine, ktory preferujes...
Hned v prvom rade nebudem s tebou suhlasit s tym, ze ked vymenis origo radio za ine, napr, ako preferujes alpine, pioneer, alebo hocijake radio, co ma aky taky ekvalizer, ci par nastaveni.....
ci uz frekvenciu a pod....
No zase ja z mojej kratkej 2rocnej skusenosti s auto-hifi hovorim za seba, ze moje prve radio bolo sony....
dobre, pocuval som obycajne cd, hocijaky styl, neriesil som.
potom som si kupil alpine 102ri...
no obrovsky skok, velke plus na seriovych reprakoch, ktore boli mimochdom v mojej ford fieste....
hned to bolo o niecom inom, potom prisla vymena reprakov za hertze DSK165.. no nejaky extra rozdiel to nebol...
neskor zosilovac Magnat RX-44 subak magnat. slabych 200watt rms.. ovaly magnat.. bol to set za 7-8tisic, neviem presne..
ale bolo to celkom fajne...
vydrzal som pri tom 2-3mesiace... predaval som ,
aj RADIO.... sice malo aj usb, presiel som k panasonicu.. konkretne model cq-c8405n....
na pohlad velmi pekna dizajnovka. no a co sa tyka zvuku???
uz nechcem ine radio. za tie peniaze sa to nemoze s nicim rovnat, ani s o dost drahsimi pioneermi ci alpinami...
5voltove predvystupy na zosilovace, na subwoofer.
7pasmovy equalizer, lpf, hpf.. no a vysledok je najkrajsi zvuk, aky som kedy pocul... samozrejme, je to zas len moj subjektivny nazor. aj ked pochvaleny zvuk bol u viacerych ludi....
repro osm vymenil za panasonicy. zosilovacov som mal tiez X... no toto je strasne nadlho...
...,,,no v prvom rade nerozumiem tvojim uvodnym vetam....ale tu sme sa dostali k tomu ako som pisal kazdy mame ine usi a ine naroky znacku panasonic a repraky panasonic vratane radia ...to by som urcite nedal do konkurencie z radiom alpine....studie vyskumy testy roky v casopisoch hifi maniakov ak to tak mam nazvat este nikdy nespochybili zvuk radia alpine....jednoducho zvuku toho stroja je konukrencia v peatch ale su to uplne ine znacky ...ktore velmi nie su zname u nas...neviem ci si mal alpine tie vysoke modely kde su nsatavitelne korekcie ,omeskanai alebo kadeco ine pripadne akusticke ladenie zvuku v kabine auta .....su to ale drahe veci ....trosku ti budem protirecit ...staci porovnanie a testy povedze desiatich rokov v casopisoch trebarz ...doteraz nikto nedal jednotku znacke panasonic skor sa ocitla nikde vzadu na konci...proste nemozes rovnat zvuk specialnych reproduktorov z komercnou znackou panasonic ...pretoze su firmy ktore robia len reproduktory do auta ...a tam by si videl na alpine co to dokaze.....Smile))nemozes rovnat vozenie na BMW zo skdovkou.......na zaver asi tolko...kazdy kupuje to radio ktore mu hra dobre....ak tebe hra dobre panasonic tak asi by si mal ostat pri tej znacke.....ten koncovy stupen na alpine 4X ampflier x 50W je totiz nieco uplne diametralne odlisne ako 4x50w.....je pravdou ze alpine zahra dobre ak mu das dobre cd:-))) ale ak mu das vysledok genialita virtualny tanec v krvi nejaky ekvalizer a podobne veci velmi podstatne nie su v studiu je predsa zvukar a ak je dobry vysledok je genialita2...ekvalizerom behas hore dole raz tak raz tak a nikdy nejko len nie tak ako ma byt....aj ked nejake male upravy na radiu celkom bodnu....alpine mozes zaradit do testu zvuku jedine ako som pisal clarion,nakamichi.eclipse,beckhem...a este zopar strojov ...raz dva by som ta presvedcil ak by si u mna prehodil to svoje radio a potom dal moje informacie by si na panasonicu urcite nepocul ako na alpine aj ked hrat to moze slusne .....k reprakom je vela znaciek ktore slusne zastebotaju....ci uz jbl,magnat ,hertz ako uvadzas ground zero atd...ja mam sinus live napriklad....cez vyhybky vsetko osobitne oddelene dufam ze to mas aj ty inak by som ta zdrbal ze pises o zvuku:-))) vzadu vysku boss vpredu JBL...myslim ze panasonic ani niíc podobne nema co by malo vysky vyhybku stredobas :-!)))..pokecame este urcite nakolko mam predajnu s tymyto vecmi kde si to mozes pozriet na inzercii.......zatial cao..
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 7:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bruno Napísal:
POPEr moj clovek - PANASONIIIIIC Laughing , kua sa opytam na radio a vsetci ALPINE Rolling Eyes kua uz len ztoho dovodu ako ho vsetci vychvaluju a tlacia vsade si ho nekupim Very Happy

Ja tiez nedam dopustit na moj Panasonic CQ-C 7301 N : HPF/LPF, ovladanie woofra 6xRCA Wink
ved pohoda rec je o zvuku nie o vybave......resp prijme radia Smile)) a dobre ze nekupis alpine aspon bude menej tych aut co harju dobre:-)))budu pozerat a pocuvat len stale moju astru:-))hpf_lpf a 60-80-120 hz atd ma kazdy alpine v zakladne vybave:-))aj rca vystupy
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 7:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

frenky - zalezi samozrejme na celkovej zostave Wink

1. kupil som auto s origo radiom - ani raz som ho nezapol - prisiel domov s autom , radio vytiahol a niekam hodil Laughing

2. namontoval som Panasonica - este s origo repro - hralo to .

3. vymenil som repro : Hertz DSK 165 , ...hmmm trosku zmena

4. pripudol woofer - hm....aj basy su tuuuc tuuuc

5. zosilnovac - a sakra nieco sa deje

6. po 5-tom bode som znenavidel MP3 format Laughing
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 7:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bruno Napísal:
POPEr moj clovek - PANASONIIIIIC Laughing , kua sa opytam na radio a vsetci ALPINE Rolling Eyes kua uz len ztoho dovodu ako ho vsetci vychvaluju a tlacia vsade si ho nekupim Very Happy

Ja tiez nedam dopustit na moj Panasonic CQ-C 7301 N : HPF/LPF, ovladanie woofra 6xRCA Wink
ved pohoda rec je o zvuku nie o vybave......resp prijme radia )) a dobre ze nekupis alpine aspon bude menej tych aut co harju dobre:-)))budu pozerat a pocuvat len stale moju astru:-))hpf_lpf a 60-80-120 hz atd ma kazdy alpine v zakladne vybave:-))aj rca vystupy
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 7:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bruno Napísal:
frenky - zalezi samozrejme na celkovej zostave Wink

1. kupil som auto s origo radiom - ani raz som ho nezapol - prisiel domov s autom , radio vytiahol a niekam hodil Laughing

2. namontoval som Panasonica - este s origo repro - hralo to .

3. vymenil som repro : Hertz DSK 165 , ...hmmm trosku zmena

4. pripudol woofer - hm....aj basy su tuuuc tuuuc

5. zosilnovac - a sakra nieco sa deje

6. po 5-tom bode som znenavidel MP3 format Laughing
samozrejme dlho som aj ja s tmy bojoval na dusi mp3 nikdy ale pretlacilo sa to proste aj mp3 su dobre naharvky...ak das 320 da s a to...to ale 128 to uz by som nahadzal do kosa:-))) jasne njalepsie stredna cesta ja mam muziku za 20000 sk v aute komplet z radiom vpredu sinus vyhabky vyska jbl,vzadu sinus live sli 240 vyhybka vyska boss kufor 2XDLD zosik mam v teste peiyng monoblock kondik ...akustika superko ak chem tlaky ked dam volume na 21 vidim dvojmo a svetla kruzia v spetakoch ked pozeram niekedy vpredu to myslim vazne za par korun...Smile))terza davam zosik vibe 2800watt rms 4 ohm-500,2 ohm-870.1ohm-1300rms...cena je nezmenena hudba za cca 20000sk:-))
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 7:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dalsi tlakar Rolling Eyes Laughing
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 7:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bruno Napísal:
dalsi tlakar Rolling Eyes Laughing
sa vas tu nakopilo pozeram...lepsie tlacit z kufra ako auto:-)))vlastne soriiiiiii oply sa nekazia:-)))
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
poper25
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 10.01.2010
Príspevky: 60
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 8:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Troska doplnim tie moje uvodne vety,
ze som nesuhlasil s tym, ze ked vymenis origo radio a das tam ine, tak to nie je rozidel,
teda ja som v tom mal vzdy obrovsky rozdiel ...

dalsia vec, nie som jediny, co si kupuje, teda momentalne kupoval auto hifi navigacie casopis....

no dostanes do ruk 10 radii, od blaupunktu au po alpinu, resp. calrion a ine znacky.

povedzme si narovinu, alpine bez toho aby bol rozbaleny alebo vyskusany je okamzite medzi prvymi prieckami testov, kdezto blaupunkt, co ja viem VDO, alebo spominany panasonic su v strede az na konci, potom sa radia testuju nejaky cas myslim, ze jednym, dvoma, mozno skupinkou ludi, ktora by sa mala dohodnut na kvalite a ponuknut objektivne hodnotenie, co ja samozrejme nemozne, na kazde radio si zvyknes a v podstate sa mu prisposobis.
okomentovat vybavu vie kazdy clovek podla papierov a vie co znamena volume....

takze ja testom neverim na 100pro .
ale zas len moj subjektivny nazor.

pocul som hrat komplet vytlmene auto ,
hlavna jednotka pioneer P88 rs -ii, co ma byt aky taky zaklad,
repro morel supremo 6.. zosiky steg K 4,02 , 4,04

pustil som to, potom v mojej byvalej fieste na tych panasonicoch 13tkach za 50eur s vyskami sinus live a nevytlmene...
rozdiel ???,
no hralo to minimalne cistejsie.. a sluch nemam az taky zly, aby som nevedel rozoznat stredy vysky basy Smileˇ

zas len moj nazor, mam muziku za cca. 1200eur.
to uz je aj tak dost, lebo za tie peniaze som m ohol mat aj nieco ine a bohuzial mi stale nieco nie je dobre.
to uz zacina byt choroba Smile
vsetko je aj o peniazoch, zas je to nenavratna inevsticia...
FRENKYTO
kedze vravis, ze mas predajnu s takymito vecickami, tak milerad sa s tebou v buducnosti snad na niecom dohodnem ....

a este kt omu panasonicu, velke plus je ten 7pasmovy ekvalizer.. je to dost rozdiel, cize nevravime o RCA ci LPF.....
kedze pocuvam od rocku cez disko po hip hop, takk mi to vyhovuje, je to fajn vecicka, ak menim styl kazdu pesnicku tak sa to nastavit nikdy dobre neda, na nijakom radiu . mozno s externym procesorom Smile

Bruno
ak si aj ty spokojny, tak si dalsi clovek, co si stoji za svojim a nedava na reci od celeho sveta, tym nechcem samozrejme nikoho urazat, alebo preferovat svoje, kazdy je s niecym spokojny Smile


A INAK. ESTE SOM NENAHODIL MUZIKU DO ASTRY, KADIAL STE PRETIAHLI KABEL OD BATERKY ????
LEBO PRECHODKU SOM NEJAK NENASIEL? CI MAM VRTAT Smile
_________________
Opel astra G. 1,8 16V 85kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 8:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

poper25 Napísal:
Troska doplnim tie moje uvodne vety,
ze som nesuhlasil s tym, ze ked vymenis origo radio a das tam ine, tak to nie je rozidel,
teda ja som v tom mal vzdy obrovsky rozdiel ...

dalsia vec, nie som jediny, co si kupuje, teda momentalne kupoval auto hifi navigacie casopis....

no dostanes do ruk 10 radii, od blaupunktu au po alpinu, resp. calrion a ine znacky.

povedzme si narovinu, alpine bez toho aby bol rozbaleny alebo vyskusany je okamzite medzi prvymi prieckami testov, kdezto blaupunkt, co ja viem VDO, alebo spominany panasonic su v strede az na konci, potom sa radia testuju nejaky cas myslim, ze jednym, dvoma, mozno skupinkou ludi, ktora by sa mala dohodnut na kvalite a ponuknut objektivne hodnotenie, co ja samozrejme nemozne, na kazde radio si zvyknes a v podstate sa mu prisposobis.
okomentovat vybavu vie kazdy clovek podla papierov a vie co znamena volume....

takze ja testom neverim na 100pro .
ale zas len moj subjektivny nazor.

pocul som hrat komplet vytlmene auto ,
hlavna jednotka pioneer P88 rs -ii, co ma byt aky taky zaklad,
repro morel supremo 6.. zosiky steg K 4,02 , 4,04

pustil som to, potom v mojej byvalej fieste na tych panasonicoch 13tkach za 50eur s vyskami sinus live a nevytlmene...
rozdiel ???,
no hralo to minimalne cistejsie.. a sluch nemam az taky zly, aby som nevedel rozoznat stredy vysky basy Smileˇ

zas len moj nazor, mam muziku za cca. 1200eur.
to uz je aj tak dost, lebo za tie peniaze som m ohol mat aj nieco ine a bohuzial mi stale nieco nie je dobre.
to uz zacina byt choroba Smile
vsetko je aj o peniazoch, zas je to nenavratna inevsticia...
FRENKYTO
kedze vravis, ze mas predajnu s takymito vecickami, tak milerad sa s tebou v buducnosti snad na niecom dohodnem ....

a este kt omu panasonicu, velke plus je ten 7pasmovy ekvalizer.. je to dost rozdiel, cize nevravime o RCA ci LPF.....
kedze pocuvam od rocku cez disko po hip hop, takk mi to vyhovuje, je to fajn vecicka, ak menim styl kazdu pesnicku tak sa to nastavit nikdy dobre neda, na nijakom radiu . mozno s externym procesorom Smile

Bruno
ak si aj ty spokojny, tak si dalsi clovek, co si stoji za svojim a nedava na reci od celeho sveta, tym nechcem samozrejme nikoho urazat, alebo preferovat svoje, kazdy je s niecym spokojny Smile


A INAK. ESTE SOM NENAHODIL MUZIKU DO ASTRY, KADIAL STE PRETIAHLI KABEL OD BATERKY ????
LEBO PRECHODKU SOM NEJAK NENASIEL? CI MAM VRTAT Smile
musis najst nieked priestor na aute ked otvoris kapotu ..ja vecsinou skusam davat okolo lanka ktore je na otvasranie prednej kapoty tam trosku prevrtam dam hmotu na tesnnie a je to....neviem ako to ma riesen astzra G ale viem ze s tym problem nebude.....raz som mal nisana a tam som sa na to vykaslal fakt som nenasiel vhodne miesto a majitel nechcel nic menit...vrtat na astre by to problem byt nema trosku pospekuluj a najdes riesenie...ja som nenapisal ze nie je rozdiel serioveho radia ked ho vymenis za nejake ine len ze to nema vyznam menit ak mas povodne repraky a tie nechas tak a testy to nemas pravdu osbne som bol pri nich prtoze som autorizovanym predajcom www.autohificlub.sk a tam by si pocul hrat zakladny model alpine z vyzzsimi modelmi roznych znaciek vsetky by harli super az kym by si nedal alpine ...potom uz je to vyzsia cenova skupina....spochybnit zvuka radia alpine a porovnavat z inymi ze su lepsie pristroje neoklames az 30-40 percent viacej informacii ako ostane znacky....zvuk originalnej nahravky ...bez eqvalizera sam vidis eqvalizery sa vytratili prisli studia ktore hudbu vyladia a ak nehra dobre tak je zvukar pako.....jasne pokecame este....v pohode
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í


Naposledy upravil frenkyto dňa Ne Feb 21, 2010 8:26 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 8:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

citujem : ak menim styl kazdu pesnicku tak sa to nastavit nikdy dobre neda, na nijakom radiu . mozno s externym procesorom

vidis - kup si Alpine a knemu procesor Imprit Laughing

AutoHifiNav. - mam vsetky cisla , ale mal som pocit a nielen ja , ze sa tam dost preferoval Ground Zero / ale stailo si pozriet vydavatela a bolo to kazdemu jasne/ . Tiez neverim testom na 100% - beriem ich len ako taky navod
Wink
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 8:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bruno Napísal:
citujem : ak menim styl kazdu pesnicku tak sa to nastavit nikdy dobre neda, na nijakom radiu . mozno s externym procesorom

vidis - kup si Alpine a knemu procesor Imprit Laughing

AutoHifiNav. - mam vsetky cisla , ale mal som pocit a nielen ja , ze sa tam dost preferoval Ground Zero / ale stailo si pozriet vydavatela a bolo to kazdemu jasne/ . Tiez neverim testom na 100% - beriem ich len ako taky navod
Wink
alpine sa netsetuje len u nas... proste ked to pustis tak sam zistis.....najlepsie mat radi viacje po ruke a tam je to badatelne tie ostatne znacky inak to ground zero je nic moc to tvrdim aj ja a mas aj pravdu co si napisal alpine vsak netestuje ground zero:-)) a nerozpravam len o autohifi...su ine casopisy a ini borci ktori to testuju..vela penazi malo muziky ta znacka aspon co som mal ja osobne to ani uz predavat nebudem vsetko to hori:-)))prinajmensom ludia chcu tlaky nie nejake prekreslenie pokial to netlaci tak sa pridava az nie je co pridat Smile))len sa zdymi....inak ground zero uz nema autodax:-)) maju to ini uz kriza a vysoka cena znacky je nekpompromisna:-))
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
poper25
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 10.01.2010
Príspevky: 60
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 8:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

presne tak,

najradsej by som bol, keby som mohol pri 20tke volume rozbijat basakmi okna na celom parkovisku, panelakoch a trhat asfalt na ceste Very HappyVery HappyVery Happy

a pri 30tke by mi auto skakalo Very Happy
_________________
Opel astra G. 1,8 16V 85kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 8:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

poper25 Napísal:
presne tak,

najradsej by som bol, keby som mohol pri 20tke volume rozbijat basakmi okna na celom parkovisku, panelakoch a trhat asfalt na ceste Very HappyVery HappyVery Happy

a pri 30tke by mi auto skakalo Very Happy
supni dva dld basaky staci ja mam najlacnejsie len preto ze ludia cvakaju neskutocne love za to co nehra lebo znacka ....141,7 dB ZA PAR KORUN SIEL SOM LEN TAK ZMERAT ANI TO NEBOLO NAPLNO...PIANKO NIEKEDY MAM PROBLEM PREHLTNUT ZA JAZDY TAK TO ZATLACI..Smile)
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Ďalší
Strana 1 z 22

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group