Opelclub Fórum
Servis PK Auto Poprad

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
t.michal
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 16.11.2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Po Nov 16, 2009 9:00 pm    Predmet: Servis PK Auto Poprad Odpovedať s citátom

Ahojte
Som majitelom oplu astra caravan a termin garancnej prehliadky sa blizi. Auto som kupil v Martine ale skusenost mojho kolegu ale taktiez referencie na webe ma odradzaju od absolvovania prehliadky tam. Som z LM a najblizsie mam servis v Poprade PKAUTO ale nemam ziadnu osobnu skusenost ani referenciu. Mohol by mi niekto poradit ci sa tam oplati ist - tzn aky je tam prijimaci technik, mechanici, jednanie so zakaznikmi a pod.
Dakujem za akukolvek odpoved
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
radimk
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 24.10.2007
Príspevky: 96
Bydlisko: Rimavska Sobota

PríspevokZaslal: Po Nov 16, 2009 10:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviemako tam ale do Lučenca nechoď !!! mne tam pri jednej oprave pokazili ďalšie 3 veci.
Asi by bolo urobiť čiernu listinu servisov. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rasto
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 05.12.2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ut Nov 17, 2009 2:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som bol pred cca 3 rokmi v autorizáku v Badíne (pri B. Bystrici). Neviem ohodnotiť kvalitu ich práce, lebo mne preprogramovávali len RJ motora, ale majú tam tú výhodu, že medzi dielňou a "čakárňou" je sklenená medzistena, tak že počas opravy vidíš čo Ti robia s autom. Počas programovania ma mechanik zobral do dielne pri PC. Prijímací technik ktorý ma mal na starosti bola žena a bol som s ňou veľmi spokojný.
_________________
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, originálnym diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER + LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE + LPG, Ex Opel Astra G, X16XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
yellow
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.07.2009
Príspevky: 66
Bydlisko: L.M.

PríspevokZaslal: Po Nov 30, 2009 8:59 pm    Predmet: Re: Servis PK Auto Poprad Odpovedať s citátom

Ja som bol v Máji s mojou Astrou na servisnej prehliadke po prvom roku v Poprade v PK Auto keďže som ho tam aj kúpil.
Kúpa bola v poriadku, ale do servisu nikdy viac!!!
Objednanie do servisu bolo v pohode objednával ma chlap.
Bol som objednaný na 10:00 hod, prišiel som presne, vošiel som dnu
a povedal som, že som prišiel na prehliadku a dotyčná pani na to aby som počkal a tak som čakal asi hodinu až my povedala, že oni majú teraz obednú prestávku a poslala ma túlať sa po meste samozrejme bez auta to som nechal tam s tým, že keď sa za hodinu vrátim už bude hotové.
Za hodinu som sa vrátil a čo nevidím moja Astra stojí na tom istom mieste ako som ju odparkoval a nebolo s ňou ani pohnuté, v tom vyšiel mechanik sadol do nej a vošiel do dielne, celá servisná prehliadka mu trvala asi 20 min, doma som si všimol, že odflákol čo sa dalo olej po celom motore ani nemal snahu utrieť to, olejové škvrny na sedadle vodiča a to všetko za 4 tisícky, domou som prišiel okolo 13:00 dobre nie?
Toľko moja skúsenosť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
anaxios
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 26.09.2009
Príspevky: 32
Bydlisko: SB, BJ

PríspevokZaslal: Ne Dec 06, 2009 6:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No teda yellow, to je fakt blbé. Ešte dobre, že existuje internet, lebo iných ľudí môžeš varovať pred takými hajzlíkmi. Teda ja už by som v živote do toho oplu v Poprade nešiel. Vďaka za cenné info.
_________________
Opel Astra H 1,4 16V hatch, r.v. 5/2007
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
yellow
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 11.07.2009
Príspevky: 66
Bydlisko: L.M.

PríspevokZaslal: Ne Dec 06, 2009 8:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

anaxios Napísal:
No teda yellow, to je fakt blbé. Ešte dobre, že existuje internet, lebo iných ľudí môžeš varovať pred takými hajzlíkmi. Teda ja už by som v živote do toho oplu v Poprade nešiel. Vďaka za cenné info.


Neviem či som tak dopadol iba ja, ale ak tam ešte niekto z vás chodí tak sa vyjadrite prosím. Možno som bol len v "nesprávny čas na nesprávnom mieste"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
e2w
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.12.2009
Príspevky: 14
Bydlisko: Budkovce

PríspevokZaslal: Ut Dec 08, 2009 12:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, čo na to povedať? Navštívil som autorizovaný servis OPEL, v podstate jedno kde, ale bolo to včera. Chcel som servisnú prehliadku po 2 rokoch. Po informácii prijímacieho technika, že informatívne ma to bude stáť 290Eur Shocked , ma prešla chuť. Je to možné? e2w
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Dec 08, 2009 12:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Je.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
e2w
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.12.2009
Príspevky: 14
Bydlisko: Budkovce

PríspevokZaslal: Ut Dec 08, 2009 12:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

a preto majú takéto www stránky opodstatnenie Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bobila1
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.01.2010
Príspevky: 69

PríspevokZaslal: So Jan 02, 2010 2:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Menil niekto rozvody na OPEL ASTRA H ,1,7CDTI-74kW a v ktorom servise a koľko to stálo aj s materiálom?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Jan 02, 2010 3:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Cenu materiálu si zistíš v každom e-shope. Na cenu práce sa musíš opýtať v servise.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bobila1
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.01.2010
Príspevky: 69

PríspevokZaslal: So Jan 02, 2010 7:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

To macil: Ja som z KE ako asi Ty, kde chodievaš na odborné práce do ktorého servisu? Značkového či autorizovaného? Lebo výmena rozvodov je zodpovedný úkon tak sa neviem rozhodnúť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Jan 02, 2010 9:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

JF-servis, http://www.forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=1806
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bobila1
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 01.01.2010
Príspevky: 69

PríspevokZaslal: So Jan 02, 2010 9:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vďaka, ak p. Ferienčík ešte tam pracuje na spomínanom čísle tak sa s nim skontaktujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
simie
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 22.03.2011
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Ut Mar 22, 2011 9:31 am    Predmet: takze co sa tyka servisov Odpovedať s citátom

moje skusenosti s autorizovanymi servismi su velmi bohate. robil som spravcu vozoveho parku a mali sme vo firme vyse 150 oplov po celom SR. vo vseobecnosti plati ze je to pripad od pripadu ako vsade. ale najlepsie aj pri nasom firemnom prieskume ako boli spokojni zamestnanci co do servisov chodili fyzicky je to asi takto.
najlepsie MaH v poradi NR, BA, TN potom Autotip MI, MT.
sem by som si hocikam vozidlo odniesol bez problemov a obav. co sa tyka kova tak BB sa vcelku da hlavne ak jednate s pani Vyletelovou. inak nic moc. Kova LC a Autotip ZA na velke opravy nie. male su ok. auto by som si rozhodne neodniesol do ziadneho PK auto. ani PP a uz duplom nie PO. ani na vymenu ziarovky. to si inak menim sam ale tam fakt nic. iste su ludia co tam maju znamych a su spokojni sak inak by uz nefungovali ale toto je moj nazor. a co sa tyka prijmacich technikov tak naj su p. Majgot (BA) Adame (NR) Puzder (MI)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
simie
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 22.03.2011
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Ut Mar 22, 2011 9:36 am    Predmet: Odpovedať s citátom

inak co sa tyka ceny dielov je to v opli obcas dost vesele. ja konkretne to riesim tak ze tie nie najdolezitejsie nekupujem v opli lebo tam su fakt drahe. mam astru G bertone 2,2 benzin. napr sviecky, filtre a platnicky mam bosh a cenou to bolo vsetko tak o 30% lacnejsie ako keby som to kupoval v opli. a sviecky boli uplne rovnake lebo sme ich kontrolovali s oplackymi. na tieto veci vyuzivam firmu Peterson co dodava bosh a valeo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lukasopel
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.05.2009
Príspevky: 317
Bydlisko: levoča

PríspevokZaslal: Ut Mar 22, 2011 10:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja do Pk Auto Poprad chodím občas. Nie nejak často - je to pre mna trochu drahy servis. Ale doteraz som tam nemal nejaky velky problem. s tym čakaním, si myslím, že to je skoro všade tak.
_________________
Astra G-CC 1.6 16V X16XE (L- po novom Smile) SPORTIVE + LPG ELPIGAS http://www.audilukas.salem.sk/fotka.php?sif=HQR0323STT1iQR0323S30033R.ms=iP

Alfa Romeo 145 boxer LPG podtlak - *EX http://www.audilukas.salem.sk/fotka.php?sif=HQR011P1230iQR011P2Q1QS00.ms=iP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
lukasopel
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.05.2009
Príspevky: 317
Bydlisko: levoča

PríspevokZaslal: Po Mar 28, 2011 7:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Inac ak mozem odporucit jeden skvely servis v PP na Oply - pán Chalák Poprad Velká. Tel: 0915 554 305. mozem len odporucit. seriozne jednanie. Wink
_________________
Astra G-CC 1.6 16V X16XE (L- po novom Smile) SPORTIVE + LPG ELPIGAS http://www.audilukas.salem.sk/fotka.php?sif=HQR0323STT1iQR0323S30033R.ms=iP

Alfa Romeo 145 boxer LPG podtlak - *EX http://www.audilukas.salem.sk/fotka.php?sif=HQR011P1230iQR011P2Q1QS00.ms=iP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
f_fabregas4
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 04.09.2010
Príspevky: 2973
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: So Máj 07, 2011 5:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

my do PP chodievame už s 3.oplom(astrou) vyše 10 rokov. raz sa stalo, že otec ich prosil, aby to spravili rýchlo, že potrebuje súrne auto. a tak si sadol na OMV na kávu a pozeral 45min na stojace auto na dviháku, s ktorým absolútne nič nespravili. ale to bolo tak pred 5 rokmi. minule som bol dať prezuť nové gumy na disky a nechcel som ich obúvať na auto, aj tak mi ich obuli a vonku 3°C Rolling Eyes

ale ináč nič. spokojne tam nosíme auto vždy, keď treba. sedačky vždy pekne prikryjú sáčkom, keď treba liezť do auta, motor nebýva ofrkaný, menia vždy čo treba. (KLOP KLOP)

my v podstate nemáme ani na výber. autá kupujeme nové, takže aby sa zachovala záruka, treba autorizovaný servis.

takže, ak potrebuješ, kľudne tam choď. vždy sa môže stať, že sa človek ocitne na nespravnom mieste v nesprávny čas a potom ostane znechutený zo servisu. ono, čo som tak čítal, tak so servismi na ople/vauxhally je problem všade. servisi flákajú robotu, ľudia sú nespokojní. no aby mal potom človek motiváciu kúpil Opel.
_________________
Real identity: Robo Twisted Evil
Astra J, A14NET+LPG, r.v. 2012
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group