Opelclub Fórum
bliká prístrojovka , vozidlo naštartuješ ale nepridáš plyn

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
sutal
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 18.12.2009
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Pi Dec 18, 2009 11:25 pm    Predmet: bliká prístrojovka , vozidlo naštartuješ ale nepridáš plyn Odpovedať s citátom

Zdravím oplákov.
Mám opel astru G 1,6 16V automat r.v 2002. Bol som celkom spokojný až do času kým neodišla riadiaca jednotka.
Začal to blikaním prístrojovej dosky,ktorá bliká dodnes.Potom odišla riadiaca jednotka.Po jej výmene auto išlo výborne,aj keď blikala prístrojka a nesvietili diody na páke radenia.Potom som na ceste zostal stáť aj bez predošlých príznakov.odrazu odišlo pridávanie plynu.Spočiatku sme mysleli že odišla škrtiaca klapka ,ale po výmene za novú to tak isto nešlo.Vybrali sme riadiacu a poslali na reklamáciu.Teraz čakám čo bude. Auto išlo naštartovať a na voľnobeh išlo,ale keď som pridal plyn išlo stále len na voľnobeh.Diagnostika ukázala na hlavné čidlo plynu.Ak máte niekto podobné skúsenosti poraďte prosím,už som z toho frustrovaný, Díky Question Exclamation
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Pi Dec 18, 2009 11:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem, ze co mate za partiu, ale nebolo by mensia skoda za tie peniaze chodit kazdy vecer na pivko ?

teraz co pises, ze islo na volnobeh. ked si posunul paku do D alebo R, co sa stalo ?

co je to hlavne cidlo plynu ?
aky chybovy kod to je ?
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: So Dec 19, 2009 9:11 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tieto priznaky byvaju naozaj ak je problem s RJ motora Crying or Very sad
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sutal
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 18.12.2009
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: So Dec 19, 2009 9:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím,ak som posunul páku do R alebo D auto sa pohlo ale na voľnobeh. Aj pri pridaní plynu išlo len na voľnobeh. Pri ručnom pridaní plynu motor sa dostal do otáčok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group