Opelclub Fórum
AUTOHIFI - DEBATA VSEOBECNE O HUDBE V AUTE
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
poper25
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 10.01.2010
Príspevky: 60
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 8:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dl 12tky???
ci ake mas???

ja mam momentalne 2x infinity ref 1260w....
slabsi priemer. ale spokojnost
_________________
Opel astra G. 1,8 16V 85kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 8:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

poper25 Napísal:
dl 12tky???
ci ake mas???

ja mam momentalne 2x infinity ref 1260w....
slabsi priemer. ale spokojnost
NIE JA MAM TIE NAJLACNEJSIE ST12:-))) NORMALNE NEVYHORIA NECHAPEM SAM MAM FOTO MOJA ASTRA A HUDBA V NEJ....V MOJ OPEL MRKNI JA NEJAK NEDAVAM, NA DIZAJN LEBO TO PREDAVAM TAK IDE DO KUFRA A VON A TAK SKUSAM ....
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
poper25
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 10.01.2010
Príspevky: 60
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 8:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

hmm, vyzera to fajn..
az na to, ked tam vidim ten peyiing , ci co to je Smile

a v sedane ? hmm, no neviem ci to je bohvie co.... ci ano?
_________________
Opel astra G. 1,8 16V 85kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 9:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

poper25 Napísal:
hmm, vyzera to fajn..
az na to, ked tam vidim ten peyiing , ci co to je Smile

a v sedane ? hmm, no neviem ci to je bohvie co.... ci ano?
mam z tej rady monoblock 3000 vat je tam 140 a poistka tlaci to nenormalne mam to na 2 ohm 870 rms naoazj za tie peniaze co to stoji sa opalti....je vsak problem v lete ked hra tak sa prehrieva uz mam iny na test vibe monoblok z ventilatorm z rovnakymi paramaetrami.....mal som od groun dero monoblocka nestihal na ten paying....ak mas malo penazi tak do 300 eur nic nenajdes co tomu konkuruje a to nevravim ze stoji novy okolo -170 eur s nim som natlacil a robi to taky bordel...a to je stabilny do 4,2,1 ohm + dialkove u nas na tom fici skoro kazdy mrkni obchod ktory mam v sekci inzercia predaj-ponukam autohifi subwoofre zosiky atd takto vyzera u mna na predajni...
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
poper25
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 10.01.2010
Príspevky: 60
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 9:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

hmmm, tak co ja viem,
ja mam mac audio feraless 1000D, je udavanych 900 do 2ohmov,
ale mam odskusane, zue drzi az do 1ohmu Smile

a cena ja 200eceik....
_________________
Opel astra G. 1,8 16V 85kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 9:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

poper25 Napísal:
hmmm, tak co ja viem,
ja mam mac audio feraless 1000D, je udavanych 900 do 2ohmov,
ale mam odskusane, zue drzi az do 1ohmu Smile

a cena ja 200eceik....
mac audi fearles som mal v lete na ZT dld15 tky 2 x ma to nejakych 800 rms tie baskay do dvoch omov ale znesu aj viac som napojil na ten mac audi ferales 1000 hral 15 minut a vypol stale to iste dokola mac audio sa odlepilo z vrchu:-))) nestihal ma blbo chladenie dole na hlavu postavene celkovo slabo chladenie na nom keby mal ventilator pohoda....do 1 ohm vyhori ked mu nalozim:-)) mna ten zosik sklamal vsad e o nom pisu ten paying znesie viacej a stoji menej....mac audi na jedne basak hej na dva nestiha moc ale moc sa hreje v lete...inak ja super...
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
poper25
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 10.01.2010
Príspevky: 60
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 9:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

koli domu dostane na leto este zo dva ventilatory Smile
noo ten peiying je teda aka cena????
nejaky link nan?
_________________
Opel astra G. 1,8 16V 85kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Ne Feb 21, 2010 9:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

poper25 Napísal:
koli domu dostane na leto este zo dva ventilatory Smile
noo ten peiying je teda aka cena????
nejaky link nan?
neviem kolko je cena na nete ale predpokladma ze bude okolo 5500 sk tak nejak neviem ci je link nejaky to vozime z polska ...ale predavaju to vsade uz po slovensku n sa to dobre chytlo odstavuje to znackove zosiky...lebo su lacne....mac audio ak by mal ventilator tak bude ok....celkom slusne hral na 15 tky dld...ako aj ten peying myslim ze mac audi mal poistky 3X30 nie?ten ma 4x 35:-))) mac audi by mal byt kvalitnejsi zosik to uz neviem co sa testu tyka co som mal konkuruje mu...a je tam ten 1 ohm stabilita naviac...vibe som mal monobloky asi 20 kusov zosikov v lete som predaval po 250 eur stoji nejakych350- 390 eur to uz je ina kavicka :-!))este ze som si jedne nechal pre seba:-)))500-870-1300 rms 4,2,1 ohm...kamosi mi to vycistili hned:-)))a ma to ventilator .-))
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coli84
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.03.2010
Príspevky: 201
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Št Mar 04, 2010 1:14 am    Predmet: Odpovedať s citátom

tak sa pridám aj ja,tiež mám Alpine rádio a maximálna spokojnosť hlavne kôli interface,teda káblu ktorému si rádio rozumie s ovládaním na volante a tiež prehladnosti a pohybu medzi jednotlivími foldermi a skladbami.no vôbec by som sa nebál ísť ano do iných značiek,už spomenutých Nakamichi ale bo Pioneer.dalej môj vlastný názor a osobná skúsenosť je tlmenie a poriadna inštalaácia stredobasu do dverí a správneho smerovanie výškového,a pokiaľ už ide naozaj o kvalitu tak potom aj stredového reproduktora,je podla mňa osobne úplne zbytočné tlačiť reprá do zadného plata či zadných dverí,radšej inevstovať viac do predkov,porpípade si priplatiť za trojpásmo a potom sa už dá aj o kvalit hovoriť Laughing ... ja sa už trápim z audiom od októbra a stále mi ešte k úspešnému koncu zostáva vela vela roboty,no dúfam že už čoskoro si poviem že som si tam naozaj naložil sounquality music Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Št Mar 04, 2010 11:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom

coli84 Napísal:
tak sa pridám aj ja,tiež mám Alpine rádio a maximálna spokojnosť hlavne kôli interface,teda káblu ktorému si rádio rozumie s ovládaním na volante a tiež prehladnosti a pohybu medzi jednotlivími foldermi a skladbami.no vôbec by som sa nebál ísť ano do iných značiek,už spomenutých Nakamichi ale bo Pioneer.dalej môj vlastný názor a osobná skúsenosť je tlmenie a poriadna inštalaácia stredobasu do dverí a správneho smerovanie výškového,a pokiaľ už ide naozaj o kvalitu tak potom aj stredového reproduktora,je podla mňa osobne úplne zbytočné tlačiť reprá do zadného plata či zadných dverí,radšej inevstovať viac do predkov,porpípade si priplatiť za trojpásmo a potom sa už dá aj o kvalit hovoriť Laughing ... ja sa už trápim z audiom od októbra a stále mi ešte k úspešnému koncu zostáva vela vela roboty,no dúfam že už čoskoro si poviem že som si tam naozaj naložil sounquality music Cool
sewas....vsetko je ok len to zadne platno...je to zaklad...ak to mas cez vyhybky tak otacas hlavu kde je co nad tebou...je to zaklad hudby ...staci malo penazi...ked budes mat cestu okolo tak napis uvidis ako zmenis nazor a budes utekat do obchodu chcem kompa dozadu:-))) a ak nakamichi to je hi-end to sa nezrovnava z beznymi znackami....jedine ak vzhlad ten je hrozny....ja osobne ho nemam v aute pretoze alpine mu konkuruje a ten vzhlad troska odsotuje ako aj clarion ale je vela radii naozaj co cinkaju:-))) urcite nie vsak tie komercne znacky...kecneme niekedy....
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coli84
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.03.2010
Príspevky: 201
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Št Mar 04, 2010 2:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

čau čau....niekomu sa to tak páči niekomu nie,už som počul hrať naozaj vela áut no najvernejšie podanie dosiahneš jedine tak ked ti zvuk ide iba spredu,dokonca moja prvá montáž bola z reprákmi na zadnom plate no predok bol predsa len niekolko násobne silnejší,aj ked ideš na koncert či sadneš do nahrávacieho štúpdia zvuk ide iba odtiaľ kde stojí spevák či je rozmiestnená kapela a preto som ja osobne zástanca takéhoto riešenia....súhlasím s tým že si niekedy môžme skúsenosti vymeniť osobne Wink ,ešte dokončím tretie pásmo na palubovke a bude to ok.....a možno ked sa poštastí tak ešte ku aparátu pridám procák PXA H100,tj IMPRINT a uvidíme,vela si od toho slubujem no ešte som ho nepočul,uvidíme....a ešte ku rádiám Naka,ich dizajn je svojskí to je fakt,no myslím že čo ušetria na farebných diódkach a podobných cirkusoch investujú do zvuku,ich výbava tiež nieje nejaká nabytá ale zvuk je neskutočný,niekedy lepší ako Alpine Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Št Mar 04, 2010 9:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

coli84 Napísal:
čau čau....niekomu sa to tak páči niekomu nie,už som počul hrať naozaj vela áut no najvernejšie podanie dosiahneš jedine tak ked ti zvuk ide iba spredu,dokonca moja prvá montáž bola z reprákmi na zadnom plate no predok bol predsa len niekolko násobne silnejší,aj ked ideš na koncert či sadneš do nahrávacieho štúpdia zvuk ide iba odtiaľ kde stojí spevák či je rozmiestnená kapela a preto som ja osobne zástanca takéhoto riešenia....súhlasím s tým že si niekedy môžme skúsenosti vymeniť osobne Wink ,ešte dokončím tretie pásmo na palubovke a bude to ok.....a možno ked sa poštastí tak ešte ku aparátu pridám procák PXA H100,tj IMPRINT a uvidíme,vela si od toho slubujem no ešte som ho nepočul,uvidíme....a ešte ku rádiám Naka,ich dizajn je svojskí to je fakt,no myslím že čo ušetria na farebných diódkach a podobných cirkusoch investujú do zvuku,ich výbava tiež nieje nejaká nabytá ale zvuk je neskutočný,niekedy lepší ako Alpine Very Happy
presne tak....ako vravis....tak ten imprit som ja pocul hrat raz....na reprakoch rockford fosgate boli to drahe reproduktory vpredu aj vzadu....vies ja uz nekupujem ani drahe veci...robim s tym ale mam lacne sinus live vysky su ine to je pravda bosch a jbl...ale zadne platno to bez toho suche...2 repraky nikdy nie su 4....proste to by mi chybalo ....zasa ak v kufri nemam dva basaky nebavi ma zit...mam chut naladim pianko na zvuk ak ma to chatne tak zasa bum bum:-))) jasne muzicku v predu sa da urobit pekne urcite....ak ti to postacuje tak vlastne naco riesit nieco ine....ale uz tvrdim jedno nie je vsetko super co je drahe....Smile)) a co vozis ake znackky?
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í


Naposledy upravil frenkyto dňa Pi Mar 05, 2010 1:12 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tuning-hifi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 10.12.2009
Príspevky: 2906
Bydlisko: Martin, Pata

PríspevokZaslal: Št Mar 04, 2010 11:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

hehe cafte blazni do hifi. .tka sa pridam aj ja.. co sa tyka radia, ja som uz z Alpiny "vytriezvel"??? Laughing , nie presiel som o level vyzsie.. ka klasicke autoradio, tak Becker.. klasicky dizajn, super vybava a super zvuk... Reproduktory??? Hmm.. to je u mna zlozitejsie kedze nosim 3 znacky audia na SR a CR... Takze uz len z obchodneho pristupu nemozem mat inu zostavu.. Hm, ked som zacinal s hudbou, presiel som 6-timi levelmi uprav.. kym mi auto nerozbili v cechach...hmm.. a terajsia zostava??? Hmm.. Je to malinko zlozitejsie, lebo obe auta cakaju na vyvarenie a bez vyvarky nema zmysel ist do kvalitnejsej zostavy, lebo bud by chabalo tlmenie alebo by sa pri vyvarke znehodnotilo.. tak docasne cakam..Blacky je doma len kratko, takze vlasen este neam nic urobene.. nejake nic moc radio, ktore som dostal spolu s autom a uz neviem ako vybehane papieraky.. no ale uz je v plane nieco lepsie.. No a Drobcek, je na tom o malinko lepsie, ma autoradio Blaupunkt (docasne) predne repro Polk Audio DB 6500 a zande repro boli donedavna Signat Fury 116... Inak spekulujem s kamaratom , ze si postavime PC do auta. Takze bud bude Head unit Becker alebo Xenarc

ostatne v plane:
Blacky: Polk audio Show car
Predne dvere: Polk MM6501, 2 sety
Zadne dvere: Polk MM521, 2 sety
Subwoofer: Polk SR 104 DVC
Subwoofer laktova opeirka: Polk MM840 DVC (taky maly nasrdeny basak)
Zosilnovace: Signat ROM 4 + Signat ROM 2 + Signat ODC 5000
Kapacitory: Signat 12 F + Signat 2F

Drobcek: Audiotop Show car
Predne dvere: 4-pasmovy !!! skladany repro set Audiotop (2x WF16 + 1x W162 + MDS40P + TDS25PK + vlasné skladané výhybky)
Zadné dvere: 2 pásnový set Adiotop ( 2x W132 + TDS25PK)
skrytý subwoofer v blatníkoch: 2x Polk MM1040DVC
Zosilnovace v predných sedackach: 1x DX600.1 a 1x AX85.4
5.-te dvere: 1x Coax 16 + zosilnovac AX55.2
kapacitor: 2x Signat 12F
Vyberatelny kufrový dizajn box: 3x Subwoofer Audiotop WN12.4D + 1x komponentný set ATM 13/2P + 2x zosilnovac DX800.1 + 1x AX55.2 + kapacitor 2x CAP-2RE

u obidvoch je ratane tlmenie znacky DEI + kompletne vystriekanie kaucukovym Body-ckom

U oboch aut je ratany 160 A alternator MSD a gelova autobeteria.. Cely audio okruh je prjektovany kao uplne nezavysly od palubnej siete, koli dlhodobemu hranu..

ak chcete kuknut o co sa jedna, tak kuknute moju stranku.. to tlacitko s "www" Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Blacky - Opel Omega A Limuzina 2,6i CD manual
Drobcek2 - Opel Omega A Caravan 2,6i CD Automat
Evolution - Opel Omega B limuzina 2,0i 16v manual
Evolution II - Opel Omega B limuzina 2,5 V6 manual
Srsen - Opel Corsa A 1,2
Maco - Mitsubishi Pajero Wagon GLS 3.0 V6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Pi Mar 05, 2010 1:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

frenkyto Napísal:
coli84 Napísal:
čau čau....niekomu sa to tak páči niekomu nie,už som počul hrať naozaj vela áut no najvernejšie podanie dosiahneš jedine tak ked ti zvuk ide iba spredu,dokonca moja prvá montáž bola z reprákmi na zadnom plate no predok bol predsa len niekolko násobne silnejší,aj ked ideš na koncert či sadneš do nahrávacieho štúpdia zvuk ide iba odtiaľ kde stojí spevák či je rozmiestnená kapela a preto som ja osobne zástanca takéhoto riešenia....súhlasím s tým že si niekedy môžme skúsenosti vymeniť osobne Wink ,ešte dokončím tretie pásmo na palubovke a bude to ok.....a možno ked sa poštastí tak ešte ku aparátu pridám procák PXA H100,tj IMPRINT a uvidíme,vela si od toho slubujem no ešte som ho nepočul,uvidíme....a ešte ku rádiám Naka,ich dizajn je svojskí to je fakt,no myslím že čo ušetria na farebných diódkach a podobných cirkusoch investujú do zvuku,ich výbava tiež nieje nejaká nabytá ale zvuk je neskutočný,niekedy lepší ako Alpine Very Happy
presne tak....ako vravis....tak ten imprit som ja pocul hrat raz....na reprakoch rockford fosgate boli to drahe reproduktory vpredu aj vzadu....vies ja uz nekupujem ani drahe veci...robim s tym ale mam lacne sinus live vysky su ine to je pravda bosch a jbl...ale zadne platno to bez toho suche...2 repraky nikdy nie su 4....proste to by mi chybalo ....zasa ak v kufri nemam dva basaky nebavi ma zit...mam chut naladim pianko na zvuk ak ma to chatne tak zasa bum bum:-))) jasne muzicku v predu sa da urobit pekne urcite....ak ti to postacuje tak vlastne naco riesit nieco ine....ale uz tvrdim jedno nie je vsetko super co je drahe....Smile))

_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í


Naposledy upravil frenkyto dňa Pi Mar 05, 2010 1:21 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
frenkyto
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.09.2009
Príspevky: 235
Bydlisko: Svidnik

PríspevokZaslal: Pi Mar 05, 2010 1:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tuning-hifi Napísal:
hehe cafte blazni do hifi. .tka sa pridam aj ja.. co sa tyka radia, ja som uz z Alpiny "vytriezvel"??? Laughing , nie presiel som o level vyzsie.. ka klasicke autoradio, tak Becker.. klasicky dizajn, super vybava a super zvuk... Reproduktory??? Hmm.. to je u mna zlozitejsie kedze nosim 3 znacky audia na SR a CR... Takze uz len z obchodneho pristupu nemozem mat inu zostavu.. Hm, ked som zacinal s hudbou, presiel som 6-timi levelmi uprav.. kym mi auto nerozbili v cechach...hmm.. a terajsia zostava??? Hmm.. Je to malinko zlozitejsie, lebo obe auta cakaju na vyvarenie a bez vyvarky nema zmysel ist do kvalitnejsej zostavy, lebo bud by chabalo tlmenie alebo by sa pri vyvarke znehodnotilo.. tak docasne cakam..Blacky je doma len kratko, takze vlasen este neam nic urobene.. nejake nic moc radio, ktore som dostal spolu s autom a uz neviem ako vybehane papieraky.. no ale uz je v plane nieco lepsie.. No a Drobcek, je na tom o malinko lepsie, ma autoradio Blaupunkt (docasne) predne repro Polk Audio DB 6500 a zande repro boli donedavna Signat Fury 116... Inak spekulujem s kamaratom , ze si postavime PC do auta. Takze bud bude Head unit Becker alebo Xenarc

ostatne v plane:
Blacky: Polk audio Show car
Predne dvere: Polk MM6501, 2 sety
Zadne dvere: Polk MM521, 2 sety
Subwoofer: Polk SR 104 DVC
Subwoofer laktova opeirka: Polk MM840 DVC (taky maly nasrdeny basak)
Zosilnovace: Signat ROM 4 + Signat ROM 2 + Signat ODC 5000
Kapacitory: Signat 12 F + Signat 2F

Drobcek: Audiotop Show car
Predne dvere: 4-pasmovy !!! skladany repro set Audiotop (2x WF16 + 1x W162 + MDS40P + TDS25PK + vlasné skladané výhybky)
Zadné dvere: 2 pásnový set Adiotop ( 2x W132 + TDS25PK)
skrytý subwoofer v blatníkoch: 2x Polk MM1040DVC
Zosilnovace v predných sedackach: 1x DX600.1 a 1x AX85.4
5.-te dvere: 1x Coax 16 + zosilnovac AX55.2
kapacitor: 2x Signat 12F
Vyberatelny kufrový dizajn box: 3x Subwoofer Audiotop WN12.4D + 1x komponentný set ATM 13/2P + 2x zosilnovac DX800.1 + 1x AX55.2 + kapacitor 2x CAP-2RE

u obidvoch je ratane tlmenie znacky DEI + kompletne vystriekanie kaucukovym Body-ckom

U oboch aut je ratany 160 A alternator MSD a gelova autobeteria.. Cely audio okruh je prjektovany kao uplne nezavysly od palubnej siete, koli dlhodobemu hranu..

ak chcete kuknut o co sa jedna, tak kuknute moju stranku.. to tlacitko s "www" Laughing Laughing Laughing Laughing
ed jasne ci becker nakamichi eclipse clarion alpine tu uz ani nie je co vytykat zvuku.....urcite vies o com vravis....tak makaj a prid sa ukazat:-)))ake znacky vozis?
_________________
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coli84
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.03.2010
Príspevky: 201
Bydlisko: Levice

PríspevokZaslal: Pi Mar 05, 2010 2:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tuning-hifi,mňa by zaujímalo čo je to audiotop za značku,pozeral som aj tú vašu stránku aj stránku priamo audiotop a na pohlad,teda na obrázkoch Smile to nevypadá zle,no nikde som nenašiel cennk a web shop na vašej stránke nejako nefunguje......ďalej či by sa sem nedali hodiť fotky tých dvoch áut čo ste robili,alebo aspoň link,poprípade keby boli fotky robené aj počas stavby Smile
inak ja mám v aute v predných dverách Moper Tempo na zosík STEG QM a rádio Alpinku 9886r a pomali sa už dorbia aj domčeki pre stredy AIWA ale tie sa budú v blízkej dobe aj tak meniť,buď za DLS alebo Hertz to sa ešte uvidí,subwoofer JLaudio pôjde 6" teda 16,5 cmm pod palubovku,podla toho ako napojím set v predu to pôjde všetko na ten jeden STEG alebo dokúpim na sub ešte jeden zosík,alebo si to zapojím do aktívu no to bude chcieť kopu zosíkov,presne min 4 kusi a tým pádom bude kufor dosť zaprataný čo by som moc nechcel aj ked mám kombík Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tuning-hifi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 10.12.2009
Príspevky: 2906
Bydlisko: Martin, Pata

PríspevokZaslal: Pi Mar 05, 2010 10:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

coli84 Napísal:
tuning-hifi,mňa by zaujímalo čo je to audiotop za značku,pozeral som aj tú vašu stránku aj stránku priamo audiotop a na pohlad,teda na obrázkoch Smile to nevypadá zle,no nikde som nenašiel cennk a web shop na vašej stránke nejako nefunguje......ďalej či by sa sem nedali hodiť fotky tých dvoch áut čo ste robili,alebo aspoň link,poprípade keby boli fotky robené aj počas stavby Smile
inak ja mám v aute v predných dverách Moper Tempo na zosík STEG QM a rádio Alpinku 9886r a pomali sa už dorbia aj domčeki pre stredy AIWA ale tie sa budú v blízkej dobe aj tak meniť,buď za DLS alebo Hertz to sa ešte uvidí,subwoofer JLaudio pôjde 6" teda 16,5 cmm pod palubovku,podla toho ako napojím set v predu to pôjde všetko na ten jeden STEG alebo dokúpim na sub ešte jeden zosík,alebo si to zapojím do aktívu no to bude chcieť kopu zosíkov,presne min 4 kusi a tým pádom bude kufor dosť zaprataný čo by som moc nechcel aj ked mám kombík Smile

tie 2 sa len planuju.. zopar uz beha po cestach aj polk audio, aj signat.. Inak cennik je priamo na stranke.. ale mas tu link pre istotu..

Cenník Audiotop http://tuning-hifi.eu/pdf/cennik/Audiotop.pdf
Cenník Polk Audio http://tuning-hifi.eu/pdf/cennik/signat.pdf
Cenník Signat http://tuning-hifi.eu/pdf/cennik/signat.pdf

Inak ten Audiotop je fakt super, jeho nevyhodou je trochu nizsia citlivost, co je zial danou za kvalitnejsi zvuk.. su vyrabane priamo v taliansku... teda aspom rada Pulse Bass a Nemesis... mas to kvalitne vyrobene a ak si si vsimol, je tam aj frekvencna charakteristika kazdeho reproduktoru...
_________________
Blacky - Opel Omega A Limuzina 2,6i CD manual
Drobcek2 - Opel Omega A Caravan 2,6i CD Automat
Evolution - Opel Omega B limuzina 2,0i 16v manual
Evolution II - Opel Omega B limuzina 2,5 V6 manual
Srsen - Opel Corsa A 1,2
Maco - Mitsubishi Pajero Wagon GLS 3.0 V6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
tuning-hifi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 10.12.2009
Príspevky: 2906
Bydlisko: Martin, Pata

PríspevokZaslal: Pi Mar 05, 2010 10:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

frenkyto Napísal:
ed jasne ci becker nakamichi eclipse clarion alpine tu uz ani nie je co vytykat zvuku.....urcite vies o com vravis....tak makaj a prid sa ukazat:-)))ake znacky vozis?


no hadam nebudem mat casto take sialene dni ako dnes... Z audia vozim Signat, Polk Audio (zatial len car audio) a Audiotop...

Signat > Nemecko
Polk Audio > USA
Audiotop > Taliansko

a okrem toho furu znaciek na performance tuning, hlavne na japonske auta (kedze to u nas vemi nik nerobil a chalani to krvopotne zhanali kade tade - teraz chodia za mnou) a exkluzívne disky, brzdy a podobne.. ale aj na ople sa co to najde.. Wink Laughing
_________________
Blacky - Opel Omega A Limuzina 2,6i CD manual
Drobcek2 - Opel Omega A Caravan 2,6i CD Automat
Evolution - Opel Omega B limuzina 2,0i 16v manual
Evolution II - Opel Omega B limuzina 2,5 V6 manual
Srsen - Opel Corsa A 1,2
Maco - Mitsubishi Pajero Wagon GLS 3.0 V6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi Mar 05, 2010 11:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nuž, ja už uznávam len Bosch Group Smile
Teda Becker, Blaupunkt.
Dizajn ma nezaujíma, ale zaujíma ma jednoznačnosť ovládania, tzn., chcem rádio ovládať aj v rukaviciach.

V jednom aute mám toto:
http://www.testujeme.infopres.sk/testy/auta/0011/autoradio-blaupunkt-acapulco.htm

A v druhom bohužiaľ VDO, ale aspoň mi ukazuje rýchlosť, napätie batérie a iné srandy.

Ináč, priznám sa, že aj keď som Bosch fan, veľmi som pred pár dňami rozmýšľal nad novým modelom Alpine, ktorý už nemá tie trápne 4 tlačítka a ďalšie mrňavé, ale má centrálne umiestnený veľký kruhový ovládač. Kúpil by som si ho práve pre jednoznačnosť ovládania, ale musím si to ešte vyskúšať. Smile
_________________


Naposledy upravil Kajo dňa So Mar 06, 2010 1:07 am, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tuning-hifi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 10.12.2009
Príspevky: 2906
Bydlisko: Martin, Pata

PríspevokZaslal: Pi Mar 05, 2010 11:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kajo Napísal:
Nuž, ja už uznávam len Bosch Group Smile
Teda Becker, Blaupunkt.
Dizajn ma nezaujíma, ale zaujíma ma jednoznačnosť ovládania, tzn., chcem rádio ovládať aj v rukaviciach.

V jednom aute mám toto:
[url][http://www.testujeme.infopres.sk/testy/auta/0011/autoradio-blaupunkt-acapulco.htm/url]

A v druhom bohužiaľ VDO, ale aspoň mi ukazuje rýchlosť, napätie batérie a iné srandy.

Ináč, priznám sa, že aj keď som Bosch fan, veľmi som pred pár dňami rozmýšľal nad novým modelom Alpine, ktorý už nemá tie trápne 4 tlačítka a ďalšie mrňavé, ale má centrálne umiestnený veľký kruhový ovládač. Kúpil by som si ho práve pre jednoznačnosť ovládania, ale musím si to ešte vyskúšať. Smile

heh.. ale ten je len na I-pod.. to nema nai CD mechaniku
_________________
Blacky - Opel Omega A Limuzina 2,6i CD manual
Drobcek2 - Opel Omega A Caravan 2,6i CD Automat
Evolution - Opel Omega B limuzina 2,0i 16v manual
Evolution II - Opel Omega B limuzina 2,5 V6 manual
Srsen - Opel Corsa A 1,2
Maco - Mitsubishi Pajero Wagon GLS 3.0 V6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Ďalší
Strana 2 z 22

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group