Opelclub Fórum
Pre spravcu stranky
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
vitaminxxl
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 23.07.2008
Príspevky: 3320
Bydlisko: Kosice-okolie

PríspevokZaslal: St Mar 28, 2012 7:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Wink dakujeeem Thanks
_________________

Spritmonitor.de
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Sinister
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 10.10.2011
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So Apr 28, 2012 3:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám iba taký jeden drobný technický dotaz...Určite to nie je nová otázka a bolo to už niekoľko krát riešene, ale snáď opätovným pripomenutím sa to začne niekedy aj riešiť....Čo sa týka moderovania fór tak sledujem že každé jedno vlákno majú na starosti možno 4ja rovnaký ľudia, čo mi príde trošku nezmyselné. Je nemožné aby jeden človek dokázal moderovať všetky vlákna, obzvlášť pri takom kvante informácií čo sa tam denne nabaluje veď preto to tak aj vypadá ako to vypadá... keby si tak každý jeden model auta zobrali do parádi ja neviem 2-3 ľudia a iný model zasa iný 2-3 a robili v tom poriadok určite by bolo fórum prehľadnejšie, neboli tak niektoré veci riešene 30x v 30 rôznych témach a daný ľudia by mali aj oveľa menej roboty hmmm?
_________________
Opel Astra F 1,6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Apr 28, 2012 3:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Veľmi ti nerozumiem. Na jednej strane píšeš, že moderátorov je veľa, na druhej ich navrhuješ ešte viac. Ulohou moderátorov nie je radiť, či špecializovať sa na nejaký model, ale udržiavať poriadok. No nie vždy sa to dá, aj napriek upozorneniam z ich strany. Ani ja sa nerozumiem do áut a som adminom. S počtom užívateľov, ako na tomto fóre a neustálym prísunom nových, je udržanie "sterilného" poriadku nemožné. Jedine, že by sme zaviedli represálie voči tým neporiadnym a to je nemysliteľné. To by sme nerobili nič iné len vymýšľali tresty a trestali. Málokto z užívateľov si prečítal pravidlá. Keby sa tie dodržiavali, vyzeralo by to tu inak. A to je apel práve do tvojich radov. Zas priveľa moderátorov, tiež nie je riešenie.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Sinister
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 10.10.2011
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So Apr 28, 2012 3:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nie nie sry napíšem to ináč moderátorov je tu málo lebo su tu možno 7 ale sekcií vo fóre je aspon 14 a k tomu ma každá ešte aspon 5 pod tém a je nezvládatelné aby to dokázalo všetko týchto 7 ludí moderovať...prečo či ste nerozmýšlali nad tým pohladať dalších moderátorov aby boli aspon 3ja ludia na jednu sekciu..verím tomu že od každej značky auta sa tu nájdu aspon tý 3ja spolahlivý ludia čo navštevuju fórum pravidelne a vedeli by si najsť daký ten čas aby si to tam poupratovali a iný by sa zasa starali o ostatne...lebo napríklad aj ty si moderator na každej jednej ale ku čomu ked sám neurobíš nič..to by si tu musel byť 24hod denne a nerobiť nič ine iba presúvať a to je hlúposť samozrejme.
_________________
Opel Astra F 1,6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Apr 28, 2012 3:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Sinister Napísal:
..verím tomu že od každej značky auta sa tu nájdu aspon tý 3ja spolahlivý ludia ...

Aha. No a práve v tomto je problém. Nenájdu. Teda záujem by bol, ale zo skúseností viem, že väčšine ľudí nadšenie niečo urobiť pre fórum vyprchá za mesiac, dva. Buď príde leto a nájdu si inú záľubu, alebo sa im jednoducho už nechce. Proste fórum berú ako zábavku. Ona to už zábavka nie je, je to miera zodpovednosti. A to neplatí len o moderovaní. Za moderátorov potrebujem spoľahlivých ľudí, ktorí tú svoju úlohu budú brať vážne a dlhodobo. Všetkých moderátorov poznám osobne, teda sčasti viem, čo môžem od nich očakávať a hlavne, že sú spoľahliví. Inak by som nerobil nič iné len hľadal za tých odpadnuvších náhradu.
No v každom prípade vďaka za podnet. Wink
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Sinister
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 10.10.2011
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So Apr 28, 2012 3:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:
väčšine ľudí nadšenie niečo urobiť pre fórum vyprchá za mesiac, dva. Buď príde leto a nájdu si inú záľubu, alebo sa im jednoducho už nechce


tento fakt velmi dobre poznám, ale zasa z druhej stranky treba na to pozrieť ináč...je menšia robota raz za mesiac pretriediť moderátorov ako moderovať celé fórum a na druhu stranu spravia aspon niečo za ten mesiac čo ich to hádam bude baviť a potom keď sa na to vykašlu preč s nim a zoberie sa iný... Nikde nie je napísane že raz si moderátor musíš byť stále moderátor Cool
_________________
Opel Astra F 1,6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
El Diablo
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 12.04.2012
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: So Apr 28, 2012 9:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

súhlasím so sinisterom , a pridávam aj svoj hlas , totiž , zdá sa mi až príveľa aby jeden človek bol podpísaný všade . to nikto iný nevie moderovať forum ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
f_fabregas4
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 04.09.2010
Príspevky: 2973
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 2:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nejde len o ľudí, ktorý by vedeli narábať so systémom, ale nejakých zodpovedných, rozvážnych, ktorý budú dohliadať na poriadok a budú správne rozhodovať, čo treba riešiť, čo nie. kto vie, pre ktorý vyššie spomínaný argument ešte nie som moderátorom Very Happy
_________________
Real identity: Robo Twisted Evil
Astra J, A14NET+LPG, r.v. 2012
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sinister
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 10.10.2011
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 4:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

fabregas teraz dopredu upozornujem a nie len pre teba ale pre všetkých "vyššich" že to nie je výčitka ani to nemyslím niak v zlom keďže viem čo to obnáša za pracu a hlavne čas starať sa o stránku ale nie je to tak dávno čo tu bol prijatý "nový" admin a teraz veľké sluby ako sa stránka zmení, upraví sa design atď... no prešlo niekolko mesiacov a nikde nevidno žiadnu zmenu a všetci su ticho tak potom aká spolahlivosť?...na rovinu keby som bol hl. admin tejto stránky a videl by som že prešli čo ja viem 4mesiace a nikde žiadna slubovaná zmena bezkompromisne vylučiť a radšej by som hladal dalej a určite by sa niekto skôr našiel ako keby som nerobil nič a nehal všetko tak...ešte raz upozornujem neberte to v zlom je to iba môj názor Rolling Eyes
_________________
Opel Astra F 1,6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 4:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Aký nový admin?

Fabre, ty máš na starosti aktualizáciu hlavnej stránky a to je myslím dosť dôležitý post na to, aby si bol zaťažovaný ešte aj moderovaním fóra.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Sinister
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 10.10.2011
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 4:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tuším posledne aj zrovna fabre...viem že jeho hlavnou úlohou sú novinky na hl. stránke a to je aj jedine čo sa tu asi občas zmení ale tiež tam boli spomenute aj drobné kozmeticke úpravy...neviem teda ako hlboko siahaju fabreho znalosti so systémom ale viem že pridanie dakej tej novinky raz za čas nie je až natolko vyťažujúca úloha aby v ramci dakeho toho volneho času po tých mesiacoch nemohol spraviť aj daku tu designovú úpravu a tiež nechápem prečo by nemohol moderovať aspon jednu sekciu keď sám preukázal záujem. (zasa iba môj názor)
_________________
Opel Astra F 1,6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 4:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pretože nie som zástanca kumulovania funkcií.
Okrem toho, tu neide o znalosti, ale o práva. Teda čo v rámci svojich oprávnení môže a čo nie. Aj samotné fórum má obmedzenia.
A navyše, zas sa tu začína miešať stránka Opelclubu a fórum.
A tiež nechápem, z akého dôvodu chceš aby tu bolo viac moderátorov.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
franticek6
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2007
Príspevky: 1871
Bydlisko: Liptovske Sliace (SK) ,Hausmening (A)

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 4:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasné Macil Wink , ale veď pokiaľ vieme tak aktualizácia sa mení a dosť pravidelne a o úprave designu (napr. headout či ako sa to píše) sme veľmi neriešili pokiaľ viem. Boli tu dva alebo tri návrhy ktoré ostali ležať ľadom, i keď toto nie je podnet k tomu aby sa tu zdvihla búrka na fóre ohľadom designu, podľa mňa je design ok a nemám čo k nemu dodať je jednoduchý a hlavne prehľadný, viem to z iných stránok na ktoré som chodil a už tam nechodím lebo sa tam nevyznám ( a to mali reči, že aká bude fajn nová atď) toť moja skúsenosť.
_________________
Sintra 2,2 dth r.v.99 ->RK-372-AU,, 7,0/100km
Skype : franticek6
http://www.franticek6.salem.sk/index.php
- - DIAGNOSTIKA OPCOM - -
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sinister
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 10.10.2011
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 5:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

macil dôvod prečo by som bol za aby bolo viac moderátorov je jednoduchý a povedal by som aj dosť logicky... Toto fórum tuším ako dokonca prvé oficiálne opel fórum sa môže píšiť neskutočným počtom členov a nadmieru velkým počtom aktívnych členov čo mu dodáva jeho bohatosť a plnosť informacií, ale čím väčšia kapacita príspevkov je na fóre tým narastá aj obtiažnosť "upratovania " týchto príspevkov a potom sa tu jedna otázka premiela v 10 témach a kopec krat sa nachádzaju aj v úplne zlých sekciach a nemá to kto upratovať lebo nestíhaju a tým celá stránka stráca na svojej kvalite čo je neskutočné mrhanie jej potenciálom...myslím že som to vysvetlil celkom zrozumitelne ak s tým nesúhlasíte tak to nehajte tak a bude tu čoraz väčší bordel až to raz bude neúnostne...
_________________
Opel Astra F 1,6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 5:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Teraz ti to vysvetlím ja. Smile
Chceš, aby každú sekciu moderovala len skupinka moderátorov, ktorá by mala na starosti len túto sekciu. Ako chceš teda takýmto systémom dosiahnuť, aby sa témy v jednotlivých sekciách neopakovali? Toto sa dá jedine tak, že moderátor bude mať prehľad o všetkých sekciách. A zas keď tu bude dvadsať moderátorov a všetci budú moderovať všetko, budú si liezť navzájom do kapusty a vznikne moderátorský chaos. Občas sa to udeje aj teraz. Myslím, že tento počet, ako je teraz to v pohode stíha. Možno by sa zišiel ešte jeden, prípadne dvaja moderátori, ale o takom človeku musím byť presvedčený, že to bude zvládať ako z hľadiska samotného moderovania, tak aj časovo. A takých je málo. Takých, čo by mali moderátorské schopnosti je dosť, ale nestačí sa tu ukázať raz, či dvakrát do týždňa.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Sinister
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 10.10.2011
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 6:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechapem ako by si mohli liezt do kapusty lebo ked bude niekto pisat napriklad navod ako menil vodnu pumpu na vectre tak to bude o niecom uplne inom ako ked iny bude pisat ako to robil na astre preto je uplne irelevantne co sa opakuje u dvoch roznych modelov aut kdezto ja tu hovorim o tom ze sa dupluju veci u jedneho modelu a na to su tu moderatory ale dobre ja som svoj navrh dal a som presvedceny ze by pomohol ako sa ku tomu postavite je vasa vec admin je pan, clen moze iba podotikat Smile
_________________
Opel Astra F 1,6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 6:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Sinister Napísal:
Nechapem ako by si mohli liezt do kapusty lebo ked bude niekto pisat napriklad navod ako menil vodnu pumpu na vectre tak to bude o niecom uplne inom ako ked iny bude pisat ako to robil na astre ...

A práve v tom s mýliš.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
EsTo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 31.07.2007
Príspevky: 1843
Bydlisko: Bardejov-Brno

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 7:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja si myslím, že fórum je dosť prehľadné tak ako je, myslím že veľké zmeny by mu len uškodili, aj keď nejaké tie známe niekoľkoročné chyby v phpBB by sa mohli už konečne opraviť.

Sinister:
Ďalší admin tu nie je potrebný, všimni si ten "enormný" počet príspevkov každý deň vo fóre. Tu nie je čo moderovať Wink
Do Online kecy chodia prevažne len stáli členovia a ostatné časti fóra bez problémov stíhajú odmoderovať terajší moderátori Thumb Up

edit Wink samozrejme buky,presne takto som to myslel
_________________
Opel Omega B+ 2001 2.6V6 Sport 132kW Y26SE LPG
Opel Astra F 1995 1.7TD Isuzu 60kW -ex
Opel Calibra A 1992 2.0i Turbo 4x4 150kW C20LET - na jar na predaj
Opel Sintra 1999 2.2 DTi 85kW X22DTH
Junge Hase auf vier Rädern....Nehovor hopla, pokým nemáš Opla Very Happy


Naposledy upravil EsTo dňa Po Apr 30, 2012 8:44 am, celkom upravené 2 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ne Apr 29, 2012 8:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

EsTo Napísal:
...a ostatné časti fóra bez problémov stíhajú odmoderovať terajší admini Thumb Up
len ta poupravim, ze to zvacsa zvladaju aj moderatori. Ulohou adminov v prvom rade nie je moderovat forum (okrem macila Smile).
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sinister
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 10.10.2011
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Apr 30, 2012 6:36 am    Predmet: Odpovedať s citátom

súhlasím keď je tu niečo zaužívane a ludom to sedí načo to zbytočne meniť iba som chcel podotknuť na môj postreh lebo ako jeden z novších členov keď tu hoc čo hladám tak mám kopec krát čo robiť lebo aj ked do hladania napíšem nejake to klúčové slovo nájde mi to milion 500 tém a obvikle ani jedna sa netýka priamo toho čo by som potreboval Smile
_________________
Opel Astra F 1,6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší
Strana 8 z 11

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group