Opelclub Fórum
SIGNUM 3,0 V6 - BUDIKY!!!

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
darius80
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 19.11.2009
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Pi Nov 20, 2009 11:18 am    Predmet: SIGNUM 3,0 V6 - BUDIKY!!! Odpovedať s citátom

Ahojte! Mam signuma 3,0 V 6 automat r.v.2005 full vybava.som s ním spokojny,super autičko a vozenie len mi sem tam vypínaju budíky.auto ide normalne všetko funguje len rosvietia sa všetky kontrolky na budíkoch za 5-10 sekund zhasnu a spadnu všetky ručičky.Kilometre stáčane neboli lebo sopm si bol pre auto osobne v Merzigu v nemecku a mam komplet celu historiu v servise vytlačenu.neviete mi poradiť čo s tym??? bol som 2 krát v OPLI na diagnostiku a že im nič neukazalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frenky Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.09.2008
Príspevky: 908
Bydlisko: Sabinov

PríspevokZaslal: Pi Nov 20, 2009 12:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Predpokladám, že alternátor. Pohľadaj, už sa tu o tom písalo.
_________________
OPEL SIGNUM 1.9 CDTi 110kW (2004)
OPEL CORSA B 1.0 12V 40kW (1997)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frenky Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.09.2008
Príspevky: 908
Bydlisko: Sabinov

PríspevokZaslal: Pi Nov 20, 2009 12:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

napr. tu: http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=15154&highlight=kontrolky+blikaju
alebo tu: http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=14065&highlight=kontrolky+blikaj%FA
alebo aj iné.
_________________
OPEL SIGNUM 1.9 CDTi 110kW (2004)
OPEL CORSA B 1.0 12V 40kW (1997)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
darius80
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 19.11.2009
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: So Nov 21, 2009 2:51 pm    Predmet: Re: SIGNUM 3,0 V6 - BUDIKY!!! Odpovedať s citátom

FRENKY SIGNUM!!! Dakujem Ti za radu ale alternator je o.k a čo pišu v diskusiach o vectre c tak konektory a kable mi v opli vyčistili a skontrolovali.stalo ma to cele 220 eur a vysledok žiadny.Dnes ked som rano išiel preč tak ani pri naštartovani vobec nič nezasvietilo len kontrolka diagnostika.prešiel som asi 5 km a rosvietili sa všetky kontrolky,potom zhasli a naskočili mi všetky ručičky.to všetko samozrejme za plinulej jazdy.elektrikar v jednom servise mi povedal že to bude neaka riadiačka ale že to sa musi objednat len v OPLI a tam ze to aj nakoduju ale ze to vyjde na 1500 až 1800 eur.Normalne som hotovy o spravit. ak by ta ešte niečo napadlo tak vopred dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: So Nov 21, 2009 3:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

diagnostika pristrojovky
asi sa kvoli nejakej chybe nezapne
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
shipply
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 06.08.2007
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi Dec 31, 2010 9:22 am    Predmet: Odpovedať s citátom

raz som sedel v jednom signume robil to iste teda budiky ukazovali a zrazu za jazdy vsetko zhaslo a ruucicky padli bola to chyba poistky nebola odpalena dokonca vyzerala ze sedela a vsetko tak ako ma byt ale nebola priechodna neviem preco po vymene vsetko funguje
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group