Opelclub Fórum
blok-konštrukcia

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
tomert23
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 10.05.2007
Príspevky: 5
Bydlisko: galanta

PríspevokZaslal: St Máj 16, 2007 1:37 pm    Predmet: blok-konštrukcia Odpovedať s citátom

Potreboval by som len informáciu. C14SZ má suché alebo mokré vložky alebo to je bez vložiek ako ma alebo mal VAZ. Ked sú tam suché vložky dajú sa menit? alebo len výbrus a hotovo. Dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: St Máj 16, 2007 9:43 pm    Predmet: Re: blok-konštrukcia Odpovedať s citátom

tomert23 Napísal:
Potreboval by som len informáciu. C14SZ má suché alebo mokré vložky alebo to je bez vložiek ako ma alebo mal VAZ. Ked sú tam suché vložky dajú sa menit? alebo len výbrus a hotovo. Dakujem
Je tam potrebne urobit vybrus,ale podla mna sa ti to neoplati.Radsej si zozen druhy polomotor,pripadne motor urcite ta to vyde lacnejsie.Predpokladam,ze mas auto r.v. tak okolo 96 a bola by to pre teba velmi velka investycia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tomert23
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 10.05.2007
Príspevky: 5
Bydlisko: galanta

PríspevokZaslal: Št Máj 17, 2007 6:38 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie nepotrebujem to ja.Ja mám C14SE. Len sme diskutovali s kamošmi či sa dá urobit z 1.2 -1.4. Je tam rozdiel vo vrtaní asi 5mm no a nevieme či sa to vyriešit len výmenou vložiek ,Viem že je výhodnejšie zohnat rovno 1.4 ale len tak zo zaujímavosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group