Opelclub Fórum
Aké policajné krytie poznáme? +miesta, kde dať pozor +autá
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI....
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Jan 25, 2010 5:47 pm    Predmet: Aké policajné krytie poznáme? +miesta, kde dať pozor +autá Odpovedať s citátom

Táto téma by mala pomôcť odhaliť nefér spôsoby charakteristické pre dopravnú políciu SR.
Moje skúsenosti z normálnych demokratických krajín západného typu sú, že napr. ak polícia meria rýchlosť, jasne to dá najavo (MIRO LONDON mi to isto potvrdí).
Taktiež, ak je na ceste nebezpečné miesto, kde by napr. otáčanie vozidiel v križovatke ohrozovalo ostatných, policajt sa postaví k tomuto miestu a usmerňuje dopravu (na SK sa policajt ukryje v kríku a pokutuje skutok).
Keďže evidentne prioritou SK dopravnej polície nie je bezpečnosť, ale naopak, zrejme ide o to, aby vodiči robili čo najviac priestupkov a aby sa vyzbieralo čo najviac peňazí na pokutách, navrhujem odhaliť všetky zákerné krycie praktiky policajtov.
Je to v záujme bezpečnosti - ak totižto odhalím skrytého policajta na nebezpečnom mieste, pôjdem tam pomaly. Ak by som ho neodhalil, mohol by som ísť nevdojak rýchlo a ohroziť tak všetkých. (Poznámka - toto nie je príspevok namierený proti jednotlivým policajtom, ale proti debilnému systému, ktorý ich núti napr. ležať v blate alebo triasť sa zimou v aute s vypnutým motorom...)
Začnem teda:

- najnovší trik BA polície pri meraní rýchlosti - meria sa laserom z bočného okienka zaparkovanej dodávky, je to VW Transporter určený na dokumentáciu nehôd (nehodovka). Miesto: pri Carrefour Danubia smerom z Mosta SNP
_________________


Naposledy upravil Kajo dňa Pi Feb 18, 2011 9:58 am, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bruno
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9867
Bydlisko: Bojnice

PríspevokZaslal: Po Jan 25, 2010 6:10 pm    Predmet: Re: Aké policajné krytie poznáme? +miesta, kde dať pozor Odpovedať s citátom

Kajo Napísal:

- najnovší trik BA polície pri meraní rýchlosti - meria sa laserom z bočného okienka


Takto to pouzivaju aj v beznej policajnej KII .
_________________
Mercedes-Benz A-Klasse W168 A160 75kW Avantgarde...lebo medved
www.branko.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Grave Digger
Anonymný





PríspevokZaslal: Po Jan 25, 2010 6:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Debilinami sa zaoberáš , zakúria si v aute a merajú , majú skapať od zimy.Daj im trošku šancu .Su v práci , tak ako chodíš ty do práce a plníš nariadenie a pokyny. Laughing
Návrat hore
yankozh
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.10.2009
Príspevky: 541
Bydlisko: Vyhne

PríspevokZaslal: Po Jan 25, 2010 7:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nech sa skryvaju,aspon castejsie zaplatia taky co pred radarom spomalia a za si to dalej šinu 100-vkou v obci
som za kontroly ale nech su spravodlivo hodnotene priestupky
_________________
Vectra B 2.0 DTI 16v 74kw r.v.1998 X20DTH
Skoda 120LS ex
www.yankozh.salem.sk , Skype-yankozh, mobil- 0910929740, E-mail- yankozh@pobox.sk, fb-Yanko Vectra
POWERED BY PUBLICONS.DE
Nemusíš vravieť všetko čo vieš,ale mal by si vedieť všetko čo vravíš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Jan 25, 2010 8:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

oblubene je cihanie na otacanie o 180 stupnov, napr. na Botanickej.
ked je zapnuty semafor, tak to nie je dovolene. to je myslim specialita slovenskych pravidiel

vidim pri tom manevri prevazne cudzincov. zjavne okolie mosta Lafranconi sposobuje bludenie

paradoxne je, ze pri tomto manevri je obmedzenie resp. ohrozenie minimalne
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Jan 25, 2010 8:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dalsiou fintou su stopky skryte za konarmi stromami. jedna bola v karlovej vsi a druha v petrzalke na zjazde z einsteinovej.
boli tak dobre schovane, ze ich bolo treba poznat, lebo kvoli davaniu prednosti zlava sa vodic pred krizovatkou dival dolava
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Pepsi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 26.05.2009
Príspevky: 3417
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: Po Jan 25, 2010 9:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Košice-Zv-ZH v strede prechádzania cez Zv napravo OMW nalavo Shell pokračuj dalej svetelná križovatka a výjazd zo Zv dvojprúdovka-most a Zvolen končí asi 300 metrov za mostom-každý tam dupe Wink Hádajte kde stoja lethercap ? Hned za mostom a nieje ich vidieť Evil or Very Mad (super flek a vždy zarobia)
_________________
Opel Zafira 2.0 Turbo OPC + LPG,r.v.2003
Vectra B caravan 2.0 Dti, r.v. 1998-EX
Kadett Cabrio 2,0GSi by BERTONE, r.v. 1988-EX
Vectra B caravan 2.2 Dti r.v.2002 Sport-EX
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
franticek6
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2007
Príspevky: 1871
Bydlisko: Liptovske Sliace (SK) ,Hausmening (A)

PríspevokZaslal: Po Jan 25, 2010 9:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ružomberok
Hypernova - stojí na parkovisku pri ceste radar väčšinou modrá fóbia kombi, alebo o takých 500 m ďalej smer ZA- LM- BB na nadjazde stoja s laserom

Na konci RK smer LM po posledných semafóroch po asi 200 m na pravo sú garáže a tam je vchod do bytovky tam sa dajú a merajú

Smer RK- BB tesne za Kinekusom a medzi Dazou (tesne pred Dazou) stávajú na pravo za takými stromkami, a oproti tzv. Bieli Dom reštaurácia.

Tesne za križovatkou RK- DK smer RK- LM na pravom chodníku stáva fóbia a merajú
_________________
Sintra 2,2 dth r.v.99 ->RK-372-AU,, 7,0/100km
Skype : franticek6
http://www.franticek6.salem.sk/index.php
- - DIAGNOSTIKA OPCOM - -
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kimino
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.12.2008
Príspevky: 4564

PríspevokZaslal: Po Jan 25, 2010 10:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

v RK som ich uz videl aj merat na stanici ako je zona teraz je tam myslim 30 Wink

smerom z RK do DK mate dole kopec a zrazu 60 (su tam dve 60 tym smerom ja myslim tu druhu) zvyknu stat zelenaci v zastavke a nezbadate ich (vsak Kajo Laughing )

Vysny Kubin - smer z DK do RK - zas ztoja v zastavke a zbadate ich na poslednu chvilu alebo stoja pri jednom bare a to nemate sancu zbadat takze aj napriek tomu ze by tam mohla byt kludne 70 chodte 50 Wink

velky bacha!!! ZA ako vychadzate smerom na Terchovu zvyknu merat ... je to tam nezmysel nikde nikto ale krizovatky zrusili 80 takze bacha je to nezmyselne kratky usek ale tam najviac zarabaju
dalej aj popri Kii merali raz s Passatom 90 Rolling Eyes nechcel by som byt prave v kozi tej milej tety co ma predbiehala a nevsimla si napis na zadku passata V6 4motion Rolling Eyes

ale aj tak ja sice rychlost neprekracujem ale policajti sa dnes presuvaju na useky kde to najviac necakate ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Jan 26, 2010 12:57 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Vďaka všetkým, sú to cenné info.
Pridám ďalšie BA (a iné) špecialitky:

BA. Od Patrónky popri ZOO smerom ku križovatke do Mlynskej doliny. Policajt s laserom stojí buď vpravo vo výklenku pre peších, ktorí chcú ísť do ZOO alebo stojí pár metrov ďalej v cyklistickej cestičke. Odstavujú napravo na zastávke MHD pri STV. Na toto miesto pozor najmä ak idete cez tunel Sitina od Malaciek a hneď za ním vyjazdíte doprava von - ocitnete sa tak na tom istom mieste. Je tam 50ka.

BA. Keď pôjdete po Bajkalskej smerom od Prístavného mosta a budete prechádzať podjazdom pod Prievozskou, napravo bude protihluková stena. Z jej pravej strany často stojí auto s radarom a meria priamy smer.

BA. Keď pôjdete z Lamača do BA, prechádzate popri McDonalds, ďalší semafor je na prípoji z Mokrohájskej. Tam pozor, na Mokrohájskej stávajú policajti a čakajú, kto prejde na oranžovú alebo červenú. Raz som tam videl 3 policajné autá v rade za sebou, je to istý biznis aj pre viacerých. Je to totiž klesanie, červená tam skáče strašne rýchlo a križovatka je zle zosynchronizovaná s výjazdom od Tesca Lamač, totiž, ak pri Tescu dostanete zelenú, pri Mokrohájskej isto chytíte oranžovú.

BA, z Mosta SNP smerom do Petržalky k pumpe Lukoil, Laser býva napravo pri Stavebninách.

BA, z Mosta Lafranconi smerom do Petržalky, stoja na druhom výjazde, smerom na Bratskú ul. Toto je zaujímavé pre tých, čo neodbočia na Einsteinovu, smer Žilina, ale pre tých, čo idú ďalej ma maďare.

Senec-Sládkovičovo - v jednom mieste je rýchlosť znížená na 70, pri pumpe. Tam často merajú.

Sládkovičovo-Pusté Úľany - medzi nimi je asi 5 domov, je to časť Sládkovičovo-Nový Dvor. Tam majú často laser z Pustých Úľany.

Diaľnica D1, pri Beckove, 104,5 km od BA, oba smery. Je tam stacionárny radar v zákrute v stredovom páse medzi zvodidlami, a podľa mojich meraní, funguje.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dodo127
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.02.2008
Príspevky: 145
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Jan 28, 2010 7:17 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Kajo Napísal:
Sládkovičovo-Pusté Úľany - medzi nimi je asi 5 domov, je to časť Sládkovičovo-Nový Dvor. Tam majú často laser z Pustých Úľany.


no ja tade chodím na chatu, lebo sa mi nechce ísť po tej strašnej skackavej ceste, je tam fakt asi 5 domov a družstvo Rolling Eyes tak si budem dávať pozor, lebo v tých končinách asi nebudú takí tolerantní policajti ako v BA, tam by dali isto pokutu aj za 60 Twisted Evil
_________________
Chevrolet Cruze Hatch 1,6 LT Plus - ostal som verný GM Smile
Corsa B 1,0 12v World Cup - ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Salamander
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 09.12.2008
Príspevky: 160
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št Jan 28, 2010 10:16 am    Predmet: Odpovedať s citátom

- Výjazd z Tn smer Dubnica nad Váhom ( ZA ). Radar na pravej strane za Billou pri bytovkách za kríkmi. Je to biela felícia, videl som tam už pár x aj tmavý passat. Merajú 50ku.

- Na štefaníčke smerom k OD MAX ( z mesta ) pred Renaultom na pravej strane merajú s pištolou, laserom 50ku.

- Trenčianska Teplá, časť Dobrá smer Dubnica nad Váhom ( ZA ) na pravej strane v kopci s dvomi jazdnými pruhmi za kríkmi merajú 50ku, bieka felícia s radarom
_________________
Vectra C-GTS 2,2DTI - Y22DTR - 2003
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Jan 28, 2010 11:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Veď ho môžeš predbehnúť, nie?
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Salamander
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 09.12.2008
Príspevky: 160
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št Jan 28, 2010 12:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Aaaa sorry, trochu som odbočil od témy, takže to nechajme tak a vrátme sa k riešenej veci. Kde merajú ...
_________________
Vectra C-GTS 2,2DTI - Y22DTR - 2003
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dušan992
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 22.03.2008
Príspevky: 653
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

PríspevokZaslal: Št Jan 28, 2010 12:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

medzi Turňou n/B a Drienovcom usek cety cca v strede medzi KE a RV.stoja na parkovisku za krikmi.je tam sice 90-tka ale pekna rovna cesta Razz Neviem cim tam meraju ale keby merali pistolou tak maju strasne dlhy usek na to aby zamerali niekoho lebo afom merali len ked preslo okolo a kto to pozna ten vie ze radsej pribrzdi. ale casto tam jazdi aj ako mobilny radar takze dost rizikovy usek
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe & OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=16923
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Peter881
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 20.04.2009
Príspevky: 471
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Mar 03, 2010 2:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

V Bratislave v smere z Pražskej na Patrónku, hneď za malou OMW pumpou.. strážia tam semafór a vobec ich nie je vidieť...bol som svedkom ako vedia byť rýchli keď si niekto nevšimne červenú.. Laughing Laughing
_________________
Opel Astra G 3 dv. 1.8 16V, 85kW, X18XE1
O mojej Astričke TU
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Peter881
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 20.04.2009
Príspevky: 471
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Mar 03, 2010 2:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A ČO JE DNES ZA AKCIU ZASA...???? Všade ich je ako psov... Mad Crying or Very sad
_________________
Opel Astra G 3 dv. 1.8 16V, 85kW, X18XE1
O mojej Astričke TU
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
waldos
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 23.06.2009
Príspevky: 2075
Bydlisko: Sered

PríspevokZaslal: St Mar 03, 2010 3:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zachvilku je vyplatny termin tak musia nieco zarobit Laughing
_________________
Opel Astra G 1.4 16V 2002
VW Golf 3 1.9 TDI - ex
Skoda 120L - ex
弗拉基米爾
http://www.waldos.salem.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dušan992
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 22.03.2008
Príspevky: 653
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

PríspevokZaslal: St Mar 03, 2010 4:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

POZOR v košiciach na križovatke protifašictických bojovníkov a rooseveltova ZáKAZ ODBOČENIA VĽAVO smer od palackého na stanicu pri mcdonalde ked sa ide za hotel (ex)slovan= 60€ treba to prejsť dookola popod most a odbočiť na tu istu križovtku ale v pravo.je to totalna blbosť ale su tam stale.
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe & OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=16923
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi Feb 18, 2011 9:58 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Kobra má nové autá, Mercedes E, strieborná farba, rozlíšiť sa dá podľa blikačky pod 3. brzdovým svetlom:
http://www.cas.sk/clanok/191794/policajna-kobra-ukazala-auto-toto-su-zbrane-na-cestnych-piratov.html
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI.... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group