Opelclub Fórum
Výška členského príspevku
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 5:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Benny Napísal:
spidy Napísal:
benny a čo tak anketa o zvyšeni členskeho ?? hlasavat sa može nie a ked sa prejavy vedčina tak sa da večie členske mne osobne je jedno ak bude aj 500 to ma nerostrha .Fšetci vieme že ak niekto chce mat pohodlie je zapotreby hlpšie do vrecka a teda ja neviem v čom je problem ako bolo spomenute ak sa chceme rozvyjat a rozširovat je logicke že ceny pojdu hore ale každy kto ma trocha IQ vie ,že všetkoide hore no ne tak bud dajte 500 SK členske a ja nevydim problem s reklamou ako takou ,priklad nalepki ,ramčeky k špz, atd....... ale to fšeko naco koštuje a aj ked nas bude pribudat čo verim že bude ale skor či neskor stejne bude muset k tomu zvišovaniu dojst ne kto je za ????



Spidy samozrejme kazdy moze vyjadrit svoj nazor tak, ako to robim aj ja.
Dovolujem si Ta vsak upozornit, ze nase naklady nerastu vdaka jednemu clenovi (Nepto Wink ). Taktiez by som Ta rad upozornil ze o organizacnych veciach klubu rozhoduje spravna rada hlasovanim. Ak sa hocikto zasluzi o zveladenie klubu, velmi rad budem hlasovat za jeho zvolenie do rady.


to hej ani sa nechcem hadat ale take niečo ako anketa by mohlo vedenie schvalit či nie????a možno by to aj pomohlo ved neni sme tu len mi členovja na fore je tu plno takych čo niesiu regystrovany alebo sa milym???
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 5:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Este jeden priklad pre vsetkych: Ked som osobne jednal so samotnym majitelom Bennett Carsu z Prahy, tak sa ma opytal, kolko mame clenov. Ked som mu povedal ze 60 tak ma slusnym sposobom vysmial. A verte, nebolo mi vtedy zrovna moc prijemne.....
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 5:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Spidy Napísal:
to hej ani sa nechcem hadat ale take niečo ako anketa by mohlo vedenie schvalit či nie????a možno by to aj pomohlo ved neni sme tu len mi členovja na fore je tu plno takych čo niesiu regystrovany alebo sa milym???


neregistrovany ludia z fora ale clenske neplatia
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 5:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Benny Napísal:
Spidy Napísal:
to hej ani sa nechcem hadat ale take niečo ako anketa by mohlo vedenie schvalit či nie????a možno by to aj pomohlo ved neni sme tu len mi členovja na fore je tu plno takych čo niesiu regystrovany alebo sa milym???


neregistrovany ludia z fora ale clenske neplatia


to hej ale čaqsom sa aj tak stane členom ten čo nieje regystrovany a ja si mislym že nie je nič zle natom ak by sa tu dalo hlasovat o vklade alebo vyške členskeho teda podlamna ten kto je informovany tak sa určite lepsie rozhodne ako ten čo nieje . Tak prečo nedat na stranku neaku tu kolonku o odhlasovany členskeho a ked bude vedšina za tak prečo nie ako ja neviem ako ostatny ale premna je na prvom rade informovanost a tak teda prečo by to malo byt zle ak si samy odsuhlasime vyšku členskeho priklad na 500.sk ved tak pomožeme samy sebe a hadam aj inym či nie????
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 6:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Spidy a aku mi Ty das zaruku ze ked sa buduci rok zdvihne clenske, tak vsetci z tych skoro 70, co dnes platia 300, zaplatia buduci rok 600? Je pekne ze ste sa nasli 4 ktory chcete dat po 600, ale ked buduci rok vy styria zaplatite po 600 a polovica tych ludi, co dnes platia 300 nezaplati, tak to mozeme rovno zabalit, zrusit a hotovo. aj na prvom zraze sa vela ludi hlasilo za 600 a zaplatilo len par. chapes jednu vec? ze uz to tu bolo a nebolo to dobre?
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 6:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Benny Napísal:
Spidy a aku mi Ty das zaruku ze ked sa buduci rok zdvihne clenske, tak vsetci z tych skoro 70, co dnes platia 300, zaplatia buduci rok 600? Je pekne ze ste sa nasli 4 ktory chcete dat po 600, ale ked buduci rok vy styria zaplatite po 600 a polovica tych ludi, co dnes platia 300 nezaplati, tak to mozeme rovno zabalit, zrusit a hotovo. aj na prvom zraze sa vela ludi hlasilo za 600 a zaplatilo len par. chapes jednu vec? ze uz to tu bolo a nebolo to dobre?


ok už som ticho ale na duchonke si ta podam Laughing Laughing a do ftedy ma neco napadne Twisted Evil
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kimi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 2841
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 7:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Benny Napísal:


Kimi ja som nic nezmietol zo stola, len som to pisal ako skusenost. A tuto skusenost maju vsetci clenovia rady. Kedze si jeden z prvych, mohol by si vediet ako to bolo zo zaciatku a ako to nefungovalo. Urcite si dobre pamatas, kolko ludi na prvom zraze suhlasilo so 600SKK. Ale nevies, kolko z nich v skutocnosti tych 600 nikdy nezaplatilo. Je pekne ze je Vas par ochotnych to platit, ale vzdy to bude len par ludi. A tych par ludi nikdy nespravi celkovu sumu taku vysoku, aku sravi viac ludi po mensich ciastkach. Ale pozrite, ak pred zrazom rada odhlasuje vyssie clenske, tak to tak bude.

... ale veď to som sa snažil vysvetliť aj ja že vyššie členské odmietali ľudia už v Modre a aj keď sa to nakoniec odkleplo tak ako píšeš nezaplatili a viem že kvôli tomu sa aj členské znižovalo.
... ale na druhej strane aj keby sme dali členské 100 Sk nemyslím že nás bude 10000 platiacich členov/čo by sa už možno v Benettcars slušne nesmiali-mimochodom ja s nimi dobré skúsenosti nemám- bohužiaľ/, majiteľov Oplov je neskutočné množstvo, ale ako vidím tu naokolí 60% sú "iba" majiteľmi automobilu, 20% -tým je to jedno a tých 20% ľudí Opel má v srdiečku ale aj tu 10% sa jednoducho doklubu neprihlási z akýchkoľvek dôvodov, na forum hej to je niečo iné.uff...
_________________


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 8:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kimi Napísal:
Benny Napísal:


Kimi ja som nic nezmietol zo stola, len som to pisal ako skusenost. A tuto skusenost maju vsetci clenovia rady. Kedze si jeden z prvych, mohol by si vediet ako to bolo zo zaciatku a ako to nefungovalo. Urcite si dobre pamatas, kolko ludi na prvom zraze suhlasilo so 600SKK. Ale nevies, kolko z nich v skutocnosti tych 600 nikdy nezaplatilo. Je pekne ze je Vas par ochotnych to platit, ale vzdy to bude len par ludi. A tych par ludi nikdy nespravi celkovu sumu taku vysoku, aku sravi viac ludi po mensich ciastkach. Ale pozrite, ak pred zrazom rada odhlasuje vyssie clenske, tak to tak bude.

... ale veď to som sa snažil vysvetliť aj ja že vyššie členské odmietali ľudia už v Modre a aj keď sa to nakoniec odkleplo tak ako píšeš nezaplatili a viem že kvôli tomu sa aj členské znižovalo.
... ale na druhej strane aj keby sme dali členské 100 Sk nemyslím že nás bude 10000 platiacich členov/čo by sa už možno v Benettcars slušne nesmiali-mimochodom ja s nimi dobré skúsenosti nemám- bohužiaľ/, majiteľov Oplov je neskutočné množstvo, ale ako vidím tu naokolí 60% sú "iba" majiteľmi automobilu, 20% -tým je to jedno a tých 20% ľudí Opel má v srdiečku ale aj tu 10% sa jednoducho doklubu neprihlási z akýchkoľvek dôvodov, na forum hej to je niečo iné.uff...



kimi mašrecht jak hrom abo Laughing blesk
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Apr 04, 2007 9:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tak teda tie naleoky by sme mohli dat spravit, to by som bral Very Happy

s tym clensky je to asi tak ako napisal Kimi - ludia co maju Oplikov v srdiecku, zaplatia aj 1000, ostatnym sa bude sdat aj 100 vela....napriklad ja som teraz v praci skusak propagovat nas klub, si myslim ze tam je vela oplikov (1200 zamestnancov), dokonca chlapik co sedi vedla mna je maitelom Merivy, len ze on povedal tak, ze ja som ho nezaujal tym klubom. ked som sa snazil mu vysvrtlit, ze ked napeiklad bude mat nejaku zavadu, tak najprv sa moze obratit na niekoho s klubu....jeho odpoved bola taka, ze jemu staci pozret na fore, a ze nema cas na nejake kluby Sad

s tych vsetkych ludi v praci sa mi ozvali traja, co by mohli mat zaujem Shocked

sak uvideme ake to bude ked zacneme rozdavat tie letaceky Exclamation
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 5:56 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Kimi Napísal:
Ja už k tomuto iba toľko, je jasné a to som už spomínal vyššie že nie všetkým vyhovuje vyššie členské ,ale myslím že ani znižovanie poplatku nie je najlepšia cesta k rozšíreniu našich radov . Neviem či je dobrá kvantita alebo kvalita, pretože aj keby sme rozšírili našu členskú základňu na 10 000 oplákov, aktívnych bude možno 50. Určite by to potenciálne mohlo priniesť možnosti rozšírenia spektra záberu našej činnosti ako aj účinnosti a možností. Veď ako sa vraví viac hláv viac kapusty.
Trochu ma mrzí že Benny tak zmietol zo stola ani nie návrh na zvýšenie ročného poplatku ako iba moju poznámku v ktorej som sa snažil vysvetliť to že z 300 Sk sa veľmi vyskakovať nedá, čo vie asi každý z nás a súčasne som sa snažil pripomenúť postoj ostatných členov ktorým sa to zdalo veľa. Benny prepáč, ja mám početnú rodinu /aspoň tú mám nadpriemer Very Happy /, ale ja by som za 500 - 600 Sk hlasoval všetkými desiatimi, a budem sa rád stretávať s 50-imi bleskom trafenými , ktorý pre Opel žijú a nepozerajú čo za 300, 500 alebo 600 Sk z klubu dostanú a či sa im to vyplatí.
Ja som v našom opelclube dobrovoľne a veľmi rád.
Ale samozrejme budem akceptovať vždy naše spoločné rozhodnutia ako aj rozhodnutia nášho vedenia. Howg...


Kimi...mas moju podporu!!! Max s Tebou suhlasim vo vsetkom, co si napisal! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 6:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Benny Napísal:
Spidy a aku mi Ty das zaruku ze ked sa buduci rok zdvihne clenske, tak vsetci z tych skoro 70, co dnes platia 300, zaplatia buduci rok 600? Je pekne ze ste sa nasli 4 ktory chcete dat po 600, ale ked buduci rok vy styria zaplatite po 600 a polovica tych ludi, co dnes platia 300 nezaplati, tak to mozeme rovno zabalit, zrusit a hotovo. aj na prvom zraze sa vela ludi hlasilo za 600 a zaplatilo len par. chapes jednu vec? ze uz to tu bolo a nebolo to dobre?


Benny, please nehladaj dovody, ale sposoby! Dovodov je habadej, ale najst vhodny sposob...tak to je robota spravnej rady! Zatial, ako to tu citam, tak sa o to spravna rada ani nesnazi, lebo sa tu len zmieta jeden napad za druhim! Koniec koncom uz tu padli napady za hlasovanie a nikto zo spravnej rady sa tejto temy ani nedotkol. Ono to je dneska risk nieco robit, ale...risk je zisk! = risk managemant! A co myslis, ze ak to takto pojde dalej, tak Opeleclub Slovensko prezije? Nemyslim si! Predtym, nez tu napises nieco take, ze co bolo kedysi nech si sadne spravna rada a prerokuje, ze ake by bolo vhodne riesenie a potom sa tu vyjdrujte k teme! A ked sme ako club, tak si myslim, ze kazdy spravny clen ma pravo sa vyjdrit k teme! Exclamation

P.S.: Please, neber to ako utok! Len reagujem na to, co sa tu deje.
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 6:04 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Kimi Napísal:
Benny Napísal:


Kimi ja som nic nezmietol zo stola, len som to pisal ako skusenost. A tuto skusenost maju vsetci clenovia rady. Kedze si jeden z prvych, mohol by si vediet ako to bolo zo zaciatku a ako to nefungovalo. Urcite si dobre pamatas, kolko ludi na prvom zraze suhlasilo so 600SKK. Ale nevies, kolko z nich v skutocnosti tych 600 nikdy nezaplatilo. Je pekne ze je Vas par ochotnych to platit, ale vzdy to bude len par ludi. A tych par ludi nikdy nespravi celkovu sumu taku vysoku, aku sravi viac ludi po mensich ciastkach. Ale pozrite, ak pred zrazom rada odhlasuje vyssie clenske, tak to tak bude.

... ale veď to som sa snažil vysvetliť aj ja že vyššie členské odmietali ľudia už v Modre a aj keď sa to nakoniec odkleplo tak ako píšeš nezaplatili a viem že kvôli tomu sa aj členské znižovalo.
... ale na druhej strane aj keby sme dali členské 100 Sk nemyslím že nás bude 10000 platiacich členov/čo by sa už možno v Benettcars slušne nesmiali-mimochodom ja s nimi dobré skúsenosti nemám- bohužiaľ/, majiteľov Oplov je neskutočné množstvo, ale ako vidím tu naokolí 60% sú "iba" majiteľmi automobilu, 20% -tým je to jedno a tých 20% ľudí Opel má v srdiečku ale aj tu 10% sa jednoducho doklubu neprihlási z akýchkoľvek dôvodov, na forum hej to je niečo iné.uff...


Spravne si to vystihol! Forum je forum! Klub je uplne nieco ine!!!...
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 8:22 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako to tak čítam a uvedomujem si pár skutočností v súvislosti so skúsenosťou so zvyšovaním členského v inom klube, ktorého som tiež členom, myslím, že na zvyšovanie členského ešte nedozrel čas. Vyššie členské by nepokrylo odliv členov, pretože dnes sa, bohužiaľ, všetko prepočítava na peniaze. Ak už by sa malo zvyšovať, tak určite nie rapídne. 500 je veľa.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 8:25 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to pravda, ludia su lakomy a nebudu davat ani 100 Sk do toho, s coho nedostanu ziadny vynos
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kimi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 2841
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 8:41 am    Predmet: Odpovedať s citátom

... ešte mi nedá pár slovíčok k tejto téme členského. Nechcem tu víriť žiadne emócie a ani sa tlačiť do niečoho načo nemám a ani som nezabudol že náš opelclub existuje výhradne zásluhou nášho prezidenta Jarka a správnej rady . To že sme tu je výsledkom toho že čo robia robia super a bez nároku na nejaké privilégia, skôr naopak. My ostatní sme tí konzumenti ktorí berú čo oni nie jednoducho dosiahnu.
... je super keď to tu žije a je snaha aj z členskej základne vylepšiť nejako náš klub, keď nie inak aspoň finančne príspevkom členského.
...takže nech bude členské schválené na akúkoľvek sumu a my sme ochotní prispieť vyššou / povedzme schválené 300Sk a ja osobne budem ochotný a schopný prispieť 500Sk /odošlem na náš účet tú sumu ktorú ja chcem. Viem, že si poviete tak ja dám a ten druhý nie, je to Vaše slobodné rozhodnutie, kto nechce nemusí. Myslím že tak by bola vyriešená otázka zvýšenia členského alebo nie a aj tejto debaty howg,uff,uff,uff...
_________________


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 8:52 am    Predmet: Odpovedať s citátom

aj tak sa da Very Happy
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 9:12 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Kimi Napísal:
... ešte mi nedá pár slovíčok k tejto téme členského. Nechcem tu víriť žiadne emócie a ani sa tlačiť do niečoho načo nemám a ani som nezabudol že náš opelclub existuje výhradne zásluhou nášho prezidenta Jarka a správnej rady . To že sme tu je výsledkom toho že čo robia robia super a bez nároku na nejaké privilégia, skôr naopak. My ostatní sme tí konzumenti ktorí berú čo oni nie jednoducho dosiahnu.
... je super keď to tu žije a je snaha aj z členskej základne vylepšiť nejako náš klub, keď nie inak aspoň finančne príspevkom členského.
...takže nech bude členské schválené na akúkoľvek sumu a my sme ochotní prispieť vyššou / povedzme schválené 300Sk a ja osobne budem ochotný a schopný prispieť 500Sk /odošlem na náš účet tú sumu ktorú ja chcem. Viem, že si poviete tak ja dám a ten druhý nie, je to Vaše slobodné rozhodnutie, kto nechce nemusí. Myslím že tak by bola vyriešená otázka zvýšenia členského alebo nie a aj tejto debaty howg,uff,uff,uff...


SUHLASIM S TEBOU. Ja chcem kvalitu!!!
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
nepto
Opelclub IT mozog
Opelclub IT mozog


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 92
Bydlisko: Šaľa

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 11:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Cital som tu diskusiu zbezne, nechcem privelmi mudrovat, ale Benny ma naozaj pravdu v tom, ze ked bude vysoke clenske, niektori clenovia proste nezaplatia a tak nebudu moct byt vedeni ako oficialni clenovia a potom ked sa nas niekto spyta kolko mame clenov, tak povieme nejake male cislo a tak si oni povedia, ze sme zanedbatelni.

Nemusi byt kazdy slovak clenom OpelClubu, ale mal by masivne zastresovat Oplakov z celeho Slovenska. Takto to vidim ja. Cim viac clenov budeme mat, tym viac budeme atraktivnejsi pre sponzorov, pre partnerov, vobec pre vsetkych. Ak bude vela clenov, moze byt aj clenske male a vyzbiera sa celkovo viac penazi (v absolutnych cislach).

Ale je pekne, ak chce niekto prispiet viac. Neviem ako to konkretne riesit, snad len tak, ze by boli odstupnovane clenstva? Akoze "Normal member" a "Premium memeber" pricom vyhody by boli v zasade rovnake, akurat "Premium member" by za svoje vyssie clenske dostal cosi navyse, len ma teraz nenapada co konkretne :)

Tento napad, napriek tomu ze som ho teraz sam napisal, sa mi vsak velmi nepaci, pretoze prinasa nerovnost medzi clenov a to samozrejme nie je dobre.

Delenie by sa malo robit podla aktivity, nie podla financii. Tym chcem povedat, ze Jaro je predseda, lebo najviac robi pre Opelclub, Benny je tiez vo vedeni, lebo je aktivny a tak. Cize skor viac aktivity ako viac penazi, hoci bez penazi dnes nejde nic ;-)

Principom rozhodovania je demokracia, takze pouzime toto forum na diskusiu o temach, pripravte si navrhy a nadchadzajucom VZ sa to moze vsetko prebrat (v sulade so stanovami). Myslim, ze na mnohych veciach sa dohodnut dokazeme, a na tych kde to nepojde, rozhodne demokraticke hlasovanie. Toto by mohlo fungovat. Co vy nato?
_________________
Ondrej Jombik (Nepto)
Visit my homepage, review my recent CV or projects and give me some feedback.
Opel Vectra B 2.0 DTi 74kW 100HP X20-DTH (1999) foto
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 12:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

v podstate suhlas Smile

a to rozdelovanie na podskupiny urcite nebude dobre Exclamation
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 12:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

...zaujimave...ale je rozdiel medzi absolutnym clenom OC a riadnym clenom OP!!!...

Tuto sa to rozobiera, ale zatial sa k tomu El presidento nevyjadril!!!...Tak pockajme na jeho navrh, napad...

Tiez bol by som nerad za NORMAL a PREMIUM clenov...ale tato situacia sa musi nejako vyrisit!!!...
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 2 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group